ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Горзвин

1.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    Кажеш жабка трошки подушила))) Подушила добре))) це за те, що казав, що займаюсь чимось іншим, а не рибалкою...Я тобі доказав, що майстерність не прогуляєш!!!:rybak2:

Добавлено через 5 минут
    Кажеш жабка трошки подушила))) Подушила добре))) це за те, що казав, що займаюсь чимось іншим, а не рибалкою...Я тобі доказав, що майстерність не прогуляєш!!!:rybak2:

• Нравится Нравится x 1
  2.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    Привіт усім!!! Хто знає, а може чув щось за Горзвин? Зійшов уже лід? Ловиться рибка чи ні? Буду вдячний за інформацію...

3.  
    vikmen2011

vikmen2011 Рыболов

Рейтинг:
    683
    Замовкла тема. Ніхто і нічого не відписав...Цікаво, що зараз робиться у Горзвині? Чув, що Вася контролює весь став, чи як його назвати не знаю. Цікаво, збирає він мани, даючи при цьому квитки, чи ні? І скільки?

4.  
    van4ik

van4ik Рыболов

Рейтинг:
    41
    Знайомі були на минулих вихідних, про плату точно не скажу, 30 чи 50 грн, але зловили пару плотвичок і глухо...

• Нравится Нравится x 1
  5.  
    VETAL P

VETAL P Рыболов

Рейтинг:
    818
    На тому тижні знайомі на бойли зловили амура на 7кг і два карпа 6 і 3 кг відповідно. По оплаті не чув. Про те що Вася контролює весь став не казали.

• Нравится Нравится x 3
  6.  
    Alfredsson

Alfredsson Рыболов

Рейтинг:
    77
    Був 29.05 у Горзвині. Ловив карася. Вцілому результат нормальний. За пів дня вдалось зловити 6 "горзвинських" карасів, які потянули на 2.5 кг і стільки ж по грам 150. Менші попадалися в основному на пінопласт, більші на підсадку червя на пружину.

• Нравится Нравится x 3
  7.  
    Alfredsson

Alfredsson Рыболов

Рейтинг:
    77
    Були сьогодні в Горзвині. Просиділи з 4.30 до 9.00. Зловили аж по 1 карасю. В остальних карасятників приблизно та ж сама історія. Карпятнікі, ті шо сиділи на дамбі з ночі теж були пусті. О 9 годині вирішили поїхати в Городище на "розведку".

• Нравится Нравится x 4
  8.  
    van4ik

van4ik Рыболов

Рейтинг:
    41
    В ніч на Петра і Павла відвідали став, ніч провели в машині - лив дощ, а зранку і до обіда парочку карасиків і краснопірка, попадалась і солідних розмірів! Сосід, земляк, взяв коропа, за його словами більше 4-х кг, посидів до світанку і втік додому! Оплата - 50 грн!

• Нравится Нравится x 7

Поделиться этой страницей