Секректні водойми Волинської області.

Тема в разделе 'Рыбалка в Волынской области', создана пользователем Sem, 28 янв 2012.

  1. Sem

    Sem гость Временно заблокирован

    Цю тему планував створити давно, так як є такі гарні (поки туди не добрались браки) водойми, про які не варто знати деяким "людям", та і буває так що рибалка відбувається на певному місці один раз, і створювати окрему тему не доцільно.
    Прошу сюди поміщати звіти які не підходять до інших тем розділу, а також ті звіти які вважаєте за потрібне! Дякую!
     
    • Нравится Нравится x 9

  2. Sem

    Sem гость Временно заблокирован

    Сьогодні відвідали ми з Миколою болотце не подалік Володимира, головним критерієм вибору місця стала наявність місць, щоб сховатись від вітру, зранку на термометрі -15, але погоді не вдалося відбити бажання померзнути та подрочити мормишку. Я смився десь о 14 год додому, а Микола сидів поки було видно кивок :gi-gi: Результат: Десь біля 300 хвостів котячої радості :gi-gi: на чотирьох.
    SAM_3533.JPG SAM_3536.JPG SAM_3537.JPG SAM_3539.JPG SAM_3541.JPG
     
    • Нравится Нравится x 30
  3. luga

    luga Рыболов

    Сообщения:
    426
    Симпатии:
    3.149
    Адрес:
    володимир-волинський
    Возраст:
    47
    Сьогодні розловив ящика,насміявся в веселій компанії,зловив перших окунців на блешню,відкрив крижаний сезон:ura:.Виловив 104 окунця,розмір не дуже або зовсім ніякий,чотири крупніших на фото,знайшов гарну лунку-часом покльовували окунці нормальні,ще двох таких самих витягнув одразу після фотосесії.Так як сонце вже сідало і мотиль закінчився прийшлось їхати до дому:(
    Також сьогодні провалився під кригу-добре що глибина по коліна,навіть ноги не намочив,уважнішим треба бути.Пробував балансиром но ківок був не здалий відклав на наступний тиждень.Дякую Сергію,Андрію та Валері за мотиля.
     

    Вложения:

    • Нравится Нравится x 30
  4. Sem

    Sem гость Временно заблокирован

    Найкращі рибалки - це спонтанні рибалки!
    Сьогодні зранку мороз -20, навіть і планів на рибалку не може і бути. О 12 год дзвонить Коля, поїхали мол, я відмовився, поговорили і все, але положивши трубку думаю, чому б і ні, чого пролежувати вихідний на дивані?! Коротше десь пів першої ми знову на тому ж болоті, перші полосаті пішли на перших же проводках, але розмір їх просто вражав, зловили десь по 20шт, з них по 4 таких що можна забрати на тараньку, все інше назад в лунку. Десь пів четвертої, як рубануло, і до 17-00 ні я ні Микола покльовок не бачили :bm: Сьогодні на відміну від дня вчорашнього, на водоймі було вже два екіпажа рибачків, але судячи з їх слів в них зовсім не клювало, і зловили по пару окунчиків дуже непристойного розміру, бо побачивши наших 8 залишених окунів (в середньому по 40грам :)) він обізвав їх гігантами :gi-gi:
    Рибалка сподобалась на багато більше ніж вчорашня, так як я сьогодні нормально одягнувся :gi-gi:
    SAM_3546.JPG SAM_3545.JPG SAM_3547.JPG SAM_3549.JPG
     
    • Нравится Нравится x 25
  5. luga

    luga Рыболов

    Сообщения:
    426
    Симпатии:
    3.149
    Адрес:
    володимир-волинський
    Возраст:
    47
    Відпочили гарно,посміялись,рибку половили.чайку попили-красота.Пробував ловити на блешню но нічого не зловив,за робочі дні спробую скомпонувати снасть під балансир.
    П.С. Розловив нову мормишку.
     
