1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

р.Стир

Тема в разделе 'Рыбалка в Волынской области', создана пользователем Grek, 14 ноя 2008.

 1. Амор чипиЛ

  Амор чипиЛ Рыболов

  Сообщения:
  63
  Симпатии:
  68
  Адрес:
  м.Луцьк-м.Львів
  Возраст:
  34
  Вітання!!! Бажано зловити момент вильоту і класно відловитися:somyara:
   
 2. Амор чипиЛ

  Амор чипиЛ Рыболов

  Сообщения:
  63
  Симпатии:
  68
  Адрес:
  м.Луцьк-м.Львів
  Возраст:
  34
  Нормально відловлювався і під час вильоту і після нього....головне знайти рибу в Стирі!!! ще 10 років назад нічого не треба було придумувати..вудка в руки і проводка між 2ма мостами..голавль подуст язь лящ...
   
  • Нравится Нравится x 1
 3. diplomat

  diplomat Рыболов

  Сообщения:
  53
  Симпатии:
  261
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  42
  FotpJereh.jpg Сьогодні Стир порадував жерехом на 2,800. Спокусився на волкера від Мегабаса.
   
  • Нравится Нравится x 21
 4. van4ik

  van4ik Рыболов

  Сообщения:
  94
  Симпатии:
  31
  Адрес:
  Ківерці
  з четверга на пятницю відвідали Стир в районі Чебень, рибачив на фідер, прибули на місце в 18,00 тільки розклались відразу злива з грозою, порибачити вечером так і не вишло - шкода, зате плов зварили файний! місце вибрав на повороті річки закидав у яму, зранку прокинулась густерка розміром в лодоню, зловив штучок десять, два окунці, пару піскариків. З прикормки використовував ФішДрім універсал+пшоно+макуха, з наживки працював опариш, черв, зерно варене. Води в річці мало....
   
  • Нравится Нравится x 6
 5. van4ik

  van4ik Рыболов

  Сообщения:
  94
  Симпатии:
  31
  Адрес:
  Ківерці
  Колеги, тут таке дело...теми підходящої не найшов тож пишу сюди...метою виїзду на Стир був лящ, чи крупніший підлящик...але крім ладошичної густерки, плотвички і піскариків нічого особливого не було. Місця пробував різні: вихід з ями, пряме русло, зупинився на ямі. Експерементував з прикормкою, трапер лящ, фіш дрім лящ, каши і.....прольот...і з наживками так само, весь комплект починаючи від черва кінчаючи горохом...тож прошу поради з наживками/приманками ну і місцем на таку рибку на Стирю буду вдячний....
   
 6. Bliashuk Sergey

  Bliashuk Sergey Рыболов

  Сообщения:
  313
  Симпатии:
  2.546
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  46
  SAM_0993.JPG SAM_0997.JPG SAM_0998.JPG SAM_0991.JPG SAM_0992.JPG Вчора на рибалку взагалі то не збирався, хотілося виспатись. О 9-ій годині поїхав на Нову пошту за мікроколебалками а потім вирішив таки їх пополоскати на Стирю біля Луцька.
  На річку приїхав вже десь біля 10 години. Став на крутому березі висотою десь біля трьох метрів, трохи вище маленького струмка, що впадав в Стир. З високого берега в відносно чистій воді було добре видно проводку мікроколебла.

  Так як з колебалками не склалося почав змінювати приманки. На першій проводці Маньячки "Поліглот" побачив вихід за нею до самого берега великого жереха. "Мало лі" - подумав я :). Слідуючий заброс вєртушки приніс двохсотграмового жерешка який був струшений з трійника навіть без фотосесії. Далі поставив 50 - го Міража від косадаки, зловив пару окунців. Всі покльовки було дуже добре видно з високого берега. Дуже ефектно . На одній з проводок з під великого валуна на дні на воблерок вийшов "старий знайомий" жерех і двічі з пощіпуваннями атакував, але не засікся. "Ні сєбє фіга !" - подумав я :) і змінив Міраж на 50- й Тіні Фрай від братів Шакалів. Знову вприглядку зловив пару окунців:

  Коли на одній з наступних проводок за 5-и сантиметровим воблерком піднявся "мій" жерех я чомусь навіть не здивувався :). На цей раз шереспер атакував, засікся і потянув під валуни. Хвилин десять я його відводив від каміння і ще стільки само пішло щоб підвести його до єдиного спуску у вигляді невеликого яру з якого зміг дотянуимся до нього тільки за допомогою щипців якими зазвичай дістаю трійники з щучих зубів. 68 сантиметрів чистого кайфу :) :

