Бесплатно Річка Чорногузка

Тема в разделе 'Рыбалка в Волынской области', создана пользователем B.B.B., 10 апр 2009.

  1. B.B.B.

    B.B.B. гость Временно заблокирован

    Відкриваю нову тему про річку Чорногузка. Мабуть, багато із Луцьких рибалок та і не тільки мали змогу таки один чи два рази побувати на цій по своєму гарній і „добрій” річці.
    Багато, хто пам’ятає, скільки риби було на цій річці кілька років тому, які сазани, який карась, плотва, щука та окунь, линь. А ще раніше був навіть і язь.
    Однак і сьогодні там можна зустріти карасика, плотвичку, щуку та окуня, сазанчика, дуже рідко трапляється линок, є навіть головень. Багато гарних місць пов’язано із цією річкою. Приміром, с. Городок, с. Баїв, с. Одів, або с. Садів чи с. Сьомаки чи в решті решт с. Гірка Полонка чи просто с. Полонка. Одним словом, ця річка варта того, щоб для неї відкрити нову окрему тему.
    Отже, дещо запізнілий звіт від 04.04.09 – рибалка на Чорногузці.
    На річку прибув біля 15 год. Мета проста – перевірити приманки, адже завтра змагання у с. Шепель по спіну.
    Отже, погода гарна, сонечко і дуже тепло. Можна було бути в одній футболці та вітровці. Перші свої закиди зробив у районі мікрозаливчика річки. Там вже було кілька рибалок, в основному на поплавок, однак також був один спінінгіст, якого часто бачу на річці. Здається, що саме у заливчику тягнув одного окуня, але так і не дотягнув. Ловив виключно на МДЖ. В арсеналі поки використовував дюймові твістери і з джигою у 2-3 грами.
    Довго обходив місця, довго кидав, поки не дійшов до одного нічим не привабливого місця. Втрачаю на перших закидах приманку – зачепив. Згодом і другу. А потім – характерне клювання. Риба таки клюнула. У мене моно жилка 0,14 мм без поводка – джига у 3 грами (шарнір). Закид під протилежний берег. В протилежному березі чітка покльовка, роблю підсічку і спрацьовує фрикціон. Це щука, тримаю десь біля 3-5 секунд, підмотую, але вона відкушує жилку. Часу мало. Враження – супер! Ось воно перше гарне клювання хижака.
    З часом зовсім сутужно, пора їхати, але міркую поставити поводок і кинути бодай ще. Так і роблю. Закид під протилежний берег – проводка – пусто. Ще один закид, проводка – покльовка – підсічка – тягну. Працює фрикціон, йдуть гарні ривки – це щука. Очам не вірю, о це так да. 0,14 мм моно швидко вправляється із ривками – щука виходить на заплаву. Все щука на березі. У неї повний живіт – картаю себе, що узяв самку. Хоча і рибка гарна – на фото. Щуку зважив – потягнула на 1,1 кг.
    На цьому рибалка і завершилась, пора їхати додому. Ось таким видалось тренування.
    Вже вдома, коли чистив рибу, то виявив, щука була без ікри – у ній повно малька. Пройшов нерест у щуки, пройшов!
    Викладую фотки із місць, що пов’язані із р. Чорногузка.
     

    Вложения:

    • P1050317.JPG
      P1050317.JPG
      Размер файла:
      558 КБ
      Просмотров:
      1.043
    • P1050326.JPG
      P1050326.JPG
      Размер файла:
      603,7 КБ
      Просмотров:
      1.023
    • P1050330.JPG
      P1050330.JPG
      Размер файла:
      566 КБ
      Просмотров:
      1.111
    • P1050335.JPG
      P1050335.JPG
      Размер файла:
      603,8 КБ
      Просмотров:
      1.048
    • Нравится Нравится x 26