    • Нравится Нравится x 11
  6. VETAL P

    VETAL P Рыболов

    Сообщения:
    91
    Симпатии:
    675
    Адрес:
    м. Ківерці
    Є і в нашик краях пожоже болотце. З риби там карась і ротан:злой:.До речі там вчив дружину ловити рибу. І маю надію що мій малий почне звідти свій рибацкій опит. Карась ловився в основному мєлкій, але часом влітали до 250 грам(одного батько не підняв з дна). Саме там осінню наловив живців на жерлиці. Нажаль осінню воно пересохло і месні бракі і дітвора повичерпували звідти майже всю рибу, але є надія що весною карасік там знову появиться. (сам запущу, маю в бочках близько 300 шт. і ті що не підуть на корм щуці будуть рости далі)
     
    • Нравится Нравится x 13
  7. AleXXX

    AleXXX Рыболов

    Сообщения:
    337
    Симпатии:
    2.363
    Адрес:
    Владимир-Волынский
    Возраст:
    44
    Сьогодні відвідали цю водойму удвох з кумом. Давно хотілося обмокнути мормишки, поганяти окуньків і подихати свіжим зимовим повітрям.
    Зранку на термометрі мінус 16, після недавніх лютих морозів це майже відлига. Але вітру майже не було, це великий плюс. На озері ми були першими. Біля 8 ранку буримо перші в цьому сезоні лунки. Лід товстий, 25-30 см. Але новенькі барнаульські ножі полегшують ситуацію, бур буквально «прожигає» лід. Пробуємо на середині – ноль, але після недовгих пошуків вияснили що окунець стоїть під берегом, де глибина 1 – 1,5м. Окуні азартно клювали – до години 12 я зловив штук з 30, але…більшість були відправлені назад в лунку як недомірки. І ще багато сходів і холостих клювань. Забрав десяток таких, які були "на ладошку".
    Найкраще в мене працювала маленька вольфрамова срібляста «крапелька». Коли маєш діло з такими «спортивними» окунцями, розмір мормишки має значення, переконався в цьому не один раз. Пробуєш трошки крупнішу – і клювань значно менше, багато холостих. Насаджував одного мотиля колечком, бо інакше окунчики просто смикали його, не засікаючись.
    Десь після 9 ранку почали підтягуватися колеги))). Очевидно вони вже знали алгоритм поведінки місцевого окунця, бо одразу окупували прибережний коряжник в глибині затоки (Микола трохи запізно дав наводку))). Але активний кльов був десь до години 10 – 10.30. Потім виглянуло сонце, і окуня прийшлося вимучувати: буримо лунки, тик-тик – і треба міняти місце, нова лунка – знову тик-тик, і т.д.
    А як виглянуло сонечко, то посилився мороз, лунку щохвилини прихватувало свіжим лідком. І десь в 12.30 ми вирушили додому.
    Відкриття зимового сезону вдалося, відпочинок супер, настрій просто чудовий)) Усім НХНЧ!
     

    Вложения:

    • DSCN8511.jpg
      DSCN8511.jpg
      Размер файла:
      229 КБ
      Просмотров:
      610
    • DSCN8513.jpg
      DSCN8513.jpg
      Размер файла:
      351,1 КБ
      Просмотров:
      633
    • DSCN8514.jpg
      DSCN8514.jpg
      Размер файла:
      281,9 КБ
      Просмотров:
      623
    • DSCN8515.jpg
      DSCN8515.jpg
      Размер файла:
      450 КБ
      Просмотров:
      628
    • DSCN8516.jpg
      DSCN8516.jpg
      Размер файла:
      312,1 КБ
      Просмотров:
      615
    • DSCN8518.jpg
      DSCN8518.jpg
      Размер файла:
      353 КБ
      Просмотров:
      662
    • Нравится Нравится x 22
  8. FiziK

    FiziK гость Временно заблокирован

    Також відкривав зимній сезон на тій самій «секретній» водоймі. Мороз величезний, але бажання ще більше. Прийшли на водойму десь в половині десятої. Там вже рибачили AleXXX та його кум )). Розмістились трохи далі , по їх рекомендаціях, біля берега. Кльов почався через пів години, і то не під берегом а ближче до середини заплави. Мені клювало на червону мормишку з насаджуванням двох-трьох мотилів за голову. Хоча, можливо як писав AleXXX , треба було колечком спробувати. Та й з мормишками та товщиною лески хотів поекперементувати. Але мороз до обіду ще быльше підсилився і рук не хотілось з рукавиць діставати. Незнажаючи на величезний мороз, на те що зловив не багато (15 шт) і на те що собаки з’їли пів улову та нашу закуску рибалкою задоволений !!!

