Панталія

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Shamick, 25 авг 2010.

  1. Shamick

    Shamick Рыболов

    Сообщения:
    6
    Симпатии:
    112
    Адрес:
    г. Ровно
    Доброго всім дня! І так знову Панталійський став. Ранок 22.08.10 05-00год, я з дядьком Олександром. Випливєм на воду.... а там красота.... повний штиль. Трошкі темновато було, туман ще стояв над водою, на березі чути бряскіт бубенчиків, рибацюги попросинались... Година часу на воді, повний нуль, мабудь через те, що штиль??? за пару хвилин попадаеться в мене окунець "Окунець, значіть рибі не кінець" Каже Сергійович і за пару хвилин підсікає зубасту, о так, вже веселіше, достаю підсак і вона в лодці. На кукан і у воду, рибка гарна на око біля 2-х кг, а головне запах щуки додає бадьорості і натхнення ловити. Починаю активніше працювати спіном, міняю проводки і дт і тп. Підсікаю і я.... ого, чую на тому кінці непоганий супротив спін в дугу, фракціон трищіть, тягну.... Сергійович вставляє у воду підсак , а зубаста на розворот... але від мастера невтікла, резким махом підсаком і вона вже в лодці, здорова зараз, на око біля 3-х. В мене загорілось бажання ще більше, азарт і повна насолода. Подальші маневри по ставку результату не дали, піднімалось сонце і дядька визвали на роботу, він поїхав а я лишився плавати. За дві години повний нуль, тільки почухав пару хребтів товстолобим. Робиш проводку, воблер - тук, підсічка - пусто, а на поверхні бульбашки вспливають з дна - прошкріб думаю по спині йому, знову кидок , проводка і та сама ситуаха.... а там де ці свині - остолопіки сидять щуки точно немає...ось така була ранішня вилазка
    вибачте що фото вдома, трошкі спішили ...
    За 4-години 2-і гарні щуки і заліковий окунь. У вечері прийшли половити на поплавчанки, нашморгали верховодів на тараньку,і швагро взяв непомагоно карася на опариша та густерку, брали лодку брат плавав по щуці, то глухо. Поїхали з ним двое ставити човна і зловили щупака, потім була ще одна покльовка але десь погано зацепилась, під самою лодкою зійшла. Ось такий коротенький звіт! Всім НХНЧ
     

    Вложения:

    • 22082010(004).jpg
      22082010(004).jpg
      Размер файла:
      328,8 КБ
      Просмотров:
      529
    • 22082010(003).jpg
      22082010(003).jpg
      Размер файла:
      322,8 КБ
      Просмотров:
      568
    • 22082010.jpg
      22082010.jpg
      Размер файла:
      243 КБ
      Просмотров:
      497
    • Нравится Нравится x 20

  2. Sem

    Sem гость Временно заблокирован

    • Нравится Нравится x 5