ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

р.Стир

1.  
    S.T.A.L.K.E.R.

S.T.A.L.K.E.R. Рыболов

Рейтинг:
    8.206
    Мої вітання шановні рибалки.
    Вчора по обіді вискочив на одну із стариць р.Стир, зловив одного шнурка яий повівся на ''Mascot'' від ''Kosadaka'', після фотосесії амністія.
    Фото додаю.
    Фото1515.jpg Фото1520.jpg

• Нравится Нравится x 28
  2.  
    Хижак

Хижак Рыболов

Рейтинг:
    122
    Стариця в Жидичині?

3.  
    S.T.A.L.K.E.R.

S.T.A.L.K.E.R. Рыболов

Рейтинг:
    8.206
    Ні це в Липлянах.
    [GOOGLE]http://maps.google.com.ua/maps?saddr=50.7924,25.303831&hl=uk&sll=50.792942,25.30396&sspn=0.022055,0.038581&t=h&dirflg=w&mra=mift&mrsp=0&sz=15&z=15[/GOOGLE]

• Нравится Нравится x 3
  4.  
    Vadich

Vadich Рыболов

Рейтинг:
    298
    Виходив підвечір . Вода трошки ніби піднялась, але чиста. Погодка супер. Спочатку швидко пробігся в пошуках жереха, але за цілий вечір його не було майже чути, як це звичайно буває в таку погоду... Основний час джигував. Мав один ударчик під берегом... І вже ніби рибалка разом з сонцем закінчувалася і нічого цікавого .і По дорозі додому обловлюю затоплне дерево з обраткою. І вже в сутінках - шо б ви думали? - ЙААААААААААААЗЗЗЬЬЬ!!!! Вот он!!!!!!
    Не те, щоб риба моєї мрії, але радості хватало... Цього красавца я на спінінг ще не ловив...
    Було в ньому грам 400, з ікрою... Близько хвилини сидів згадував характерні відмінності між язьом і голавльом, поняв , що це таки він. Саме цікаво, що взяв він на темнозелений твістер розміру десь 2,5", мало того на незацепляйку.
    Язь поплив нереститися....

• Нравится Нравится x 9
  5.  
    ВикторGVS

ВикторGVS Рыболов

Рейтинг:
    4.996
    А може все таки головень. Язь уже мав би віднереститись

6.  
    Vadich

Vadich Рыболов

Рейтинг:
    298
    Дивися фотки порівняльні в інеті як прийшов додому... - думаю таки язь.. Було би фото....

7.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    Доброго усім дня, здоров"я і настротрою шановні колеги...Наболіле, і хочеться розповісти про рибалку в Липі (Хрінниківське вод-ще на Волині, майже початок). Поїхали туди у суботу, після обіду, після провід. Перша рибалка у цьому році з ночівкою. Захотілось юшки рибацької на природі скуштувати. Рибалка у вечері, не ахті, але окунів на юшку натьопали. Ми спінінгуєм. Раділи, коли окунь ганяв малька ввечері, по всій водоймі. І зло брало, коли бачили на човнах браків, які перебирали свої сіті. Вранці, на світанку човнів побільшало, по два чоловіка на кожному, один човен під бенз. мотором. Без страху мужики перебирали свої сіті, в нерест, на човнах і з тяглом. Всім іншим зась, бракам можна. Сітки не виймались, лише перевірялись. Я вже казав, що там в тих краях рибінспекція сама займається браконьєрством, і дає добро деяким на вилов риби у такий спосіб, вони в змові і мають з того зиск. Я був свідком такого масового "контрольного вилову" який споглядав у цих краях. На моє зауваження, щодо цього, мені відповіли, ми рибнагляд і у нас контрольний вилов. У нерестовий період. Закони не діють на ці, так би мовити контролюючі служби. Нас контролювати вони будуть потім. Хоча начеб і не порушую, але щось завжди знайдеться, човен надувний, наприклад не зареєстрований. Щодо рибалки, трошки вполювали, окунів, декілька щук. Добряче змерзли вночі і змокли вдень під дощем, але задоволені. Сама юшка у суботній тихий, зоряний, теплий вечір, була шедевром рибацького мистецтва, біля вогника, романтика... За такі чудові миті у рибацькому житті, я і люблю рибалку.

• Нравится Нравится x 21
  8.  
    Хижак

Хижак Рыболов

Рейтинг:
    122
    Сіті треба було вийняти і порізати, я так і роблю. Одного разу в Підгайцях знайшов сітку, поки виймав до мене підійшло 2 браконєра і почали мені пояснювати що то їхні сітки і щоб я закинув назад і в...обував інкше получу 3,14зди. В результаті вони получили свої 3,14зди, а сітки були успішно вийняті (без риби) і відвезені на смітник!

• Нравится Нравится x 15
  9.  
    vitalij miscuk

vitalij miscuk Рыболов

Рейтинг:
    45
    Респект і уважуфа Хижаку:gimmefive2: сам з такими борюся. Номер рибінспекції гаряча лінія-067-360-78-40 та 0332 (24-35-77). Гаряча лінія Відділу

запобігання та протидії

корупції в органах рибоохорони

(063)98-22-462
    Ви ж не самі їздите на риболовлю... лупіть браків в бороду%). Удачі

• Нравится Нравится x 6
  10.  
    Хижак

Хижак Рыболов

Рейтинг:
    122
    В основному сам, бо їжджу мотоциклом, і тоді був сам. Пропоную всім записати ці номери телефонів і при виявлення браконєрів телефонувати і не шкодувати грошей на рахунку. Хоча там сидять такі самі, але спробувати варто. А браконєрів треба бити, вони в міліцію не заявлять бо там спитають за що їх побили.

Поделиться этой страницей