ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
 1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Борьба с браконьерcтвом в областях Украины

Обсуждение неправомерных действий
 1.  
  Saniok 69

  Saniok 69 Рыболов

  Сообщения:
  621
  Адрес:
  Павлоград
  Рейтинг:
  1.514
  Возраст:
  48
  І шо, для цього потрібно було дочекатись спалахів бутулізму?! А раніше? Ніхто не знав? Риба ловилась, цеха працювали, бухгалтерія велась, "криша" грошики отримувала!!!
   
  • Нравится Нравится x 1
 2.  
  Старый бродяга

  Старый бродяга Рыболов

  Сообщения:
  529
  Адрес:
  Днепр, Васильковка, заграница
  Рейтинг:
  508
  Возраст:
  63
  Вот понимаешь, все вроде хорошо.
  Но если честно, задолбало уже советское:
  "Если кто-то, кое-где, у нас порой..."
   
 3.  
  Котыкмуркотык

  Котыкмуркотык Рыболов

  Сообщения:
  541
  Адрес:
  Київська обл.
  Рейтинг:
  799
  Держрибагентство України

  http://darg.gov.ua/_mi_robimo_spiljnu_spravu_0_0_0_4143_1.html

  I don't know (c)
   
  • Нравится Нравится x 1
 4.  
  Игорь 1

  Игорь 1 Рыболов

  Сообщения:
  815
  Адрес:
  Украина. Черкассы
  Рейтинг:
  825
  Возраст:
  56
  Котыкмуркотык, "А ты мне :bestolkovka: перелов-:bestolkovka:перелов" - шутка:cray:
  Теперь понятно: продление квот на 5 лет и установка сетей в черте города, прочие браконьерские действия промысловиков и затянутые выезды инспекции на вызова.
  Эх! Жизнь моя жестянка! Да, ну ее в болото!
   
 5.  
  Сань Саныч

  Сань Саныч Рыболов

  Сообщения:
  19
  Адрес:
  г. Городище
  Рейтинг:
  201
  Возраст:
  64
  Ми робимо спільну справу – очищуємо рибну галузь. Поширення недостовірної інформації про один одного – справі не допоможе, - начальник Управління Держрибагентства в Полтавській області Оксана Кулинич
  11.06.2017

  Ми робимо спільну справу – очищуємо рибну галузь. Поширення недостовірної інформації про один одного – справі не допоможе, - начальник Управління Держрибагентства в Полтавській області Оксана Кулинич

  09 червня 2017 ряд медіа поширили інформацію щодо участі співробітників Управління Держрибагентства у Полтавській області у незаконному видобуванні риби. Із посиланням на спікера Департамента економіки НПУ Наталію Калиновську ЗМІ поширили інформацію про нібито викриття посадових осіб Держрибагентства в Полтавській області, які «організовували» та «кришували» незаконний вилов риби в промислових масштабах.

  В повідомленнях ЗМІ йшлося про те, що посадові особи «давали згоду на діяльність «браконьєрських» бригад, які, використовуючи заборонені знаряддя лову, під час нересту здійснювали промисловий вилов риби у промислових масштабах.

  Пані Калиновська повідомила ЗМІ, що «в результаті 14 обшуків, проведених по місцям роботи і проживання посадових осіб управління Держрибагентства, а також членів риболовецьких бригад, було виявлено та вилучено більше 30 тонн риби, більше 500 одиниць заборонених знарядь лову, патрони, чорнові записи, а також близько 1,5 мільйонів гривень і 60 тисяч доларів США готівкою».

  Управління Держрибагентства у Полтавській області офіційно повідомляє, що ПОШИРЕНА ІНФОРМАЦІЯ В ЧАСТИНІ СПІВРОБІТНИКІВ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖРИБАГЕНСТВА В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НЕ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ. Ані грошей, ані риби, ані заборонених знарядь лову вилучено не було.

  08 червня 2017 р. працівниками Управління захисту економіки в Полтавській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України дійсно було проведено обшуки: адмінприміщення Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській області та за місцем проживання 3 працівників рибоохоронного патруля.

