1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Бесплатно софиевское водохранилище (николаевская область).

Тема в разделе 'Рыбалка в Николаевской области', создана пользователем Sywooch, 20 апр 2007.

 1. T&J

  T&J Рыболов

  Сообщения:
  550
  Симпатии:
  3.866
  Адрес:
  Кривой Рог
  Возраст:
  24
  Ура, вільна субота:ura:. Репетитора перенесли на інший день. Ми скористалися цим шансом і поїхали на риболовлю. Довго думали куди поїхати, вибір пав саме на Совіївське вдх. (є місця де можна сховатися від вітру). Проспали трошки, але це не смертельно. О 7.00 у гаражі. Через хвилин десять вирушили. Як на зло всі світлофори через які ми проїжджали були червоного кольору. Нам треба було заправитись і на трьох автозаправках була перезміна-от досада. Але все обійшлось, на виїзді ми заправились і ні про що не думаючи їхали до водойми. Водички поменшало, рибаків мало, погодка супер.:solnce2: Що ще треба для відмінної рибалки? Спочатку пройшлись по берегу – нуль. Доки батько качав човен, я купав нові приманки. Тільки ми перепливли на інший берег, на другому забросі на Orbit 80 сіла щучка. Згодом батько витяг на силікон окунчика. Десь через десять закидань, знов я на орбіта тягну щучку. Окунець теж інколи виходив за воблером. Я спокусив своїм орбітом п’ять шурогайок, одна з яких потягнула на 700 гр.(сама велика) та три окунчики які сіли на Smith Jib. А батько на Jackall Squad Minnowо 65 - дві штучки. Брателло, зовсім нічого не впіймав. Бачили щуку десь на 2 кг., яка кормилася на мілині, але спокусити її так і не вдалося. З рибою були тільки ми, всі кого ми бачили казали- «щось не клює».:D
  Обновками задоволений, час провели з користю, всю рибу випустили, окрім окунчиків.:p
  Хай щастить.

  Фото.
  1. Я, та щупак.
  2. Smith Jib
  3. Батько з моїм рибоїдом.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 19
 2. Viktor_ua

  Viktor_ua гость Временно заблокирован

  Вчера с товарищем бороздили просторы Софиевского в районе острова. Утро ничего хорошего не предвещало. Цель рыбалки была - судак (щука уже надоела). Были проверены судаковые точки - ОП. Часов в 10-00 нашел таки стоянку окуня, итог - 12 окуней - 3кг 820 гр. и щука 850 гр. Товарищ за весь день поймал щуку 1400. Видать дело идет к зиме...
   
  • Нравится Нравится x 14
 3. Galex

  Galex Рыболов

  Сообщения:
  71
  Симпатии:
  425
  Адрес:
  Кривой Рог
  Сегодня с рассветом были на месте (ландшафтный парк). Цель - тарань. Первый час-полтора рыбка клевала, потом - тишина, около 10 начала иногда проклевывать. Около 13.00 приехали "рыбаки" на синих Жигулях, уже "с веселым настроением". И хоть берег большой, но "рыбачить" им нужно было рядом потому, что "у них здесь прошлый раз клевало". Когда стали собираться, был неприятно удивлен - на дальних от места ловли колесах отсутствовали колпаки. Будьте осторожны - воровство процветает!
   
  • Нравится Нравится x 13
 4. Volrum

  Volrum Рыболов

  Сообщения:
  100
  Симпатии:
  246
  Адрес:
  Кировоград
  Прошу прощения за запоздалый отчёт, но всёже:
  11.11.10 Первый раз на водоёме, рыбачили в раёне скал, основная цель была судак, но у меня с ним в тот день не сложилось, было выловлено на силикон 2 щучки (2,230 и 2,840) на глубине 8 метров, а напарник 2 судачка и около десятка сходов. Некоторые рыбаки говорили что и удара не чувствовали.
  13.11.10 решили повторить с судаком в надежде на более активный клёв, но опять таки был выловлен некрупный судачёк и щучка (4,360) с 10 метров.
   

