1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Сохранение улова

Тема в разделе 'Прочее о рыбалке', создана пользователем val324, 29 май 2007.

 1. TeddeN

  TeddeN Рыболов

  Сообщения:
  32
  Симпатии:
  25
  Адрес:
  м. Тернопіль
  Возраст:
  37
  Игорь 69 и Игорь 1, никто не виноват, мне показалось, что вопрос был про конкретные условия ловли, я свое сказал, по поводу садка , что и как пользую, может еще ктото чегось скажет полезного и интересного, мы живем в разных областях Украины где люди пользуются разными приспособами. ребят, если , что не так, извиняйте. советуйте, подсказуйте и рекомендуйте.
   
  • Нравится Нравится x 3
 2. Игорь 1

  Игорь 1 Рыболов

  Сообщения:
  1.163
  Симпатии:
  1.127
  Адрес:
  Украина. Черкассы
  Возраст:
  57
  TeddeN, Все номально. :присоединяюсь:
   
 3. Румата

  Румата гость Временно заблокирован

  Я можливо чогось не розумію, і в чомусь не правий, але не вважаю за потрібне отримувати у відповідь "а кому не нравиться это его трудности", від людини яка ловить з човна, навіть як вона «хвора цією ловлею 30 років»! Ці «5 копійок» звичайне хамство, м’яко кажучи.

  Впевнений, що ті хто стикався з ловлею в брід, зрозуміють до чого моє запитання. Задовольнить будь-яка, розумна, поміркована відповідь, за яку буду вдячний.

  З приводу 2-х садків, «непонятно» наступне, навіщо бігати між двома садками і лякати рибу? Можливо для «сугрєву», то є інші методи… Хоча, будучи не прив’язаним до садка на березі, можливо рухатись по річці, не виходячи із водоймища і отримувати задоволення від рибалки, а не човникового бігу.

  …«большой садок стационарно, малый садок, с собой» зрозуміло ніби то. Пробував з металевим ловити, з лямкою через плече. Слиз весь на одязі або на вейдерсах. Вибачте, але смердіти рибою, або витрачати час на чищення, перед тим як сісти до машини, не хочеться. Не бачу змісту робити дурну роботу. Тому уточнював.

  Ловив із звичайним, садком із тканини. Чіпляв його на підставку біля себе. Ніби добре, на перший погляд, і підставка під бланк, якщо руки заболіли. І тут тобі щуп, щоб в яму не вступити, тай садок не на собі. Але є АЛЕ. На замуленому дні, риба, що в садку піднімає таку муть, що все розбігається навколо. Яка після цього рибалка? Крім того, риба в сітчатому садку відлякує іншу рибу. Кому доводилось ловити біля браконьєрських сіток – розуміє про що я.

  Є нахлистові корзини для риби (наповнюють кропивою і т.д.), які носять через плече. Думаю, що це непотрібний раритет.

  Радили термосумку, в середині з півторашкою льоду, або льодом, «генератором холоду» і т.п.. Вважаю непотрібним носити лишні 1,5 кг. Але сам не пробував, можливо хтось має досвід в цьому питанні і щось розумне порадить.

  Є сумка ПВХ з водонепроникним конвертом для риби. Користувався. В конверт влазить мало риби, він замалий. Тай після 3-4 годин на жарі риба з душком (ні собі ні людям). Ложив мокрий рушник – краще для зберігання риби, але 2-3 кг карася в конверт не вміщається. Вибачте, «засрати», всю сумку рибою, не хочеться (це для тих, хто дасть мудру - пораду класти рибу поза конверт, на всяк випадок).

  Є сумки для збору раків, мідій. Одягаються як фартух – спереду, або на бік, під руку. До речі виробляються в Україні і гарної якості. Знайомий пірнальщик, каже що під водою з нею добре, а от як при ловлі з мормишкою – не знає… Можливо хтось мав справу з таким девайсом, або якось по іншому вирішує це питання... Буду вдячний за помірковану відповідь!
   
  • Нравится Нравится x 1
  • Улыбнуло Улыбнуло x 1
  • Информативно Информативно x 1
 4. TeddeN

  TeddeN Рыболов

  Сообщения:
  32
  Симпатии:
  25
  Адрес:
  м. Тернопіль
  Возраст:
  37
  про термосумку, я казав, генератор холоду не багато важить, при аномальній літній спеці, то для мене, саме те, якщо рибалка ходова з берега, рибка ціла і їстівна.
  в заброд, то садок на пояс, з великої сітки тіпа та що на підсак іде. не дуже там і розлякує рибу. мені для рибки загальною вагою, до трьох кіло вистачає. я рибу не заготовлюю.
   
 5. Румата

  Румата гость Временно заблокирован

  TeddeN, дякую за відгук про термосумку! +1 на рахунок вибору термосумки...
   
 6. Игорь 1

  Игорь 1 Рыболов

  Сообщения:
  1.163
  Симпатии:
  1.127
  Адрес:
  Украина. Черкассы
  Возраст:
  57
  Мужики! Блин, Ё-ма-ё! Вы что, не знаете как пойманую рыбу хранить, развели тут философию ... Возьмите полотняную сумку, в крайнем случае, старую наволочку с подушки, пришейте широкую ленту и не мучайтесь. Наши деды и отцы так ловили взабродку и рыба сохранялась. А Вы, по моему ищите ВЫСОКОТЕХНОЛОГИЧНЫЕ проблемы. Сделайте попроще и рыба сохранится. Поймал килограмм, отнес в большой садок. Что может быть проще. Карповая рыба живучая. Садок побольше в объеме и опускать по ближе к дну. И все.
  Ивините , что резко ответил. :hi:
   
 7. Plagus

  Plagus всё ещё ловлю рыбу Команда форума

  Сообщения:
  6.688
  Симпатии:
  21.097
  Адрес:
  Александрия
  Возраст:
  59
  Я пока только удалил посты,
  будете переходить на личности :ch: - выпишу :bj:
   
  • Нравится Нравится x 3