ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

р.Стир

1.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.759
    Підготовка до дня рибака почалась ще в пятницю. Як стемніло взяв ліхтарика і пішов добувати русалів. Назбиравши троха пішов спати. В суботу за допомогою лопати добув ще троха наживкі. Зібравши снасті і все остальне звоню до кума,а він каже мене не буде я на зустрічі випускників. Значить їду сам десь в 19.30. На місце приїхав десь в 20.00 но місця всі толкові зайняті. Спитав одного рибачка чи буде на ніч. каже ні через годину буду збиратись. Ну я поки чекав, то ловив краснопірку. Люду повз проїзжало ще багато хто шукав місця на ночівку. Після того як рибачок поїхав десь в 21.00 я закинув 2 вудки на живця і одну на хробака, і десь в 22.00 поміняв живці на виповзкі. Почалось все в 22.15 і до 23.45 було навіть таке що всі вудки були на березі. Такого кльову я ще не бачив. Потім притихло і десь в 00.30 почав збиратись додом, так як кіньчились хробачки. Результат 15 сомиків з них одного на фото в руці випустив, а остальні пішли на уху. Як в день рибака і без неї. Юшку варив вже дома, но в казанку на дровах як кажуть з душою. Варив сам перший раз, від чистки риби,картошки і до приправ і всього остального ну і на останок 100 грам в приготовану уху для прозорості.. Уха була просто клас, кум казав шо на рибалках тепер варити буду я, і отмазкі не пройдуть. Всіх з днем рибалки, ну і смачної юшки вам. Ні хвоста ні луски.

Вложения:

• P1010016.JPG
      P1010016.JPG
      Размер файла:
      376,4 КБ
      Просмотров:
      296
    • P1010017.JPG
      P1010017.JPG
      Размер файла:
      234,2 КБ
      Просмотров:
      299
    • P1010019.JPG
      P1010019.JPG
      Размер файла:
      440,6 КБ
      Просмотров:
      299
    • P1010020.JPG
      P1010020.JPG
      Размер файла:
      379,3 КБ
      Просмотров:
      296
    • P1010021.JPG
      P1010021.JPG
      Размер файла:
      545,2 КБ
      Просмотров:
      327
    Grek
    Сообщение от Grek было скрыто из-за низкого рейтинга. (Прочитать сообщение)
    • Не нравится Не нравится x 12
    • Нравится Нравится x 4
  2.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    "Остальних" також треба було випускати. Не залікові :no: . Тим більше що уху, судячи з фото, у вас і так було з чого варити.:(

• Нравится Нравится x 6
  3.  
    Хижак

Хижак Рыболов

Рейтинг:
    122
    Хороше там місце. На що ловили краснопірку? Цього року в мене в улові тільки плотва, лящі і густера зі стиру. Риби в річці відчутно побільшало.

4.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.759
    Вчора їздив знову на сома, так як на русаля клює дрібнота то наживкою було живець і кілька раків. Так і проседів до 00.15 без однієї покльовкі. А напарнік зловив кілька маленьких, ось така рибалка. А краснопірку ловив на стариці, там її в рясці повно, наживка опариш.

Вложения:

• P1010005.JPG
      P1010005.JPG
      Размер файла:
      328,2 КБ
      Просмотров:
      177
    • Нравится Нравится x 2
  5.  
    Хижак

Хижак Рыболов

Рейтинг:
    122
    Сьогодні їздив на рибалку до Стиру. Кльов почався після 6:00 і тривав близько години, за цей час зловив 1.5 кг плотви і густери, коли збирався їхати додому клюнула щука на пшеницю і біля берега зійшла.

Вложения:

• Нравится Нравится x 11
    • Улыбнуло Улыбнуло x 1
  6.  
    S.T.A.L.K.E.R.

S.T.A.L.K.E.R. Рыболов

Рейтинг:
    8.206
    Мої вітання шановне товариство, вчора вечерком вискочив в с.Підгайці на стариці з надією вполювати зубату ловив на воби від 70до 90 розміру щоб відсікти дрібноту марна справа, всерівно в улові десяток голодних шнурків, яких відразу топив, думаю до осені в Підгайці нема чого їхати.
    Фото додаю.

Вложения:

• Нравится Нравится x 20
  7.  
    Хижак

Хижак Рыболов

Рейтинг:
    122
    Сьогодні знову виїхав на рибалку і зловив два хороших ляща не рахуючи дрібної плотви і густери. :somyara: Подивіться на ляща в підсаку, він так здивовано дивиться - де я? хто він такий?

Вложения:

• Нравится Нравится x 10
    • Улыбнуло Улыбнуло x 1
  8.  
    Хижак

Хижак Рыболов

Рейтинг:
    122
    В стиру сильно впала вода, це спека чи в Хрінниках перекрили шлюзи? Хто щось знає пишіть.

9.  
    Lovetstiney

Lovetstiney Рыболов

Рейтинг:
    0
    Всім привіт. Хочу спробувати поставити закидушки на сома ( на річці Стир ), та все ніяк неможу нашукати росальніків та п'явок. Можливо в кого є дієвий метод пошуку даної наживки, буду дуже вдячний за поради. Пробував на Стирю закидати на мясо, то результат 0 , а от на росальнікі ловив сомів десь до 2 кг, та як я писав вище, проблематично з наживкою. Наперід всім дуже вдячний за поради.

10.  
    Bichunya

Bichunya Рыболов

Рейтинг:
    375
    Ось сьогоднні після дощу.Пізно в вечері з ліхтарем і по клумбах або на городі й пошукай:zachet:!!!

• Нравится Нравится x 1
    • Информативно Информативно x 1

Поделиться этой страницей