ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

р.Стир

1.  
    Vadich

Vadich Рыболов

Рейтинг:
    298
    Вибіг покидати спінінг в районі жд. мосту. Ранішню зорьку успішно проспав. На річці в 11 годин. Погода щуча. Починається дощик. Підсилюється.... Мене хватило на 2 години. Промок до нитки :) Результат - 0 . Був вихід непоганого окунька грам 400 на копито №2 - стреманувся під берегом. Дрібними віброхвостами виманити потім не вдалося. Пішов додому сушитись ...

• Нравится Нравится x 13
  2.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.759
    Так як тесть поїхав в Дорогостаї http://fishing-ua.com/showthread.php?p=51336#post51336
    а мені треба було бути дома. То вирішив поїхати на стир посидіти. Нарив звечора подьонки та в 5.00 ранку був вже на Стиру. Спочатку зловив кілька підлящиків. Мав при собі закидушки на сома. Закинув 4 штуки на живці. Через годину одна закидушка ослабла витягую а гачка нема жилка на поводку була 0.5 якась гражданка відкусила. Ще зловив підлящика грам на 400 і ще кілька плотвиць та в 9.00 був вже дома.

Вложения:

• DSC02841.JPG
      DSC02841.JPG
      Размер файла:
      475,7 КБ
      Просмотров:
      279
    • Нравится Нравится x 12
  3.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    Ось яку цитату надибав у нашій обласній газеті „Волинь”:
    „СОМ ЗАВАЖИВ 39 КІЛОГРАМІВ!
    Довжина рибини - 195 сантиметрів. А виросла вона і нагуляла жирок у річці Стир”.
    Більш детальніше ось тут
    http://www.volyn.com.ua/index.php?rub=33&article=0&arch=969

Ось таку гарну річку маємо!

• Нравится Нравится x 9
  4.  
    Vadich

Vadich Рыболов

Рейтинг:
    298
    23.08.2009 Сонячно. Вода в річці на нормальному більш-менш рівні, ще тепла, порівняно.
    Вибіг покидати спінінг близько обіду біля залізничного мосту. Ловив 2 години. Взяв не предатор шнурка грам 300 (відпущений), мав один вихід окунька грам 200. Був помічений голавль, який відмовлявся від Салмо Тіні, але активно збирав, підкинутих мною, кузнечиків.. Ех.. побільше би часу на улюблену справу...

• Нравится Нравится x 9
  5.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.759
    Післля Теремнівських соміків вирішив 23.08м ше поїхали на Стир вже кілька років не ловив соміків на Стиру. Приїхав на улюблену яму і тоді замітив шо забув джвіночки ну ладно і так вже 21.00 пора закидати донки. Закинув 3 донки на русальніка на 2 вчепив світлячки одна без нічого. Мав при собі 2 ліхтарика одного направив на донки одного на лоб. той шо на лобі періодично вимикав бо комарі стадами лізли в очі. до 22.00 зловив 3 соміка грам по 400, а в 23.00 ще одного. потім покльовка підсікаю чую достойний опір фрікцион працюе я кілька метрів шось те на кінці протянув і сход, шось було класне, адреналінчику получив. в 00.00 кінчились червяки і я поїхав додому в 00.30 в тепле ліжечко. Фоток нема вночі телефон не фоткае. Але на слідуючу рибалку щось попробую сфоткати.