    п.с. Дуже смачна уха з окунів була.
     

    Вложения:

    • Нравится Нравится x 20
  9. AleXXX

    AleXXX Рыболов

    Сообщения:
    337
    Симпатии:
    2.363
    Адрес:
    Владимир-Волынский
    Возраст:
    44
    Відвідали вчора це озерце я, кум і ще один колега. Погода була супер, як на замовлення для риболовлі – зранку морозець пару градусів, тихо, сонячно. Прибули на водойму близько 8 ранку, і тривалий час ловили лише ми троє. Народ почав підтягатися лише в р-ні 11, до обіду назбиралося чоловік 15. Як і минулого разу, ми шукали окунця під берегом, біля коряжника. Але цього разу ця маленька смугаста рибка поводила себе досить примхливо. Відбувалася серія з декількох клювань, після чого наставали тривалі паузи. Треба було бурити нові лунки. Роблю 3-4 лунки паралельно берегу, в одній бере – а інші мовчать. Глибина майже однакова, але це «майже» також має значення. Доводилося експериментувати з проводками. Базова проводка – підйом мормишки від дна з «подрочуванням», не завжди спрацьовувала. Бувало так, що окунь стояв у пів-води, 50-60 см від дна і внизу не брав. Бувало що брав лише біля дна. Якщо лунка вперто мовчала, я застосовував «фірмову» проводку: періодичні удари мормишкою об дно. Якщо окунь був поряд, то не витримував, і тоді покльовки були дуже злі.
    Щодо розміру риби, то улов я складав в два пакета – для котів, і для людей))) Більшість окунців були «котячої» категорії, з палець довжиною. Штук 15 було таких, що худо-бідно можна було чистити. Рекордного окуня я тримаю на фото))
    Рибалкою я дуже задоволений. На таких водоймах класно вдосконалювати техніку ловлі, це як тренувальний полігон. Відпрацьовуєш проводку, спостерігаєш за поведінкою риби. Ті рибаки, котрі ігнорують зимову рибалку – дуже і дуже багато втрачають. Це і можливість вивчити водойму, глибини, рельєф дна, і краще розуміння як тут ловити літом, на той же спінінг. Мормишка – це по суті різновид джигу. Досвід зайвим не буде. А зимове свіже повітря і краєвид – просто супер. Тому закликаю усіх хто ще наважується вийти на лід, приєднатися до такого класного відпочинку, як зимова рибалка.
     

    Вложения:

    • DSCN8587.jpg
      DSCN8587.jpg
      Размер файла:
      496,6 КБ
      Просмотров:
      633
    • DSCN8588.jpg
      DSCN8588.jpg
      Размер файла:
      313 КБ
      Просмотров:
      637
    • DSCN8589.jpg
      DSCN8589.jpg
      Размер файла:
      353,4 КБ
      Просмотров:
      673
    • DSCN8590.jpg
      DSCN8590.jpg
      Размер файла:
      230,4 КБ
      Просмотров:
      614
    • Нравится Нравится x 23
  10. FiziK

    FiziK гость Временно заблокирован

    Були ми там само в неділю , тільки за колючою сіткою. Кльову, якого ми очікували не було. Спочатку забурились біля очерету – тишина. До 10 ранку спіймав 3 окунька розміром з палець. Покльовки почались ближче до середини озера. Брат спіймав «ладошечного» окуньця, а наш знайомий після двух маленьких окунів спіймав горбача на грам 400. Клюнув на маленьку бронзову круглу мормишку. Після години безкльов’я вирішили поміняти місце. На іншому місці біля берега малий окунь брав до самого обіду. Зловив штук 40. Випробував нову оснастку з двома мормишками – нижня крупніша, верхня (на відстані 8 см) мікроскопічна. Не один раз витягував по два окуньця. Оснастка сподобалась.
    Розраховували на плотву, але нажаль мої 4 прикормлені лунки так і не проявили себе. Обдзвонив знайомих – та сама ситуація : мирна біла риба не активна.
     

    Вложения:

    • Нравится Нравится x 21