  Проте за результатом обшуків було вилучено журнали реєстрації вихідної та вхідної кореспонденції. Це підтверджують відповідні протоколи обшуку. Жодного працівника Полтавського рибоохоронного патруля не було затримано, повісток про виклик для проведення слідчих дій не вручалося, на допит працівники не викликалися.

  Граната та набої, про які йшлося у повідомлені поліції, були вилучені у громадянина, що не має відношення до Управління Держрибагентства у Полтавській області. Гроші, про які йшлося у повідомленнях, не були вилучені у співробітників Держрибагентства в Полтавській області. Імовірно, вони були вилучені під час обшуків у суб’єктів підприємницької діяльності.

  Щодо обшуків у суб’єктів підприємницької діяльності, які проводила поліція, ті, відповідно до ЗУ «Про рибу, інші водні живі ресурси та харчову продукцію з них», органами рибоохорони не контролюються.

  Відповідно до ст.11 цього Закону державний контроль та нагляд за безпечністю та якістю продуктів лову та харчової продукції з них здійснюються під час їх виробництва, зберігання, транспортування, реалізації, використання, утилізації чи знищення і надання послуг у сфері громадського харчування центральними органами виконавчої влади, що реалізують державну політику у сферах ветеринарної медицини, санітарного та епідемічного благополуччя населення, захисту прав споживачів у межах їх повноважень. Відповідно до Положення про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, затвердженого Постановою КМУ від 02.09.2015 року №667, здійснення державного контролю за діяльністю суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво, перевезення, зберігання органічної продукції, а також ведуть реєстр цих виробників покладено на вище зазначену службу.

  «Управління Держрибагентства у Полтавській області зі свого боку максимально сприяє проведенню слідчих дій та боротьбі з незаконним виловом риби в області в цілому. Зі свого боку ми кожного тижня викриваємо десятки фактів порушення правил рибальства. Ми вдячні правоохоронним органам за оперативні дії щодо викриття переробників нелегальної риби. В цій сфері ми, на жаль, не маємо компетенції для перевірок та рибоохоронних рейдів. Проте боротьба з нелегальними переробниками не менш важлива ніж, та робота, що ми проводимо на воді. Разом з тим, я звертаються до всіх працівників поліції та ЗМІ: прошу вас перевіряти інформацію, яку ви поширюєте. Ми робимо спільну справу – очищуємо рибну галузь від порушень та корупції. І поширення недостовірної інформації про один одного – справі точно не допоможе», - повідомила начальник Управління Держрибагентства в Полтавській області Оксана Кулинич.


  http://darg.gov.ua/_mi_robimo_spiljnu_spravu_0_0_0_4143_1.html
   
  • Нравится Нравится x 8
 6.  
  Старый бродяга

  Старый бродяга Рыболов

  Сообщения:
  529
  Адрес:
  Днепр, Васильковка, заграница
  Рейтинг:
  508
  Возраст:
  63
  Сотрудники Днепропетровского рыбоохранного патруля во время проведения совместного с общественностью рейда на Шолоховском водохранилище р.Базавлук в Никопольском районе обнаружили аквалангиста, который занимался незаконной ловлей раков. Браконьер, судя по сообщению правохранителей, был неплохо экипирован – акваланг «АВМ5», маска «Акванавт», ласты «Пикассо», водолазный костюм и пояс с грузами.
  В результате своего промысла он наловил 254 рака общим весом 7 кг, чем превысил допустимую суточную норму вылова и совершил административное правонарушение (ч.4 ст.85 КупАП). Раки и орудия лова были изъяты до решения суда.
  http://dv-gazeta.info/dneprnews/ryibnyiy-patrul-poymal-akvalangista.html

  Насколько я понимаю, браконьерство не только в превышении нормы вылова, но и в использовании акваланга для подводной охоты.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 1
 7.  
  Владимир111

  Владимир111 Рыболов

  Сообщения:
  861
  Адрес:
  Киев
  Рейтинг:
  1.873
  Возраст:
  56
  Да в Украине подводная охота с аквалангом запрещена. Орудия ловли (как и сетки) изымаются. А если урон существенный, то могут и авто на котором приехал.
   
  • Нравится Нравится x 1
 Поделиться этой страницей