ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

р.Стир

1.  
    S.T.A.L.K.E.R.

S.T.A.L.K.E.R. Рыболов

Рейтинг:
    8.206
    Згодин з Вами, тільки як це зробити?
    Вийдеш на човні на воду в нерестову заборону зразу стаєш сам в не закона, дзвониш Рівенчанам не їхня тереторія для наших то край світу, або самі їх кришують, замкнутий круг.

• Нравится Нравится x 4
  2.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    Привіт усім, хто любить спінінг, і не тільки...Так, знаю, що треба різати. Я так поступаю, коли попадаю на сіть. Різав дві сітки навіть рибохороні, бірки їхні у мене досі як трофей. Але як я міг дістатись до тих сітей? Адже я не Карлсон, і на човні зараз не виходжу, законослухняний. А з човна люблю спінінгувати, аж жуть...З нетерпінням чекаю кінця нерестового періоду. Вчора теж побував у Липі. Липу я полюбив і облюбував уже давненько. На водойму ми з сусідом попали аж в 12-00 год. Вітерець ніжний, південно-західний, більше схожий на південний. Тепло, наче мало бути усе гаразд, аж ні...Ледь вполювали за дві години по два окунці. Потім почали згущуватись хмарі, щось на кшталт грози. Вітер раптово змінився, почав дути з Липи, ловили ми за фермою. Північнозахідний, більше північний. Сила вітру була добряча. Почав накрапати дощик. Після 15-00 год. побачив, як щука дійшла за слайдером до самого берега, але не взяла. Перейшов на оберталки, мій улюблений вид приманок. Взяв лайтовий спін. і відразу відчув ефект, хоча рідко, але попадались окуні, досить не погані, столові, за двісті грам. Спіймав щучку кілограмовку, теж на оберталку, повозився з легкою палкою, тим паче, що спереду очеретини в воді, а я в черевиках. На остаток, біля 19-00 год. вициганив півкілограмового окуня. Всього окунів 12, дріб"язок відпускав. З мене досить. Жадібність губить фраєра. Рибалкою задоволений. Жалкую, що не маю фотоапарату, до відкриття з човна, думаю придбаю, а на телефон лінуюсь знімати, не якісне фото. В неділю знову поїду в Липу, поки не заросло усе ліліями, кувшинками і кропивкою...

Добавлено через 32 минуты
    1 Так, згоден...Але...Після мого дзвінка, в рибохорону (мається на увазі контрольний вилов риби рибіспекцією) в нерестовий період, мені відповіли, що там дійсно проводиться контрольний вилов. Цьому випадку є свідок, шанований учасник форуму. Я ще тут чайник. Поясніть будь ласка, хто знає, що таке КОНТРОЛЬНИЙ ВИЛОВ РИБИ??? На мою думку, дії інспекторів, це узаконене браконьєрство.

2 Свої сітки місцеві стережуть. Я не раз бачив їхні дозори, хто дасть гарантію, що я не залишусь з порізаними скатами на авто, або ще якоюсь неприємністю коли я на воді? Де служба, яка повинна контролювати поведінку браків??? На контр. вилові!!!
    3 По можливості ріжу сітки, коли ніхто не бачить.

• Нравится Нравится x 8
  3.  
    kayot

kayot Рыболов

Рейтинг:
    111
    Утром завез ребенка в садик и на полчасика заскочил в Боратын - по реке плывет мертвая рыба. я насчитал штук 10-15 экземлярчиков грам так на 300-500 каждый, идентифицировать рыбу не удалось, но разная....грустно!!!!

4.  
    S.T.A.L.K.E.R.

S.T.A.L.K.E.R. Рыболов

Рейтинг:
    8.206
    Контрольний вилов риби проводится рибінспекцією на замовлення різних наукових екологічних природоохороних структур навіть на замовленя АПК, для виявлення популяції риби і т.д., таким чином до червоної книги попав налим якого в нас досить багато особливо по малих річках там вони слава богу чомусь не проводять К.В., але там своїх любителів природи хватає, а насправді я думаю що то тільки прикритя щоб хапнути риби на продаж і високим кабінетним чиновникам теж хочится посмакувати свіженької рибки.

• Нравится Нравится x 7
  5.  
    Хижак

Хижак Рыболов

Рейтинг:
    122
    Вчора в Підгайцях бачив як браконєри робили контрольний вилов риби, взяли сітку і чистять воду. Пішов на поворот вліво від газової труби 200м. хотів покидати воблера, а тут біжать два придурка і кажуть мені не кидай тут сітка, іди аж туди за поворот. Залишити їм воблера не хотів і пішов далі, а вони полізли у воду перевіряти сітку. Там нічого не було і один каже іншому - треба густішу сітку ставити, я в шоці! Дзвоню в рибінсперкцію, там мені кажуть що нікого нема всі на виїзді. Так і нічого я не зловив, бачив як окуні пливуть за воблером, але вони були менші за нього. Жах! Що будемо робити? Давайте пропозиції.

• Нравится Нравится x 6
  6.  
    S.T.A.L.K.E.R.

S.T.A.L.K.E.R. Рыболов

Рейтинг:
    8.206
    Мої вітання шановні рибалки, вчора з друзями побували в Чебенях, навіть намагалися щось зловити в улові кілька дрібних окунців які звабились на мікруху і міджа, щука мовчить, жерех ганяє малька по всій акваторії до наших приманок інтересу не проявляв. Біля десятої години дзвоню хлопцям які рибачать на інші водоймі взнаєм про їх улов і вирішуєм переїхати.
    Фото додаю.
    Фото1594.jpg Фото1595.jpg Фото1596.jpg
    Фото1597.jpg Фото1598.jpg Фото1599.jpg

• Нравится Нравится x 28
  7.  
    Golden1966

Golden1966 Рыболов

Рейтинг:
    3.999
    Я на нашей речке Южный Буг подобрал ключик к жереху,ловлю на бомбарда плавающая 12г блёсинка Mepps XD №1, цвет AG/AG (серебро), вес 3.0 гр берёт даже днём,а до этого что только не пробывал, бой был но все приманки которые ему предлагал игнорировал.Может Вам стоит попробывать.

• Нравится Нравится x 10
  8.  
    VETAL P

VETAL P Рыболов

Рейтинг:
    818
    Привіт. Сьогодні зранку був в с. Кульчин за силікатним заводом. Вже на третьому забросі виманив щупачка на віброхвост рейнс, потім мав ще два вихода якоїсь риби (не бачив). В 10 год. поїхав додому. Отаке

Вложения:

• DSCN0656.jpg
      DSCN0656.jpg
      Размер файла:
      1,1 МБ
      Просмотров:
      198
    • DSCN0660.jpg
      DSCN0660.jpg
      Размер файла:
      757,8 КБ
      Просмотров:
      185
    • DSCN0661.jpg
      DSCN0661.jpg
      Размер файла:
      739,3 КБ
      Просмотров:
      170
    • Нравится Нравится x 24
  9.  
    Хижак

Хижак Рыболов

Рейтинг:
    122
    Привіт рибакам! Чув нещодавно в Стиру під мостом на Гнідавській зловили сома на 53 кг. Ще ніколи не ловив сома, хочу спробувати. Поділіться досвідом, в кого він є, на що і де недалеко від Луцька можна зловити сома. Чи ловив його хтось в Кульчині? І що взагалі там ловиться крім щуки?

10.  
    We$t

We$t Рыболов

Рейтинг:
    361
    тепер я розумію звідки взялись історії про чупакабру, інопланетян і снігову людину )))) Сміявся до сліз

Поделиться этой страницей