  2. B.B.B.

    B.B.B. гость Временно заблокирован

    08.04.09 (середа) – рибалка на Чорногузці.
    Виїхав випадково, потрапив на річку знову десь після 15 год. Погода – гарна, злегка південно-східний вітерець, сонечко, тепло, пташки співають. Одним словом – весна!
    Перші закиди розпочав на МДЖ. Здається, що мав кілька клювань окунчика, однак нічого не піймав. Моно жилка на 0,14 мм слабо віддає клювання. До години часу так тренувався, а далі пішов на щуку, поміняв волосінь на шнур, поставив поводка. Обкидав кілька перспективних місць, але клювань не бачив.
    Та кілька подорожніх маршрутів і нове місце приносить гарне перше характерне клювання на віброхвіст фірми Manns (5 см), джига у 3 грами. Колір приманки – під моторне масло із червоним верхом спини. Ось вона на фото – щука під 700-800 грам.
    Початок є.
    Згодом під’їхав Василь та мій дядько. Довго хлопці не ловили – брак із часом, але й виходити також нічого не змогли.
    Мені ж згодом знову фортунить. У новому місці – ще один вихід щуки на перламутрово-червоний віброхвіст фірми Manns довжиною до 8 см і джигою у 3 грами. Навіть по поверхні води було помітно, як розходився мальок. Щука лишила характерні сліди на віброхвостові і гарний слід на самій головці джиги. Відчувалось ще це був екземпляр. Дуже швидко змінюю приманку і роблю новий закид у те ж місце – знаючи, що щука повинна там бути. Поставив віброхвіст фірми Manns (5 см), джига у 3 грами. Роблю проводку і відчуваю слабкий тичок – роблю автоматичну підсічку і йде боротьба. Одним словом, витягую красуню на берег – у ній десь 1,6-1,8 кг. Ось вона на фото.
    Приманку взяла взаглот. Власне, на цьому рибалка завершилась. Щука як і першого разу була повністю без ікри, а ось мальок у ній був присутній – харчується, однако!
    Ось таке!
     

    Вложения:

    • P1050395.JPG
      P1050395.JPG
      Размер файла:
      595,6 КБ
      Просмотров:
      779
    • P1050400.JPG
      P1050400.JPG
      Размер файла:
      598,2 КБ
      Просмотров:
      764
    • P1050402.JPG
      P1050402.JPG
      Размер файла:
      565 КБ
      Просмотров:
      766
    • Нравится Нравится x 23
  3. searcher

    searcher гость Временно заблокирован

    Вказівки по телефону отримував я :) , за що дуже вдячний. Коли приїхали на вказане у розмові місце, то на березі виявили ще кілька рибалок, одні ловили хижака на живця інші ловили на спінінг. Протягом двох годин перебування на березі, кльову ні в кого не спостерігалось. Тому я ще закинув донку на червяка, але теж безрезультатно. Коли ми вже були зібрані і готувались до відїзду, то зустріли ще одного рибалку, він мав трохи більше щастя ніж інші - зловив 6 плотвичок (на що саме і де ловив ми розпитати не змогли). Ось такою була сьогодняшня рибалка.
     
    • Нравится Нравится x 9
  4. littlealex

    littlealex гость Временно заблокирован

    Вчера с другом отправились проведать ставки в с. Полонка. Приехали в 7 утра, заплатили 40грн за двоих и принялись тщательно, честно, на все уплоченные деньги, перемешивать воду во всех 4-ёх ставках. Ни на силикон, ни на железо, ни на пластмасу щука не откликнулась. На 4-ом ставке местный дедушка пробовал кого-то зацепить на живца, но результат был такой же как и у нас. В обед , с чувством выполненого долга, мы отправились на Черногузку. Начали с заливчика перед дамбой. Трава хоть и значительно упала, но не совсем. Когда надоело чистить замёршими руками джиг-головки от травы решили поцепить колебалки. Из небогатого выбора своих колебалок решил поцепить свою ровесницу (лет 30 ей точно есть), честно стыренную из отцовского рыбацкого ящика. На первом-же забросе удар и через полторы минуты кайфа щучка на 3 без малого с половиной кг на берегу. Оказалась довольно резвой. Погода после этого показалась намного приятней, а ветер ну совсем не холодным:gi-gi:. Перебрались через дорогу и дошли по реке почти до ж.д.моста. И хоть активность щучки местами проявлясь, но так больше ничего и не взяли.
    По поводу самой Чёрногузки с B.B.B. согласен абсолютно. Хожу на неё с семилетнего возраста. Эта речка никогда не перестаёт удивлять (клёв линя, килограмовый окунь на ерша, приличные карпики - яркие воспоминания детства).
     

