Залив (р. Стир) у Луцьку (вул. Ковельська)

Тема в разделе 'Рыбалка в Волынской области', создана пользователем B.B.B., 8 ноя 2008.

  1. B.B.B.

    B.B.B. гость Временно заблокирован

    Лучани, приєднуємось до даної теми. Не раз бачив, що там (у заливі у м. Луцьку на р. Стир) часто спінінгують рибалки, особливо коли їдеш через міст по вул. Ковельській. Був власне у заливі і сам цієї осені два рази саме у період високої води. Результат 11.10.08 (ловля відбувалась після обіду) - одна залікова щука.
    Однойменним лідером рибалки того дня став віброхвіст Relax Kopyto №2 (голуба спинка та перламутровий низ живота, джиг 3 грама). З повагою
     
    • Нравится Нравится x 4

  2. B.B.B.

    B.B.B. гость Временно заблокирован

    Фото із рибалки

    Виставлю кілька фоток із риболовлі у заливі від 11.10.08. Тут бачимо: пійману щуку, невеличкий обзор самого заливу, а також гарний вид історичних памяток Луцька (Кірха та Костел) із заливу.
     

    Вложения:

    • P1020725.jpg
      P1020725.jpg
      Размер файла:
      1,3 МБ
      Просмотров:
      1.259
    • P1020738.jpg
      P1020738.jpg
      Размер файла:
      360,6 КБ
      Просмотров:
      1.394
    • P1020748.jpg
      P1020748.jpg
      Размер файла:
      391,8 КБ
      Просмотров:
      1.059
    • P1020739.jpg
      P1020739.jpg
      Размер файла:
      439,8 КБ
      Просмотров:
      1.113
    • P1020740.jpg
      P1020740.jpg
      Размер файла:
      507,9 КБ
      Просмотров:
      1.083
    • Нравится Нравится x 11
  3. B.B.B.

    B.B.B. гость Временно заблокирован

    Сьогодні мій приятель по команді виходив на залив саме перед заходом сонця (1,5 год. ловлі). Результат: один окунь (на джигі у 15 гр.) та кілька клювань окуня і щуки.
     
    • Нравится Нравится x 2
  4. Абракадабра

    Абракадабра гость Временно заблокирован

    Поступила інф.,що 2 січня цього року на Заливі дабре ловили крупного окуня(500-800 г.) і плотву,якщо хтось може щось повідомити або сам був присутній,буду вдячний.Цікаво чи не перебільшили з розмірами?!!
     
  5. рибак

    рибак Рыболов

    Сообщения:
    11
    Симпатии:
    20
    Адрес:
    к
    Возраст:
    був сьогодні на заливі. наловив 12кг гарного окуня десь по 500грам
     
    • Нравится Нравится x 9
  6. dozvil

    dozvil гость Временно заблокирован

    гарний улов, земляче.
    а чи не забагато?
    навіщо тобі стільки - 12 кг???
     
  7. B.B.B.

    B.B.B. гость Временно заблокирован

    Сьогодні разом із приятелем Андрієм ((Diplomat) відвідали Залив у Луцьку (р. Стир). Виїхали після обіду - так би мовити на вечірній кльов. Кльову як такого не було, однак взяли по одному щупачку.
    Що цікаво, що сьогодні мені пощастило розловити свого воблера, який дістався мені від Сергія Миколайовича – спонсора 1 Зустрічі-рибалки Ровенчан та Волинян у смт. Деражне від 15.03.09. Отже, на свій двосоставний воб при здійсненні смикінгові проводки виловлюю дрібного щупачка сьогодні 09.04.09 на р. Стир у Заливі м. Луцька, який помітно на фото разом і з вобом.
    Воблер розмалював на свій смак, задній трійник замінив на трійник із вабиком - гра воба стала дуже привабливою.
    Друга фотка - та ж сама щучка, яку відпускаю у р. Стир.
    Ось такою видалась сьогодні рибалка після обіду під вечір у нашому Заливі.
    Ще раз ДЯКУЮ Сергію Миколайовичу за подарунок!
     

    Вложения:

    • P1050416.JPG
      P1050416.JPG
      Размер файла:
      625,7 КБ
      Просмотров:
      1.117
    • P1050422.JPG
      P1050422.JPG
      Размер файла:
      553 КБ
      Просмотров:
      1.066
    • Нравится Нравится x 20
  8. Mak7

    Mak7 гость Временно заблокирован

    Сьогодні мені випала нагода покидати спіном на заливі. Спочатку я пройшовся від моста до стовпа. Результат нульовий. Мав тільки дві слабенькі покльовки окунця. Йду далі вглиб заливу. Там не доходячи до пляжу мені вдається на МДЖ виловити щучку грам на 800. Клюнула вона метрів 5 від берега на рівномірну проводку. Обловивши ще декілька місць і не побачивши покльовки я зібрав спінінг і поїхав до дому.
     
    • Нравится Нравится x 12
  9. Pallas

    Pallas гость Временно заблокирован

    щойно повернувся з заливу. почав кидати після 15 год, на салатову гуму було кілька ледь помітних тичків. під мостом бачив, вивернулось щось схоже на щуку, закинув в те місце і одразу....... мертвий зацеп. результат: мінус карбоновий повідок і гума)). народу на заливі було повно, чи в когось клювало не бачив
     
    • Нравится Нравится x 3
  10. Ромко

    Ромко Рыболов

    Сообщения:
    335
    Симпатии:
    1.577
    Адрес:
    Львів, Іваничі (Волинська обл.)
    Возраст:
    34
    Карбоновий?? То не помилка? Чи мається на увазі флюорокарбон?
     
    • Нравится Нравится x 1