Торговиця (р. Стир, р. Іква)

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Горыныч, 28 фев 2008.

  1. Горыныч

    Горыныч гость Временно заблокирован

    Был в отпуске 10 дней за прошлый год (по случаю ремонта дома – ужас, но это отдельная история), но на рыбалку вырвался один раз (24.02.08) в Млыновский район в район слияния рек Стыр и Иквы (с. Торговыця).
    Командой из 3 человек я, Саня и Вовчик, по прибытии в этом месте оказалось немало рыбаков – около 7-8 человек – у всех ОП, хотя накануне говорят щучка неплохо брала.
    Ну, нас ОП никогда не смущал, после легкого перекуса разошлись по речкам.
    Я особо не рассчитывая на улов посвятил этот день освоению привезенного Леной мне мульта и свежеприобретенной под него палки. Начал осторожно почти полностью затянутых тормозах и забросах на метров 7-8 :gi-gi: , а заканчивал рыбалку уже уверенно кидая 18 гр. головкой на метров 20-30. За все время была 1 борода и шт. 15 небольших перебегов лески (пользовал пока леску - 0.31, плетенку ставить пока побоялся). Конечно еще тренироваться и тренироваться, но я остался доволен и катушкой и палкой.

    Обошли всю зону слияния речек, везде он - этот противный ОП, только у мужика, который сидел на живца, было 2 холостые поклевки.

    После переехали на Стыр ближе к Млынову тоже ноль, хотя места очень красивые и перспективные: речка сильно петляет образуя много ямок с обраткой, хотя как для меня речечки несколько узковаты – непривычный я к ловле на реках, а на малых тем более.

    Вот так и закончилась эта рыбалка, ИМХО рановато еще – может на этой неделе повезет больше (если незаконченный ремонт отпустит%) )
     

    Вложения:

    • Нравится Нравится x 23

  2. yurec

    yurec Рыболов

    Сообщения:
    16
    Симпатии:
    53
    Адрес:
    Ровно
    30.03 Ездели друзья на Икву .Улов 1голавль больше кило на горох и налим до кило (руками возле берега в ямке(возмошно глушили))
     
    • Нравится Нравится x 12
  3. B.B.B.

    B.B.B. гость Временно заблокирован

    Знаю, що для багатьох рибалок із Волинської та Рівненської області Торговиця відома двома річками, які з"єднуються між собою - р. Стир та р. Іква. тобто, Іква впадає у Стир. Зрештою, як це не дивно, обидві річки беруть свій початок із однієї і тієж самої гори (або височини) - називається г. Високий камінь у Львівській області.
    У Торговицю потрапив сьогодні майже випадково, оскільки із самого ранку ми вже рибачили в районі с. Малево, с. Більче (звіт про рибалку у даному районі буде вже завтра у відповідній темі). І лише після 15 год. вирушили у Торговицю, адже їхати туди недалеко. Таким чином було нас четверо: мій дядько, товариш Сергій, ще один приятель Василь і я.
    Оскільки ще ніколи не бував у цих місцях - для мене це було цікавим і пізнавальним. Адже до цього часу не раз чув про ловлю там гарної хижої (зокрема і судака) та нехижої риби. Хлопці показали стариці, р. Іква, які, до речі, ще вкриті льодом, і лише одна із них частково відкрилася. До речі, саме на виході однієї із стариць забагрився мені невідомий мальок - на фото. Можливо, хто знає, що то за риба, даруйте, не знаю? Це була єдина риба в мене сьогодні у Торговиці, навіть жодних клювань не бачив. Зрештою, у трьох у нашій компанії успіхів у Торговиці не було. І лише Сережа відзначився - випадково забагрив 1,5 кг щуку. Хоч можливо, що щука промахнулась при атаці. Саму щуку помітно на фото та віброхвіст під головою хижака. І вже під самий вечір знову ж таки Сергій виловлює вже ще одну щуку на цей раз в районі 2 кг - також на фото.
    Одним словом, місця тут гарні, риба є, ловити можна. При цьому ловити можна і на р. Стир і на р. Іква або в районі з"єднання цих річок. Глибини там, звісно, серйозні. Джиг ою у 15 грам на р. Стир там не скрізь проб"єш. Відзначу таку особливість, що на р. Іква вочевидь супроводжувався підйом води декілька днів тому, адже берегова лінія вказувала на таку ознаку. Тоді як на р. Стир підйом води супроводжується із вчорашнього дня за словами місцевих.
    Отож, усім бажаючим раджу побувати у цих по-своєму мальовничих місцях, якщо не зараз, то хоча б у теплу пору року. Ну і звісно, не забути відписатись про проведену рибалку у Торговиці.
    З повагою, В.В.В.
     