  Вложения:

  • DSC00564.jpg
   DSC00564.jpg
   Размер файла:
   124,3 КБ
   Просмотров:
   300
  • DSC00566.jpg
   DSC00566.jpg
   Размер файла:
   267,6 КБ
   Просмотров:
   365
  • Нравится Нравится x 30
 5. Cyber

  Cyber Рыболов

  Сообщения:
  53
  Симпатии:
  237
  Адрес:
  Кривой Рог
  да, действительно, вполне рядовая ситуация для этих мест...:D
   
 6. класик

  класик гость Временно заблокирован

  Volrum, рыбачили тролингом ? инакакие приманки
   
 7. Volrum

  Volrum Рыболов

  Сообщения:
  100
  Симпатии:
  246
  Адрес:
  Кировоград
  Нет, пололскал исключительно силикон, синий цвет.
   
  • Нравится Нравится x 4
 8. T&J

  T&J Рыболов

  Сообщения:
  550
  Симпатии:
  3.866
  Адрес:
  Кривой Рог
  Возраст:
  24
  Розповім як все починалось. Погоду дивилися кожного дня і цілий тиждень. Оснащався силікон, покупалися нові воблери, і все для цієї рибалки. :)Ранок 21.11.2010 р.- невеликий дощ, вітру немає,+10 за бортом.. Все- їдемо. Дзвонимо одному рибалці:
  - Ну що, їдемо?
  - Та які, дощ всю ніч лив як з відра.:D
  Одним конкурентом менше стало (струсив). Дзвонимо іншому. Цей настроєний по серйозному.:fisher:
  В 7.00 виїхали. Ближче до Гданцікви дощ як лупонув, батько хотів вже розвертатися, але все рівно давив педаль газу. Через хвилин десять все скінчилось.
  Так ось - о 8.30 на місті. Думали народу буде мало, дощ все-таки. Як побачили скільки народу, аж щелепа нижня відпала. Човнів близько 20 шт.:фигасе: ми були на 21:D Швидко надули човен і попливли за «трофеями». Поклівки довго чекати не довелося, зразу ж на третьому забросі на Орбіта 80 сів окунець, потім ще два сіло. Щучки теж ловилися, але діти. Всіх втопили.
  ДЖО сьогодні не везло зовсім: кльову він не побачив, обірвав воблер, коротше не фартило йому:(. Всі сьогодні впіймали по щуці, навіть ДЖО:D. Відпустили близько 12 шт малечі підростати. Взяли три, але мірних (дві по 900 грам, а одна на 1300 та 4 окушки, один важив 300 грам). Йшли з батьком порівну до кінця рибалки, доки він не витяг ще одну щуку, яка стала переможною:1_0072:. Ті хто ловили на живця впіймали набагато більше ніж ті хто ловив на штучні приманки. Бачили рибака який без стида й совісті повісив на кукан стограмову щучку. Слів просто немає :censored:.
  Всі отримали порцію адреналіну та відпочили. Правду кажуть, наприроді відпочиває все тіло. Хай щастить.

  Фото:
  1.Я.:)
  2.Щукоїд.
  3.Батько з щукоїдом.
  4.Ми його відпустили!
  5.Весь улов.
  6.Брат.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 31
 9. matyaz

  matyaz Рыболов

  Сообщения:
  175
  Симпатии:
  904
  Адрес:
  Кривой Рог
  Возраст:
  47
  Ребята ! До меня дошли слухи что с 22.11.10. водоём закрыли на 3 года и уже не дают рыбачить. Может кто-то владеет инфой о водоёме? Мы собираемся в субботу на рыбалку , а просто прокататься не хочеться.
  За ранее спасибо.
   
  • Нравится Нравится x 1
 10. Viktor_ua

  Viktor_ua гость Временно заблокирован

  Собрание по аренде будет только в пятницу...а запрет вроде с 1. 12. 2010. А дальше будем узнавать...
   
  • Нравится Нравится x 4