• Нравится Нравится x 13
  6.  
    Vadich

Vadich Рыболов

Рейтинг:
    298
    Вчора 03,09,2009 Погода сонячна з невеликою хмарністю. Прийшов на річку і зразу помітно, що вода, як для цієї пори невисока. Все ж таки сказується те, що серпень без дощів був. Роблю невеликий "марш - бросок"
    зі спінінгом по перспективних місцях. Ловлю переважно на резину. Година риболовлі нічого радісного не приносить та й зовнішніх ознак активності хижака не видно. Без осоливого ентузіазму просуваюсь знайомими місцями і отримую таки удар у місці перед корягою.. Здобич відразу виходить наверх - тому відразу помічаю, що противник не досить серйозний. Трохи форсую події і пробую викинути щучук грам 500 через невеликий обривчик під берегом... Бульк.. Вже в повітрі трапляється прикрий схід. НАпевне, погано засіклась... Все ж, настрій покращується - краще обрив, ніж нічого. Невеличку порцію адреналінчику таки отримав.
    Йду далі. На одному з місць під берегом, спостерігаю захоплюючу картину. Щучка грам 300 - 400 випливає за моїм твістером . Хватати не спішить. Досить вальяжно підходить з боку і робить легенький тичок.. Саме тичок, а не злосний щучий удар. Пуста підсічка. при огляді приманки видно, що вдарила вище гачка біля джиг-головки. Подальші спроби виманити зубасту з тих місць невдалі. Не допомогла і заміна приманок. Проходжу ще декілька сот метрів - знову за прибережною травою відчуваю ударчик.. ну дуже легенький. Думав здалося, але помічаю нові зуби на хвості твістера. Треба закруглятись... Йду додому. Результат - 0, проте
    настрій гарний. Що здалося мені очевидним - щука була досить пасивною в цей день, про що свідчать нерішучі покльовки. Мав нагоду пропливтись, щоб відцепити приманку - водичка, скажу я, досить тепла, як для початку вересня. Так щ о треба, мабуть, трошки ще почекати. PS: А сьогодні вже дощ.. ДУмаю ще з тиждень і осінній сезон можна вважати відкртим. А там і звітів побільшає..

• Нравится Нравится x 14
  7.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.759
    Спішу всім повідомити приемне. Не тільки ровенчани можуть "Похвалитись" не в обіду сказано, шо в них на Горині водяться, вчора мій сусід Вітьок в свої 35 років зловив першого в житті судака грам на 500 на р.Стир в районі мосту що в с.Маякі на величезний твістер. Свої ТРИ судачки 2 по 400 грам зловлені на живця, і одного на 700 грам зловленого на донку на червоного хробачка 15 років назад я ще памятаю. Так хочеться ще зловити. Так шо всім Волинянам хто зловить відписуйте.

Вложения:

• Нравится Нравится x 19
  8.  
    Vadich

Vadich Рыболов

Рейтинг:
    298
    Першого і сподіваюсь не останньго зловив минулої осені на джиг. 0,5 кг.

• Нравится Нравится x 4
  9.  
    Костя

Костя Рыболов

Рейтинг:
    342
    І я 06.09. аналогічного судачка в тому ж місці зловив,-теж мій перший судак зловлений в стирю.

Вложения:

• Зобр001.jpg
      Зобр001.jpg
      Размер файла:
      531,4 КБ
      Просмотров:
      242
    • Нравится Нравится x 11
  10.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    Сьогодні після 16 год. вирвався із приятелем Андрієм на Стир в районі Вишкова. Рівень води у річці помітно зменшився, значно менше стало трави, течія потужна, до того всього гарна погода. Одним словом - ось вона осіння пора, хоч тепло як влітку.
    Першим обловився мій приятель - на вертушку бере окушка. Досить швидко і сам обловлююсь - розловив вертушку від Маньяка. Потім дещо поджигував - мав гарний вихід на мормишку із спрацюванням фрикціона, але лише стянуло твістера.
    Під одним із обривів спостеріг два виходи, як наслідок один окунь сходить ще один сідає на джигу.
    Потім гарно обловив зону трави на одному із прямиків. На цей раз відпрацювався із мікроколеблом - три перших закиди і три окуня. У тому ж місці - мав також вихід на маньячку, але порожньо і ще два тичка знову на колебло.
    Ще згодом бачив два супроводження джиги тим же окунем. Товариш у цей момент мало не засмикував щуку на міновчика.
    Дійшли іще до одного гарного обриву, гадали, що візмьмемо судачка, однак мав лише один гарний виіхд окуня, хоч удар був відчутним і просікав неабияк. А тут тобі окунець лише на 150 гр.
    Отже, за вечір маю лише 6 хвостів полосатого і кілька тичків. В принципі непогано, хоч можна було того окуня і більше взяти, якби повпиратися. А так, походили, спіном покидали, усю пійману рибу відпускали відразу, фотіка не брав, тому сьогодні знову без фоток. Ось так і завершилась вечірня ВОЛИНСЬКА РИБАЛКА

• Нравится Нравится x 17

Поделиться этой страницей