    Вложения:

    • Нравится Нравится x 26
  5. Mak7

    Mak7 гость Временно заблокирован

    Звіт за 28.02.10
    Цього дня, я зі своїм татом надумали з'їздити на спінінгову риболовлю у село Малево на річку Стир. Та до Малева ми так і не дістались. Причиною тому стало бажання розвідати нові для нас місця. Таким місцем стала річка Чорногузка у селі Новостав. Зібравши спінінги ми почали облов нової для нас місцевості. Ловлю я розпочав з твістера Relax 3/4 салатового кольору на шарнірі у 3 грамма. Через 15 хвилин у мене відбувається перше клювання, в результаті якого щучка грам на 200 опинилась на березі. Йду далі. Згодом доходжу до моста, де у мене відбувається друге за сьогодні клювання мілкого щупачка, який вже на березі умудрився перекусити жилку. Цей риб спокусився на твістер фірми Mann's фіолетового кольору. Через декілька хвилин дзвонить тато, і повідомляє, що у нього на рахунку також одне щурятко такого ж розміру. Далі робимо перерву на обід. Пообідавши відправляємося далі у пошуки хижака. Згодом виловлюю ще одного шнурка, такого ж розміру як і попередні. Походивши з татом по березі, ще з пів години, і не побачивши клювань ми зібрались і поїхали до дому. В результаті за чотири години лову нам вдалося вимучити чотири щучки вагою до 200 грам. Отже, можна сказати що сезон спінінгової рибалки на річках відкрито.
     
    • Нравится Нравится x 17
  6. B.B.B.

    B.B.B. гость Временно заблокирован

    Мав нагоду побувати сьогодні у с. Полонка разом із юним рибалкою Максимом. Мета проста - спінінг. По дорозі була думка, що все ще вкрито льодом. по приїзді майже так і було. Річка скута льодом і лише нижче місцевої дамби примітним був участок вільної річки. Спінінги розмотали, приманки покидали, відточили техніку. Не отримавши жодного клювання, пройшлися понад руслом. Помітно, що вода прибуває і гарно миє. З дня на день можна очікувати, що лід на руслі зійде.
    А так прогулялись на годинку і годі...
     

    Вложения:

    • P1160121.jpg
      P1160121.jpg
      Размер файла:
      133,1 КБ
      Просмотров:
      686
    • P1160125.jpg
      P1160125.jpg
      Размер файла:
      157,1 КБ
      Просмотров:
      696
    • P1160116.jpg
      P1160116.jpg
      Размер файла:
      142 КБ
      Просмотров:
      725
    • P1160118.jpg
      P1160118.jpg
      Размер файла:
      166 КБ
      Просмотров:
      675
    • Нравится Нравится x 16
  7. B.B.B.

    B.B.B. гость Временно заблокирован

    Початок поїдки у темі
    http://fishing-ua.com/showthread.php?p=93492#post93492

    Чорногузка порадувала нас нормальним рівнем води і відсутністю крижаних заплав. Єдине чого бракувало цього дня – як завжди кльову.
    Несподіваним виявився початок. Роблю перший закид і перший риб на березі – щучка, якій цього дня повезло.
    Далі була довго пауза у покльовках, яку ледве вдалось перебити вобом (старенька добра Owner C'ultiva Rip'N Minnow 65). Ну ось, ще один слід від зубатої на вобі, а реалізувати покльовки не вдалось.
    Потім знову тривала пауза, яка зрештою знову приносить гарний удар – на цей раз стягнуло „твістер”. Що за риб атакував? Так і залишилось в тайні.
    Ще в одного колеги був вихід щуки, яка подарувала досадний схід.
    Побачили місцевого спінінгіста, що вийшов на вечірнє полювання – отже, спінінг тут в „почете”, що не може не радувати.
    В цілому, находились до схочу, хоч до вечора не „досиділи”. Можливо, і дарма вирушили за рано, адже на вечір проясніло, виглянуло сонечко, вітер явно вчух.
    Та риболовля відбулась.
    Усім НХНЧ!
     

    Вложения:

    • P1160882.jpg
      P1160882.jpg
      Размер файла:
      164,9 КБ
      Просмотров:
      743
    • P1160885.jpg
      P1160885.jpg
      Размер файла:
      133 КБ
      Просмотров:
      758
    • P1160879.jpg
      P1160879.jpg
      Размер файла:
      255,2 КБ
      Просмотров:
      733
    • P1160889.jpg
      P1160889.jpg
      Размер файла:
      109,7 КБ
      Просмотров:
      731
    • Нравится Нравится x 30
  8. S.T.A.L.K.E.R.

