1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

ВОПРОСЫ-ОТВЕТЫ

Тема в разделе 'Рыбалка в Волынской области', создана пользователем Ромко, 10 ноя 2008.

 1. Grek

  Grek Рыболов

  Сообщения:
  273
  Симпатии:
  2.322
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  36
  Вийшло поїхати взяв 2 удочки і підсак. Приїхав десь в 21.00 підійшов до знайомого потім підїхав ще один знайомий і кажуть шо сьогодні 5 день шо летить подьонка. зловив кілька закинув удочки і взявся за ловлю подьонки. Подьонки наловив риби ні. Зранку поїду на Стир порибачу. Продовження http://fishing-ua.com/showthread.php?p=48363#post48363
   

  Вложения:

  • DSC02808.JPG
   DSC02808.JPG
   Размер файла:
   434,5 КБ
   Просмотров:
   241
  • Нравится Нравится x 2
 2. kayot

  kayot гость Временно заблокирован

  Привет всем! Я тут новичок..но слежу за сайтом уже давно...вот решил заняться спинингом.....но уже почти год..одни ОПА....езжу не часто..так как работа и ребенок не дают. У меня вопрос...куда можно поехать...чтобы получить наконецто тот долгожданный азарт...спать не могу спокойно...хочу рыбу!!!!
   
  • Нравится Нравится x 1
 3. va.lik

  va.lik Рыболов

  Сообщения:
  3
  Симпатии:
  13
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  -
  сьогодні разом із В.В.В. (у нього Інтернет не працює. тому відпишу за нього) був на заливі у Луцьку. Резульат у мене - 0, у В.В.В. - 4 окуня, ще один окунь зійшов та мав вихід щучки та ще одного окуня.
  Потім - зараз хлопці їздять у Хріники, Боремель, Липу - ловлять там із човна. Можна натрапити непогано та і досвід буде непоганий. В уловах поки в основному окунь, а ось із щукою поки напряжно.
   
  • Нравится Нравится x 8
 4. kayot

  kayot гость Временно заблокирован

  ездил пару раз на дамбу..ловил ниже на русле..рыба как дурная гуляет прямо под ногами........но ОП
   
  • Нравится Нравится x 2
 5. va.lik

  va.lik Рыболов

  Сообщения:
  3
  Симпатии:
  13
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  - пробуй на водосховищі із човна. Можна непогано натрапити.
   
  • Нравится Нравится x 3
 6. B.B.B.

  B.B.B. гость Временно заблокирован

  Цікавить питання (для проведення змагань по береговому спінінгу) - хто знає став чи іншу водойму на Волині, де є достатньо окуня, щуки, а також доступна берегова зона? Розглядаються поки усі варіанти, у т.ч. господарські ставки, озера тощо
   
  • Нравится Нравится x 1
 7. rribachok

  rribachok гость Временно заблокирован

  Внимание! Внимание! Очень важно!!!
  Уважаемые рыбаки! Сегодня в Луцке в районе кинотеатра"Проминь" подутро была вскрыт автомобиль моего друга, откуда было украдено три спининга "Adams", два фидеры "Брет Фишер", три котушки"Ruobi", два 5-метровых удилища и еще две недорогих котушки, електрическая бритва"Philips",охотничий нож ручной работы. Если кто-то услышит или увидит или кто-то будет предлагать купить что-нибудь из списка, сообщите, пожалуйста, по тел. 80661331316, 80937539967(Женя). Заранее благодарны.
   
  • Нравится Нравится x 6
 8. Ромко

  Ромко Рыболов

  Сообщения:
  338
  Симпатии:
  1.619
  Адрес:
  Львів, Іваничі (Волинська обл.)
  Возраст:
  28
  Цікавить інфа про озеро на пд-зх від с. Заставне Іваничівського р-ну. Стоять таблички про приватну власність, в лісочку неподалік бачив будиночки, трейлери. Ловити на якихось умовах можна? Бо тільки раз бачив двох на човні з щукою під 3кг, щоправда спінів не помітив. Сам спитати не додумався тоді, а більш нікого не бачив. Біля будиночків здоровенні пси...Озерце гарне. Карта стара, в гугл еарс ось http://maps.google.com/maps?q=&ie=UTF8&ll=50.592528,24.236784&spn=0.019343,0.038581&t=h&z=15
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 2
 9. Grek

  Grek Рыболов

  Сообщения:
  273
  Симпатии:
  2.322
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  36
  Хочу запитати чи не пора вже ловити наліма. З наживок шо буде краще працювати живець, пучок червяків, чи печінка шматочками? Хтось вже ловив, чи ще рановато.
   
  • Нравится Нравится x 1
 10. tru2

  tru2 Рыболов

  Сообщения:
  4
  Симпатии:
  1
  Адрес:
  Квасилов
  Возраст:
  59
  Шановне панство! Може хтось поділеться інфою про озеро Турське? Цікаво все:яка риба є;чи дозволена риболовля;які під"їзди до озера?