    Вложения:

    • P1040311.jpg
      P1040311.jpg
      Размер файла:
      358,2 КБ
      Просмотров:
      897
    • P1040320.jpg
      P1040320.jpg
      Размер файла:
      1 МБ
      Просмотров:
      788
    • P1040322.JPG
      P1040322.JPG
      Размер файла:
      588,8 КБ
      Просмотров:
      784
    • P1040361.JPG
      P1040361.JPG
      Размер файла:
      570,7 КБ
      Просмотров:
      914
    • Нравится Нравится x 25
  4. B.B.B.

    B.B.B. гость Временно заблокирован

    Не особо „вдовільнившись” за безрезультатні покльовки у Малево (див. звіт про рибалку на р. Стир у с. Малево, Рівненська область), їдемо у Торговицю.
    Слід відзначити, що у Торговиці ми опинились не відразу. Спершу заїхали у с. Нове, що знаходиться від Торговиці у 1-2 км. Але там дізнались, що дорога до річки кепська і тому не стали зупинятись, а вернулись у Торговицю і вже зупинились в районі старої ферми.
    Проходимо уздовж р. Іква, перед її впаданням у Стир. Бачимо, що на березі поставлені дві закидушки та одна поплавчанка. Вже під вечір дізнались власника цих снастей – місцевий житель, що живе на обриві біля ферми. Він повідав, що рік тому у цьому ж місці була виловлена ним марена майже на 6 кг. О таке!
    Наші хлопці відразу пішли на місце впаду Ікви у Стир. Мої ж перші закиди були зроблені на Ікві. Кльову не було ні в кого. Сергій із Василем лишаються на стику річок, дідусь пішов нижче по течії і зупинився перед старим мостом, ми із дядьком пішли уздовж річки за течією Стиря. Бачили гарні повороти, мілину на річці, що можна було у напрямку русла пройти кілька метрів. Зробив навіть кілька закидів попером. Надто вже місця тут привабливі. Так ми дійшли до обриву. Далі наша дорога пройшла вже обривом. Гарний краєвид видніється із такого обриву, а тому роблю свої перші фотки цього дня, які також і викладаю. Даний обрив має один вир, схоже, що місця тут глибокі і небезпечні. А дивитися із висоти – одне задоволення.
    Далі наша рибалка із дядьком вже відбулась у с. Нове. Саме там нам зустрівся один із місцевих жителів, з яким ми і познайомились. Від нього ми дізнались, що неділі 2-3 тому, тут човпли бомбами. Оскільки він живе на обриві, казав, що чути було о-го-го. Аж шибки тряслись. Така інфа зовсім не вселяла надії, але куди дінешся, ловимо далі. В одному із перспективних місць вдається отримати перше клювання і перша щучка вже на березі – фото додається. Навіть дещо помітно віброхвіст фірми Relax Kopyto №2 на джигі у 2-3 грами (спина чорного кольору, низ перламутрово-голубоватого відтінку із срібними цятками). Минулої рибалки цей віброхвіст був у фаворі – сьогодні він також себе зарекомендував.
    Дещо перекусивши, ми здійснили ще кілька закидів у цьому місці, а далі мандруємо. На ще одному перспективному місці мій дядько отримує кілька гарних клювань і навіть один раз тягнув рибу. Що то була за риба, так і не вдалось вияснити. На одному із закидів у мене також міг бути вихід. Щука розвернулась від приманки вже тоді, коли побачила мене. Я ж стояв у воді по коліна. Довго тут не зависав і тому помандрував уздовж русла за течією. Кілька закидів уздовж русла вдалось здійснити серед того верболозу, що росте у березі. Навіть у воду де-не-де вдалось зайти.
    Так склалось, що той берег, яким проходив в основному був мілкіший. Можна було навіть у воду зайти. Але верболозу багато, а перспективних місць мало.
    Вже в глибині села цікавим видалось місце, де у річку впадає струмок. Місцеві активно облюбували цей струмок, який вже був без льоду. Даний струмок має форму малої річечки і навіть має глибину місцями до одного метра і більше в залежності від рівня води на р. Стир. По ходу струмка помічаю кілька телевізорів, а ще далі і сітка стоїть. Мені тут довелось кинути кілька разів, навіть вобом ZipBaits Rigge 46S, також пройшовся із попером. Кльову не бачив, зате бачив як гарно тут мальок грав на поверхні і навіть, здалось, що окунь кілька разів виходив за мальком. Одним словом, малька тут багато. Та одного щупачка на хітовий віброхвіст останніх двох рибалок вдалось у цій річечці взяти – фото додається. Знову виручає смикінгова проводка. Надалі вдалось здійснити кілька закидів вже на р. Стир, а там вже і пора повертатись назад. Йшло на вечір.
    По дорозі біля струмка зустрічаю місцевих, що перевіряли свою сітку. Риби нуль і не дивно, адже за прогнозом погоди йде на холод. Відповідно риба пішла на глибину, а не у струмки. Рибалку завершено.
    По суті, обидві щучки за цілий день (яким судилось вернутися у рідну стихію), не рахуючи кількох клювань у с. Малево та с. Нове, і є результат мого лову. Вже біля машини, дізнаємось у своїх хлопців, що покльовки щуки вони також мали. Сергій піймав невеличкого щупачка, якого також відпустив. Василь узяв щуку десь на 1 кг на руслі, мав ще кілька виходів. Дідусь так і не піймав нічого, хоч і мав два клювання, дядько мій має лише нереалізовані клювання.
    Отже, погода цього дня внесла свої корективи. Зміна погоди та вітру вплинула на активність лову. Схоже, що вихід щуки припав десь на післяобідню пору, а ось із ранку, в обід і над вечір – слабенько. Йшло на холод. Вже станом на 13.02.09 надворі стоїть сніг. Риба це відчуває. Негативним фактом є те, що місця тут „шмагають” бракон’єри. Як відзначив місцевий – узимку, особливо біля мосту „бомблять” частенько, адже це єдине місце, де не перемерзає Стир у цих краях. Тобто, якщо останній раз бомбили два-три тижні тому, то очікувати гарного кльову тим більше не приходилось.
    Хітова проводка цього дня – смикінг. Хлопці активно перейняли досвід лову смикінгом і кожен відзначав, що смикінг активізує клювання.
    Ось такою видалась риболовна подорож, ловля хижака на передодні зміни погоди у зимовий (у певній мірі передвесняний) день.
    З повагою, В.В.В.
     

