Кировоградская областная флудилка

Тема в разделе 'Рыбалка в Кировоградской области', создана пользователем RayW, 1 окт 2008.

  1. sparrow

    sparrow Рыболов

    Сообщения:
    26
    Симпатии:
    126
    Адрес:
    Гайворон
    Возраст:
    35
    Шановний Валерій! Якщо ви були в Гайвороні біля дамби, то могли бачити, як там під самими шлюзами ловлять на так званого "драча",яким багрять рибу з ям, зимувальних ям. Чи знаєте Ви, що плесо водосховища і за ним поділене на зони впливу браконьєрів-сіткарів, електробійників, що вибивають і калічать усе живе, а наш "героїчний" рибнагляд закриває на це очі, бо живе з цього. Чи бачили ви як на тротуарі біля ринку продають виловлену сітками МАРЕНУ, що в Червоній книзі? ОЦЕ БРАКОНЬЄРСТВО! І де тоді рибнагляд??? Де керівництво ГЕСу, яке дозволяє ловити біля дамби і навіть із даху приміщення турбінного залу???
    Якщо це заборонена зона, то хто повинен вести контроль? ДЕ ВІН? ЧОМУ ВІН НЕ ШТРАФУЄ СІТКАРІВ І "ДРАЧУНІВ" У ПЕРШУ ЧЕРГУ?

    Після цього можете мене осуджувати за те, що я перший раз в цьому році вийшов на водосховище і зловив три рибини любительськими снастями.
    Дякую за критику!
     
    • Нравится Нравится x 3

  2. Валерий

    Валерий Рыболов

    Сообщения:
    553
    Симпатии:
    5.063
    Адрес:
    Умань
    Возраст:
    69
    Із Вікіпедії :Браконьє́рство (від фр. braconnage) — незаконне добування природних ресурсів. Раніше термін «браконьєрство» стосувався тільки незаконного полювання і риболовлі, проте в даний час під браконьєрством розуміють також незаконну рубку лісу, незаконний збір рослин з Червоної книги, незаконний видобуток піску, гравію тощо.
    Ви порушили закон і тому нічим не відрізняєтесь від сіткарів, драчунів і т.д.
    Я хочу щоб ви зрозуміли, що потрібно знати та поважати закони, якими б вони не були:doob:, а не виправдовуватись тим, що я маленький порушник, а ось на дамбі(чи ще десь) там великі порушники. Не треба жити по "понятіям":в_натуре:, а то дійдемо до відвертої анархії. Тормоза у людини повинні бути всередині - якщо я знаю що мої дії протизаконні, я не повинен їх здійснювати:ага:.
    Не порушуйте Правила і ніхто і ніколи не назве вас образливим словом - браконьєр.
     
    • Нравится Нравится x 6
    • Информативно Информативно x 1
  3. boleek65

    boleek65 Рыболов

    Сообщения:
    77
    Симпатии:
    224
    Адрес:
    Киев
    Возраст:
    58
    На мій погляд це стосуеться більше охорони об"екту. А 500м це вже зовсім совок.
    На мій погляд розмір риби також трохи сумнівний момент. Коли заможня людина рибалка відпускає судака 42см все зрозуміло, а як заставити відпустити цього судака коли у людини не має роботи, грошей і дома нічого істи? А Валерий треба починати з себе, щось я таких "зовсім правильних" на водоймі не зустрічав, а на форумах "розумний" кожен другий.
    Завдяки таким зауваженням, які дозволяе собі Валерій, звітів про риболовлю стає все меньше.
    sparrow, дякою за Ваши звіти, продовжуйте звітувати(робіть трохи поправку на вітер), дуже приемно їх читати.
     
    • Нравится Нравится x 3
    • Не нравится Не нравится x 1
  4. руслан777

    руслан777 Рыболов

    Сообщения:
    39
    Симпатии:
    29
    Адрес:
    м.УМАНЬ
    Возраст:
    47
    Валерий, я вас умоляю він жеш не в нерест зловим і не сіткою і тд як говорить пословиця хто не без гріха той хай кине камінь ось наприклад норма вилову в водоймі допустім 3 кг я десять раз був на водоймі і незловив нічого а на 11 зловив 5 кг як на вашу думку я поступлю і чи я маю моральне право так зробить ?
     
    • Нравится Нравится x 2
  5. boleek65

    boleek65 Рыболов

    Сообщения:
    77
    Симпатии:
    224
    Адрес:
    Киев
    Возраст:
    58
    інший випадок. Один зловив 3кг, але риба протухла і він улов викинув. Другий привіз 5 кіло та роздав батькам, покликав друзів, короче з"їв. Ну і хто м..дак? Хто завдав шкоди природі?
     
  6. Валерий

    Валерий Рыболов

    Сообщения:
    553
    Симпатии:
    5.063
    Адрес:
    Умань
    Возраст:
    69
    Якщо вас не влаштовують встановлені законом правила ви можете їх оскаржити в установленому порядку, але виконувати їх зобовязані.
    Розмір риби, наприклад судака- 42 см, встановлюється для того, щоб дати ій досягнути половозрілого віку ( для нормальної людини це аксіома , що не потребує доказів, це обгрунтовано науково).
    Звітів на форумі меншає? Зробіть добру справу - напишіть свій звіт, із задоволенням почитаємо.
     
    • Нравится Нравится x 5
  7. Валерий

    Валерий Рыболов

    Сообщения:
    553
    Симпатии:
    5.063
    Адрес:
    Умань
    Возраст:
    69
    На мій погляд - обидва, в однаковій мірі.
     
    • Нравится Нравится x 3
    • Улыбнуло Улыбнуло x 1
  8. КАН

    КАН Рыболов

    Сообщения:
    883
    Симпатии:
    3.338
    Адрес:
    Смоліне
    Возраст:
    57
    самому не бридко таке писати?
    У кого не має, що їсти і грошей - той сидить на березі з вудкою з ліщини і ловить карасикі, а не ганяє по річці на лодкі.
    Оце і єсть сама настояща "совкова" відмазка - нема, що їсти:(

    Тут згоден:)
    НХНЛ!
     
    • Нравится Нравится x 6
  9. Nikko7

    Nikko7 Рыболов

    Сообщения:
    2.620
    Симпатии:
    8.070
    Адрес:
    г.Белая Церковь;Киевская обл.
    Возраст:
    60
    Зато всегда есть,где и что ВЫПИТЬ!)))):присоединяюсь:
     
    • Нравится Нравится x 4
    • Улыбнуло Улыбнуло x 4
  10. sparrow

    sparrow Рыболов

    Сообщения:
    26
    Симпатии:
    126
    Адрес:
    Гайворон
    Возраст:
    35
    Дякую Вам! Не очікував такого жвавого обговорення! ) Буду звітувати і далі, як тільки попаду на риболовлю. по кількості звітів можете побачити, як часто вдається вирватись.

    Зауваження Валерий, мають місце і частково я погоджуюсь і каюсь, але не у всьому. По-перше - це тому, що були б усі "браконьєри". такими ж, як я - було б у нас риби в Бугу ловити-не-переловити. А по-друге - не вірю я в те, що Валерій сам ніколи не порушував тих чи інших правил вилову, інших норм, всі ми не безгрішні.
    Але за такі, порівняно незначні порушення, як на мене, одразу ж макати в (г...но) лицем - вважаю неправильним.:no:
     
    • Нравится Нравится x 2