1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

р.Стир

Тема в разделе 'Рыбалка в Волынской области', создана пользователем Grek, 14 ноя 2008.

 1. S.T.A.L.K.E.R.

  S.T.A.L.K.E.R. Рыболов

  Сообщения:
  461
  Симпатии:
  7.869
  Адрес:
  Луцьк
  Мої вітання шановні рибалки.
  Вчора по обіді вискочив на одну із стариць р.Стир, зловив одного шнурка яий повівся на ''Mascot'' від ''Kosadaka'', після фотосесії амністія.
  Фото додаю.
  Фото1515.jpg Фото1520.jpg
   
  • Нравится Нравится x 28
 2. Хижак

  Хижак гость Временно заблокирован

  Стариця в Жидичині?
   
 3. S.T.A.L.K.E.R.

  S.T.A.L.K.E.R. Рыболов

  Сообщения:
  461
  Симпатии:
  7.869
  Адрес:
  Луцьк
  Ні це в Липлянах.
  [GOOGLE]http://maps.google.com.ua/maps?saddr=50.7924,25.303831&hl=uk&sll=50.792942,25.30396&sspn=0.022055,0.038581&t=h&dirflg=w&mra=mift&mrsp=0&sz=15&z=15[/GOOGLE]
   
  • Нравится Нравится x 3
 4. Vadich

  Vadich Рыболов

  Сообщения:
  24
  Симпатии:
  289
  Адрес:
  Луцьк
  Виходив підвечір . Вода трошки ніби піднялась, але чиста. Погодка супер. Спочатку швидко пробігся в пошуках жереха, але за цілий вечір його не було майже чути, як це звичайно буває в таку погоду... Основний час джигував. Мав один ударчик під берегом... І вже ніби рибалка разом з сонцем закінчувалася і нічого цікавого .і По дорозі додому обловлюю затоплне дерево з обраткою. І вже в сутінках - шо б ви думали? - ЙААААААААААААЗЗЗЬЬЬ!!!! Вот он!!!!!!
  Не те, щоб риба моєї мрії, але радості хватало... Цього красавца я на спінінг ще не ловив...
  Було в ньому грам 400, з ікрою... Близько хвилини сидів згадував характерні відмінності між язьом і голавльом, поняв , що це таки він. Саме цікаво, що взяв він на темнозелений твістер розміру десь 2,5", мало того на незацепляйку.
  Язь поплив нереститися....
   
  • Нравится Нравится x 9
 5. ВикторGVS

  ВикторGVS Рыболов

  Сообщения:
  678
  Симпатии:
  4.811
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  48
  А може все таки головень. Язь уже мав би віднереститись
   
 6. Vadich

  Vadich Рыболов

  Сообщения:
  24
  Симпатии:
  289
  Адрес:
  Луцьк
  Дивися фотки порівняльні в інеті як прийшов додому... - думаю таки язь.. Було би фото....
   
 7. vikmen2011

  vikmen2011 Рыболов

  Сообщения:
  58
  Симпатии:
  579
  Адрес:
  г.Луцк
  Возраст:
  60
  Доброго усім дня, здоров"я і настротрою шановні колеги...Наболіле, і хочеться розповісти про рибалку в Липі (Хрінниківське вод-ще на Волині, майже початок). Поїхали туди у суботу, після обіду, після провід. Перша рибалка у цьому році з ночівкою. Захотілось юшки рибацької на природі скуштувати. Рибалка у вечері, не ахті, але окунів на юшку натьопали. Ми спінінгуєм. Раділи, коли окунь ганяв малька ввечері, по всій водоймі. І зло брало, коли бачили на човнах браків, які перебирали свої сіті. Вранці, на світанку човнів побільшало, по два чоловіка на кожному, один човен під бенз. мотором. Без страху мужики перебирали свої сіті, в нерест, на човнах і з тяглом. Всім іншим зась, бракам можна. Сітки не виймались, лише перевірялись. Я вже казав, що там в тих краях рибінспекція сама займається браконьєрством, і дає добро деяким на вилов риби у такий спосіб, вони в змові і мають з того зиск. Я був свідком такого масового "контрольного вилову" який споглядав у цих краях. На моє зауваження, щодо цього, мені відповіли, ми рибнагляд і у нас контрольний вилов. У нерестовий період. Закони не діють на ці, так би мовити контролюючі служби. Нас контролювати вони будуть потім. Хоча начеб і не порушую, але щось завжди знайдеться, човен надувний, наприклад не зареєстрований. Щодо рибалки, трошки вполювали, окунів, декілька щук. Добряче змерзли вночі і змокли вдень під дощем, але задоволені. Сама юшка у суботній тихий, зоряний, теплий вечір, була шедевром рибацького мистецтва, біля вогника, романтика... За такі чудові миті у рибацькому житті, я і люблю рибалку.
   
  • Нравится Нравится x 21
 8. Хижак

  Хижак гость Временно заблокирован

  Сіті треба було вийняти і порізати, я так і роблю. Одного разу в Підгайцях знайшов сітку, поки виймав до мене підійшло 2 браконєра і почали мені пояснювати що то їхні сітки і щоб я закинув назад і в...обував інкше получу 3,14зди. В результаті вони получили свої 3,14зди, а сітки були успішно вийняті (без риби) і відвезені на смітник!
   
  • Нравится Нравится x 15
 9. vitalij miscuk

  vitalij miscuk Рыболов

  Сообщения:
  9
  Симпатии:
  45
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  34
  Респект і уважуфа Хижаку:gimmefive2: сам з такими борюся. Номер рибінспекції гаряча лінія-067-360-78-40 та 0332 (24-35-77). Гаряча лінія Відділу

  запобігання та протидії

  корупції в органах рибоохорони

  (063)98-22-462
  Ви ж не самі їздите на риболовлю... лупіть браків в бороду%). Удачі
   
  • Нравится Нравится x 6
 10. Хижак

  Хижак гость Временно заблокирован

  В основному сам, бо їжджу мотоциклом, і тоді був сам. Пропоную всім записати ці номери телефонів і при виявлення браконєрів телефонувати і не шкодувати грошей на рахунку. Хоча там сидять такі самі, але спробувати варто. А браконєрів треба бити, вони в міліцію не заявлять бо там спитають за що їх побили.