    Вложения:

    • P1040410.jpg
      P1040410.jpg
      Размер файла:
      698,1 КБ
      Просмотров:
      786
    • P1040442.jpg
      P1040442.jpg
      Размер файла:
      536,3 КБ
      Просмотров:
      758
    • P1040452.jpg
      P1040452.jpg
      Размер файла:
      655,5 КБ
      Просмотров:
      772
    • P1040465.jpg
      P1040465.jpg
      Размер файла:
      1,3 МБ
      Просмотров:
      750
    • P1040488.JPG
      P1040488.JPG
      Размер файла:
      611,9 КБ
      Просмотров:
      693
    • Нравится Нравится x 22
  5. B.B.B.

    B.B.B. гость Временно заблокирован

    15.02.09. Неділя – Стрітення.
    Власне рибалка виявилась „порожньою” – саме у Торговиці. Але кілька слів все таки відзначу.
    Із самого ранку виїхали у Торговицю. Була думка напередодні виїхати десь на р. Стохід, але компанія видалась малою (усього три чоловіка). А тут ще й погода (нормальний північно-західний вітер) – знову йде на зиму.
    У Торговиці вже стояла одна машина на мосту. Хтось вже спінінгував. Рівень води – піднявся десь на 15-20 см у порівнянні із рівнем 12.02.09.
    Отже, свої перші закиди розпочав із місця, де Іква впадає у Стир – на третьому закиді кільця на спіну вже замерзають. Ще один приятель Сашко, що вперше у цих краях, пішов на Ікву. Інший колега Василь шниряв від мосту до стику Ікви та Стиря. Згодом мені видалось опробувати ще кілька місць в районі мосту.
    Так тривало не довго – десь біля двох годин. Була думка проїхатись дещо далі, але перспектива зустрічного морозного вітру із снігом не вабила зовсім. Більш підходящим варіантом є все таки Малево. Саме там вітер буде дути або в спину, або у бік.
    Отож не отримавши на трьох жодної покльовки чи удару (в інших рибалок також без результату), вирішили переїхати у Малево. Коли вже від’їжджали, на мосту стояло вже чотири машини – здалось, всі спінінгісти. Гадаю, наш від’їзд додав шансів на успішний зимовий спінінг іншим рибалкам.
    А ось звіт про рибалку на р. Стир у районі с. Малево подано ось тут – http://fishing-ua.com/showthread.php?p=37390#post37390
     
    • Нравится Нравится x 19
  6. B.B.B.

