1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

р.Стир

Тема в разделе 'Рыбалка в Волынской области', создана пользователем Grek, 14 ноя 2008.

 1. Хижак

  Хижак гость Временно заблокирован

  Сьогодні знову виїхав на рибалку і зловив два хороших ляща не рахуючи дрібної плотви і густери. :somyara: Подивіться на ляща в підсаку, він так здивовано дивиться - де я? хто він такий?
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 10
  • Улыбнуло Улыбнуло x 1
 2. Хижак

  Хижак гость Временно заблокирован

  В стиру сильно впала вода, це спека чи в Хрінниках перекрили шлюзи? Хто щось знає пишіть.
   
 3. Lovetstiney

  Lovetstiney Рыболов

  Сообщения:
  6
  Симпатии:
  0
  Возраст:
  29
  Всім привіт. Хочу спробувати поставити закидушки на сома ( на річці Стир ), та все ніяк неможу нашукати росальніків та п'явок. Можливо в кого є дієвий метод пошуку даної наживки, буду дуже вдячний за поради. Пробував на Стирю закидати на мясо, то результат 0 , а от на росальнікі ловив сомів десь до 2 кг, та як я писав вище, проблематично з наживкою. Наперід всім дуже вдячний за поради.
   
 4. Bichunya

  Bichunya Рыболов

  Сообщения:
  209
  Симпатии:
  241
  Адрес:
  Луцьк 33-кв
  Возраст:
  49
  Ось сьогоднні після дощу.Пізно в вечері з ліхтарем і по клумбах або на городі й пошукай:zachet:!!!
   
  • Нравится Нравится x 1
  • Информативно Информативно x 1
 5. diplomat

  diplomat Рыболов

  Сообщения:
  53
  Симпатии:
  261
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  42
  Вечором виходив на річку. Найкраще себе проявив на твічінгу Yo-Zuri Aile Magnet S. Кілька минулорічних щучок було відпущено. А в сутінках взяла 2-х кілограмова.
   

  Вложения:

  • pike.png
   pike.png
   Размер файла:
   1,5 МБ
   Просмотров:
   194
  • Нравится Нравится x 12
 6. Lovetstiney

  Lovetstiney Рыболов

  Сообщения:
  6
  Симпатии:
  0
  Возраст:
  29
  Цікавить питання, хто на що ловить сома ? Бо пробував на виповзка ( дощовий червяк ), так бере сом десь до 2-х кг. А пробував на м'ясо, то жодної покльовки. Буду дуже вдячний за поради на рахунок наживки. Також цікавить питання хто на яку снасть ловить, та яка на Вашу думку снасть приносить найкращі результати.
   
 7. S.T.A.L.K.E.R.

  S.T.A.L.K.E.R. Рыболов

  Сообщения:
  461
  Симпатии:
  7.869
  Адрес:
  Луцьк
  Мої вітання шановне товариство, перш за все хочу привітати всіх з Днем Незалежності і кілька слів про рибалку вчора з друзякою Зоряном з ранку перед роботою зробили короткий сплав річкою стартували від Маяківського мосту пройшли в низ біля 3км., в улові трохи окунів і один шнурок, весь риб ловився на силікон на шарнірному монтажі бошка 5гр., за винятком двох матросів які повелись на джексенівського карася.
  Фото додаю.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 26
 8. fisherman friend

  fisherman friend Рыболов

  Сообщения:
  165
  Симпатии:
  990
  Адрес:
  м.Луцьк
  Возраст:
  34
  Доброго всім дня. Так як святкова рибалка на карася зірвалась, то із задоволенням пристав на запрошення друга прогулятись сьогодні по Набережній. Впало в очі, що вода на досить низькому рівні, рибалок вистачало, хоча бідкались, що на спінінг брати зубата не хоче ( повипитували, що був період, коли брала досить непогано). На живчика "битий" рибацюга взяв щучку на кіля 1,5, ще один з човна виманив на віброхвост натурального кольору зубату, десь, під кіло, у мого товариша така ж зійшла в березі, а я вмовив непоганого окунця на Aiko Humpy. :wo_kakaya:
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 14
 9. S.T.A.L.K.E.R.

  S.T.A.L.K.E.R. Рыболов

  Сообщения:
  461
  Симпатии:
  7.869
  Адрес:
  Луцьк
  Добрий вечір шановне товариство, сьогодні ніякої рибалки не планував, десь під обід позвонив Віталік В.В.В. запропонував вискочити на р.Стир мене до рибалки довго вмовляти не треба біля 15.30. ми вже на річці, в мени в улові кілька окунців спортивного розміру і один щупачок риб ловився на вагабонд на шарнірному монтажі бошка 3-5гр.
  Фото додаю.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 30
 10. S.T.A.L.K.E.R.

  S.T.A.L.K.E.R. Рыболов

  Сообщения:
  461
  Симпатии:
  7.869
  Адрес:
  Луцьк
  Добрий вечір шановне товариство, сьогодні маючи вихідний з друзями Зоряном і Віктором сплавились трохи річкою, десь біля вісьми ми на воді, з перших проводок почав відзиватися на їстивний силікон окунець, ставлю джексенівськоно карася на якого через кілька проводок звабилась щука, трошки бородьби і перша зубата на кукані, щерез деякий час Зорян виловлює такого самого щупака на силікон до обіда мені вдлось взяти ще кілька полосатих, і ще одну зубату на юзурівського 3Д флет кренка і одна зійшла, виходим на берег розводим багатя, готовим смачну юшку по пять капель за рибалку і після смачного обіду дальше на воду, після обіду рибка теж покльовувала мені вдалося взяти щупачка на силікон і мав ще один схід у Віктора три щуки з них дві залікові, Зорян взяв також одну і з одним крокодилом під свист фрикціону поборовся хвилин десять. Час проходить не замітно біля пяти виходим на берег сушим весла і до дому.
  Фото додаю.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 31