  ... на 5-и сатиметровий воблерок з ультралайтовими трійниками:
   
  • Нравится Нравится x 8
 7. Bliashuk Sergey

  Bliashuk Sergey Рыболов

  Сообщения:
  313
  Симпатии:
  2.546
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  46
  SAM_1003.JPG SAM_1004.JPG SAM_1005.JPG Наш Луцький жерех такий настирний :фигасе: . Їдеш собі на мікровоблерки посмикати окунців:
  ...так нє, треба всьо розігнати, всіх налякати :в_натуре: :). І то другий день підряд :) :
  Думав "відсікти" його 35-м Ріджем :) ... куда там :no:, не брєзгує і мікровоблерами :):
  Одні тільки нєрви від тих жерехів )))... завтра апять поїду ))))
   
  • Нравится Нравится x 19
 8. Grek

  Grek Рыболов

  Сообщения:
  312
  Симпатии:
  2.720
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  36
  Дуже хотілось поїхати на рибалку в Тростянець, було куплено наживку та прикормку. Но в останній момент виявилось шо тесть який мав поїхати у Вільхівку, і там не було де присісти 3 чоловікам. То вони розвернулись та поїхали в Тростянець. В 15.00 вони були у Вільхівці, і вже в 17.00 були вже в Тростянці. Сіли на дамбі. Я звонив то вони до вечора суботи зловили кілька карасів і одного карпика до кіло. Сторож прийшов коли було вже темно за 3 чоловіка заплатили 200 гр. Но про це в іншій темі. Так як в них не було результату то вирішив поїхати на старицю Стиру в Жидичин. Був на місці в 07.30 то як на мене ше темнувато. Закинув кілька удок на живця. Коли вже розвиднилось то поставив ше 5 кругів. Шкода шо обмаль живця, активність щуки була нормальна. На поплавочну було зловлено 1 щучку на пів кіло та окуня, і кілька покльовок не реалізованих. І на кружок 3 покльовкі, одна результативна на грам 600. Живця зловити було дуже важко, заважав постійно дощ. Навіть десь в 11.00 приблизно небо потемніло, на дворі стало як вночі, аж дивно. Троха гриміло та блискало, но це навіть не заважалота не лякало. В 13.00 вирішив їхати бо вже під плащем чув шо фудболка мокра. Фото не робив, хто знає таку рибу як щука то уявляє яка вона в розмірі, ну точно не трофей. А так рибку закоптили, була на вечерю нам з дітьми.
   
  • Информативно Информативно x 3
  • Нравится Нравится x 1
 9. Grek

  Grek Рыболов

  Сообщения:
  312
  Симпатии:
  2.720
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  36
  В цю неділю вирішив сплавитись в районі лісу за Кульчином. Природа клас ліс вбрався в кольорову гаму яку важко описати. Бачив 2 качки. старі забуті жерлиці (рогаткі). Но не бачив покльовок. Кілька кілометрів проплив за течією просто кидаючи. Потім на моторі назад протролінгував. В результаті одну приманку обірвав, один трофей зняв з корчів. По дорозі додому забіг в ліс на місце де в дитинстві бігав зранку за грибочками, натрапив на іноземця, польський не був примерзлий. Хоча зранку на стариці був лід.
   

  Вложения:

  • 100_1990.JPG
   100_1990.JPG
   Размер файла:
   1,5 МБ
   Просмотров:
   187
  • 100_1991.JPG
   100_1991.JPG
   Размер файла:
   1,3 МБ
   Просмотров:
   193
  • Нравится Нравится x 9
  • Информативно Информативно x 2
 10. Grek

  Grek Рыболов

  Сообщения:
  312
  Симпатии:
  2.720
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  36
  Вискочив на старицю Стиру половити поплавчанкою. Пройшов близько кілометра, на одному місці попав на краснопірку. Кльов був приблизно пів годинки, і потім затихло. Клювало тільки на мотиль. Опариш був проігнорований. Ловив без прикормки, поплавчанкою з мормишкою та гачком. Був навіть дуплет і кілька сходів. Брало більше на гачок та кілька на мормишку.
   

  Вложения:

  • IMG0453A.jpg
   IMG0453A.jpg
   Размер файла:
   145,7 КБ
   Просмотров:
   158
  • IMG0452A.jpg
   IMG0452A.jpg
   Размер файла:
   191,4 КБ
   Просмотров:
   157
  • IMG0449A.jpg
   IMG0449A.jpg
   Размер файла:
   261,5 КБ
   Просмотров:
   158
  • Нравится Нравится x 14