    B.B.B. гость Временно заблокирован

    Після невдалої рибалки у Малево - дивись звіт http://fishing-ua.com/showthread.php?t=2598&page=3, мої знайомі (чотири рибалки) вирушили у Торговицю (01.03.09). Обкидали можливі перспективні місця. Були і на Стирові і на Ікві - однак результат той самий - без клювань та риби. Хлопці відзначили, що навіть місцеві, які ловили на живця - також не бачили клювань.
    Як і відзначав, рівень води на річці зменшився, що є дивним для даної пори. Ловили майже до вечора, але нуль.
    Рибалка подарувала чисте повітря, обірвані приманки та перший весняний день у цьому році. Ось таке.
     
    • Нравится Нравится x 16
  7. B.B.B.

    B.B.B. гость Временно заблокирован

    11.04.09. Рибалка у Торговиці.
    Результат лову на трьох – 5 щук. Дві із них у мене – тягнули на кондицію (на фото), решта 3, що припали кожному по щуці – були відпущені – замалі. Фотіка забув у машині, тому свої кондиційні щучки (вага орієнтовно 600 грам) сфоткав потім. У них повно малька – щука жирує. З погодою не дуже повезло, але результат вже є. Луга дещо затоплені, води достатньо, але ловити на руслі цілком реально.
    Вдалось годинку приділити увагу ловлі головня. Перевірив свої воби. Сфоткав гарні місця на лобастого – показано на фото. Однак тичків та ударів головня не мав.
    Ось такою була у нас рибалка перед святом!
     

    Вложения:

    • P1050444.JPG
      P1050444.JPG
      Размер файла:
      563 КБ
      Просмотров:
      734
    • P1050432.JPG
      P1050432.JPG
      Размер файла:
      582,1 КБ
      Просмотров:
      688
    • P1050436.JPG
      P1050436.JPG
      Размер файла:
      557,1 КБ
      Просмотров:
      666
    • P1050438.JPG
      P1050438.JPG
      Размер файла:
      598,4 КБ
      Просмотров:
      675
    • P1050440.JPG
      P1050440.JPG
      Размер файла:
      590 КБ
      Просмотров:
      605
    • Нравится Нравится x 27
  8. bova

    bova гость Временно заблокирован

    В остальній день зими вирішив розпочати сезон рибалки на спінінг, заодно розвідати для мене нове місце Торговиця.За весь день з товаришом не бачили жодної покльовки, напевно риба ще не прокинулась після зими....http://fishing-ua.com/picture.php?albumid=549&pictureid=5348
     
    • Нравится Нравится x 19
  9. Pallas

    Pallas гость Временно заблокирован

    Сьогодні вирішив розвідати обстановку в Торговиці. приїхав близько 11 год, на мосту була лише одна машина, чєл ловив на Ікві, за півгодини поїхав в напрямку села. Я позакидав трохи на стику двох річок - глухо, бачив лише як за мальком на поверхню щось вискакує (напевно жерех), повільно почав просуватися по Стиру в бік мосту, жодних покльовок. перейшов на другий бік, позакидів в районі старого мосту - покльвок ноль + втрата гуми з поводком. Підїхав ще один рибак, я саме привязував воблер до плетінки, здивувався що тут можна ловити на воблери. перша ж проводка (легкий твіч) на юзурівський л-міноу дала результат, якась тварюка (щуреня грамів 300) відгризла воблер. і ніби насміхаючись секунд через 30 зробила свічку напроти мене, напевно намагалася звільнитися від воблерка який висів на морді. щось мене Стир лише в мінуса заганяє :(
    Раптом хтось захоче їхати в Торговицю, не їдьте через Ярославичі - Боремець, бо тудою лише на танку можна проїхати.
     
    • Нравится Нравится x 23
  10. kolia23

    kolia23 Рыболов

    Сообщения:
    66
    Симпатии:
    713
    Адрес:
    смт.Млинів Рівненської обл.
    Доброго вечора. Був вчора з товаришем на рибалці біля Торговиці. с.Вінниця і с.Баболовкі. Ішли від Вінниці до Баболовок. туман стояв до години 11. Скажу зразу шо рибалка практично не вдалася. Зловили одну сєтку :злой:, достали її , вирізали з неї одного карася(грам 250 був), а саму порізали і викінули в кущі шоб хтось в річку не кінув. Відійшди від того місця метрів 200, як прийшов мабуть господар тієї сєткі. Подивився в нашу сторону, походив і пішов. в годині 12 я зловив ще одного окуня , теж грам 200 і ВСЕ. Біля Баболовок зустріли двох знакомих риболовів із Луцька. Один ходив в сторону Торговиці. зловив 2 щукі. Обидві на прощаках на №2 копито і №3 манс. Другий ходив в сторону Вінниці ( ми з ним розминулися), зловив одну, також на прощаку. Отака була рибалка. Відпочив на всі 100.
     
    • Нравится Нравится x 22