    S.T.A.L.K.E.R. гость Временно заблокирован

    Вечір добрий . Сьогодні мав вихідний і вирішив вискочити на кілька годин на Чорногуску , виловив одного шнурка який звабився на твістерок на 5гр. джизі .
    Фото додаю .
    Фото1125.jpg Фото1129.jpg Фото1132.jpg
     
    • Нравится Нравится x 26
  9. vikmen2011

    vikmen2011 гость Временно заблокирован

    Чорногузка...Річка мого дитинства.. .Я виріс і мешкаю на цукровому...Ще дошкільням, років у 6 я спіймав першу рибку, верховодку на хліб. Скільки було радості, вам не передати. Потім були роки юності, навчання у 16 школі. Влітку, на канікулах частенько приходив на річечку порибалити. Річечка була не така як тепер. Чистеньке, тверде дно з ракушнячком. Вода--пити можна. Були місцеві назви деяких місць, тишиця--мілководдя, там здебільшого купалась дітвора, що не уміла плавати; вирки, перший, другий, третій; район залізного мосту; справа за тишицею млин і два дерев"яні мости, по яких рухались рідкі тоді транспортні засоби. Далі була плотіна, палі (там солили і зберігали огірки), і плесо річки під бетоном.Там завжди відпочивали і купались дорослі хлопці. А з моста ниряли у воду, хто краще нирне. Далі був глей і курятник...Наголошую, у ті роки вода у річці була чистенькою і глибокою. На глею, наприклад, було подвигом дістати з дна білого намулу. Сміливці могли лише на таке зважитись. Я сам у старших класах лише дістав з дна цього білого намулу...Це вже історія. Риби у ті часи у річці було багато і різної. Вудлища у нас, рибалок здебільшого були ліщинові, саморобні. Не всі мали змогу купити бодай бамбукові--це була лише мрія. Я підкормлював вареною пшеничкою свої улюблені місця. Засипав їх звечора, що-б ніхто і не бачив. Перед рибалкою не підгодовував. І ось нарешті їду велосипедом порибалити. Підсипаю трішки пшенички, закидаю на неї дві ліщинові коротенькі вудочки і чекаю. Бачу пір"їнка зашевелилась, вудочку в руку і чекаю коли поведе. Повело, підсікаю, є плотичка, грамів 300. І таких з одного місця ловив 5-6шт. Поки обійду усі місця, спіймаю таких20-25 шт. Сонце уже встало, потепліло, плотва уже не бере. Змотую свої коротенькі хлисткі батіжки, рухаюсь далі до залізного мосту. Підриваю дерн і шукаю борозняка. Знайшов, чіпляю його на трошки міцнішу, те-ж ліщинву вудочку і закидаю на глибину під берег на більш сильнішій течії. Проходить хвилин 15 і поплавок різко зникає під воду, підсікаю, окунь. Не маленький, грам 300-500. Зловлю ще декілька окунів. Сонце уже припікає добряче--літо. Змотуюсь. Під"їзджаю до вирка, скупаюсь і повертаюсь до дому задоволений, рибалка вдалась. Так було недовго, поки річку не почали розширяти, рити береги і глибити. Будували перший бетонний міст. Моя мила річечка замулилась поволі...Зникли глибини на вирках, накрило намулою ракушняк, допомогли річці одним словом, спаплюжили. Немає уже тих гарних місць, мілини. Залишилось може декілька, вище мосту, уже другого бетонного... Якщо когось цікавлять ці розповіді, шановні колеги, я продовжу свої спогади про свою рідну річечку Чорногузку..
     
    • Нравится Нравится x 17
  10. vikmen2011

    vikmen2011 гость Временно заблокирован

    [
    QUOTE='Bichunya;128751']Як своєю г идотою травив [/QUOTE]
    Привіт Вовік...По перше не я травив...Та і не ти...По друге--завод річки не травить, усі стоки, ідуть на поля фільтрації, таке кажуть лише необізнані з технологією люди....Я те-ж таке чув і не раз...Це все байки...Ти можеш запитати за ці теплі води, що стікають за Полонківською стріт? У тих водах хімії немає, вона з охолодження...А за травлю мені і самому цікаво, коли ти спостерігав, що раки вилазили? Чи ти просто пересказуєш як базарні баби плітки? Я ще раз наголошую, завод у річку хімічних відходів не випускає, вони усі ідуть на відстійники, і то там хімії немає, все органіка, природне...Вова--це харчове виробництво...І тут хімії дуже мало...Не повторюй тих байок, і не роби такі напади...Спочатку запитай, взнай і тоді роби висновки...З повагою, як до колеги-рибалки--Віктор...А чистка русла і берегів шкоди зробила багато...Це факт...:gimmefive2:
     
    • Нравится Нравится x 8