1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Бесплатно Процев-Украинка

Тема в разделе 'Рыбалка в Киевской области', создана пользователем TUR, 26 окт 2007.

1. Котыкмуркотык

Котыкмуркотык Рыболов

Симпатии:
    740
    Вчора був прикрий сход щуки, під 2-3 кіло. Двох окунів забрав.
    Сьогодні щуки не бачив зовсім, трьох окунів відпустив.
    Весь окунь з ікрою вже.
    :kayak:

• Нравится Нравится x 6
    • Информативно Информативно x 2
  2. Котыкмуркотык

Котыкмуркотык Рыболов

Симпатии:
    740
    Вискочив сьогодні на півгодинки, весь день був сильний вітер, а на вечір вітер трохи спав, до 3-х метрів, але часу вже майже не лишалося, бо сутініє рано.
    Було 3 щуки і окунь. Двох відпустив (400,600), одну під кіло і окуня забрав.
    Відплив трохи від берега і одразу вирішив покидати, і натрапив на вихід щурят. Зазвичай плавав набагато далі, але часу було обмаль.
    Щука і окунь з ікрою. Хоча худеньнка була.
    Працював Тайні Магалон Діп.
    Розловив. Там хвіст зроблений із второпласту. Були деякі сумніви, але вже немає. Працює.
    Після трьох щук один гачок був розігнутий майже повністю!
    Отаке.

• Нравится Нравится x 8
  3. Котыкмуркотык

Котыкмуркотык Рыболов

Симпатии:
    740
    Єдина риба, яку вчора бачив. Ультралайтовий джерк Слайдер 7F, був повністю чорний, лише пляма на спині, яка виглядала з води була зелена, тому і помітив. Я там на якорі стояв багато разів і не бачив. На ньому навіть ракушка вже росла. Відмив, нова фурнітура Овнер, жорстка зцепка 1,2 мм.
    Летить ця іграшка дуже далеко і дуже голосно плюхається об воду. Тепер буду міні-джеркінгом займатися.
    Кажуть, що непогано працює по щуці.
    :somyara:

Вложения:

• SS7_01.jpg
      SS7_01.jpg
      Размер файла:
      121,3 КБ
      Просмотров:
      21
    • SS7_02.jpg
      SS7_02.jpg
      Размер файла:
      127,9 КБ
      Просмотров:
      21
    • Нравится Нравится x 3
  4. Котыкмуркотык

Котыкмуркотык Рыболов

Симпатии:
    740
    :solnce2: Розловив сьогодні Слайдера, вчепився щук на 900 грамів. З'їв повністю, прийшлося знімати заднього гачка, щоб витягнути Слайдера із пащі, бо вийшов через жабри. І втопив екстрактора, дурна звичка відчепляти над водою. Поводок треба зробити більший.
    Коротше, я в захваті. Хочу придбати нового спіна під мікроджерки, і ще одного Слайдера в натуральному кольорі.

Перша щука втікла, завела в траву, з першої проводки, починав з Тайні Магалона, а фрикціон був не затягнутий, прошляпив.

• Нравится Нравится x 7
  5. Котыкмуркотык

Котыкмуркотык Рыболов

Симпатии:
    740
    Спустив сьогодні щуку за 3+ кг. Полював з Тайні Магалоном СР. Воблер полетів не туди, куди цілив, тому різко загальмував і смикнув спіном, і впав він метрів за 7 від човна, під стіну очерету. Глибина там до метра, вода дуже чиста. Вибрав весь вільний шнур, і почав повільну проводку. Десь за 2 метри від човна бачив воблер і щуку, яка вийшла з під очерету і повністю заковтнула. А я просто почав вимотувать, а треба було гарно смикнуть. Два рази вона розвернулася під човном і воблер вискочив з води. Щука була хвора, в помаранчових плямах. Таких ловив в тому році, вживали в їжу, і кота годували.
    До цього ще був один клювак, грамів 200, на Діпового Тайні. Тільки зіпсував повідок. Відправив за бабусею.

Ось, що кажуть про хвороби. Хвору рибу не слід відпускати, навіть якщо мала за розміром.
    http://www.rybak-rybaka.ru/articles/102/20724/

• Нравится Нравится x 3
    • Информативно Информативно x 2