ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Секректні водойми Волинської області.

1.  
    S.T.A.L.K.E.R.

S.T.A.L.K.E.R. Рыболов

Рейтинг:
    8.206
    Вечір добрий шановні колеги рибалки. Мав нагоду порибачити на одній водоймі в улові в основному дрібний окунь який практично непропускав жодної приманки, одна щучка і червонопірка.
    Фото додаю.
    Фото1743.jpg Фото1745.jpg Фото1750.jpg
    Фото1748.jpg Фото1759.jpg Фото1757.jpg

• Нравится Нравится x 26
  2.  
    FiziK

FiziK Рыболов

Рейтинг:
    1.233
    Всіх з минулим Днем Рибака !!!

Хотів написати в темі "Лісне озеро", але нажаль вона закрита. Доречі , непогане озерце. Риба є, це я вчора перевірив.
    Вчора давали безплатно ловити - рибаків було з 100 чоловік, може й більше. Любить наш народ халяву. Ті хто проспав приходили і уходили.
    З другом в 3 години ранку були вже на озері, і зайняли певно останнє вільне місце. Карп брав зранку непогано. Після обіду почали брати частіше карасі. Рибалкою дуже задоволений. Подумую собі купити карпове вудилище, а то зранку після довгого вивуджування зійшов карп за "трьошку".

Вложения:

• Нравится Нравится x 19
  3.  
    FiziK

FiziK Рыболов

Рейтинг:
    1.233
    ще фото.

В результаті впіймали 10 карпів і карасів більше десятка.

Вложения:

• Нравится Нравится x 19
  4.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    Сьогодні до роботи вискочив на одну секретну водойму, фотоаппарата з собою не брав тому фото зроблене вдома!
    SAM_4109.JPG

• Нравится Нравится x 23
  5.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    Знову до роботи прокинувся спінінгом! Покльовок мав багато, реалізував 8! Не було часу робити фото!
    SAM_4136.JPG SAM_4138.JPG
    Без "антитрофеїв" теж не обійшлось :)
    SAM_4139.JPG

• Нравится Нравится x 21
  6.  
    Pallas

Pallas Рыболов

Рейтинг:
    5.253
    нажаль володимирські хлопці не змогли скласти компанію, вирішив з напарником заскочити на водичку. за годинку вдалося вмовити біля 30 полосатих, максимальна вага сягала аж грамів 30)))
    але оскому збив і задоволений поїхав додому. з роботою не склалось, то хоч рибалка вдалась):)

Вложения:

• IMAG0523.jpg
      IMAG0523.jpg
      Размер файла:
      936,6 КБ
      Просмотров:
      143
    • IMAG0521.jpg
      IMAG0521.jpg
      Размер файла:
      1.010,8 КБ
      Просмотров:
      146
    • IMAG0520.jpg
      IMAG0520.jpg
      Размер файла:
      1,1 МБ
      Просмотров:
      141
    • Нравится Нравится x 15
  7.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Вибрався я сьогодні на озерце, давно тут не бував. Рибалка видалася цікавою. На водоймі я був о 7.00, за годину зловив штук 20 окунців, з яких забрав лише 5))) а решту відпустив як не товарних. Клювало на все - на джиг, на вертушку, на воблер. На МДЖ покльовок було найбільше, але багато холостих ударів і сходів, окунці часто відгризали хвостики твістерів. Колір ультрафіолет, моторне масло. Коли поставив Мідж Страйк Про, окунь став брати крупніший, і покльовки були дуже злі (проводка твіч). Крім мене на озерці був ще один чувак з поплавчанкою, але я не бачив щоб у нього клювало, досить скоро він пішов. Після 8 ранку кльов затих. Я ще трохи потусувався по берегу, вернувся на попередню точку і ще взяв пару окунців. Але як вийшло сонце, стало глухо. Вирішив перейти на протилежний берег у тінь. Там жодного окуня я не зловив, але отримав зріз непоганої, біля 2 кг щуки. Щуку я добре роздивився, тому що взяла вона під самим берегом, коли джиг робив останню "сходинку". Від такого сюрпризу я чуть не обіср..вся, реально - по-перше я не думав що у цьому болоті може бути така риба, а по-друге палочка і снасть в цілому були не розраховані на такого суперника. Тому щука робила що хотіла, ломанулася від берега, спінінг скрутився в бублик. Добре що не затягнув фрикціон, бо могло обернутися поломкою спінінга. Якби ловив з поводком, то я б її взяв. Але я робив ставку на окуня, щука обкусила флюрик і пішла гуляти з пірсингом. А взяла ця "дура" на дюймовий твістерок. Місце я запамятав, потім з нею розрахуюся.
    Рибалкою задоволений, адреналіну повні штани. Погано лише те, що пізно приїхав. Наступного разу поїду ровером, бо автобуси пізно ходять в тому напрямку.

Вложения:

• DSCN0546.jpg
      DSCN0546.jpg
      Размер файла:
      533,3 КБ
      Просмотров:
      153
    • DSCN0550.jpg
      DSCN0550.jpg
      Размер файла:
      550,5 КБ
      Просмотров:
      140
    • DSCN0551.jpg
      DSCN0551.jpg
      Размер файла:
      458,3 КБ
      Просмотров:
      139
    • DSCN0553.jpg
      DSCN0553.jpg
      Размер файла:
      394,9 КБ
      Просмотров:
      147
    • Нравится Нравится x 20
  8.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Сьогодні не втерпів і раненько поїхав ровером, о 6.00 був на озері. Але лажанувся, кльов був слабенький, вимучив 7 окунців. Тільки-но сонце пригріло - і все, фініш. Зате, нарешті розловив Чабіка, бо вже почав думати що став жертвою недобросовісної реклами:)
    Окуні брали дрібні, але мав сход і красеня грамів на 200. Тобто, риба у водоймі є різна, але дуже прошена, кормова база там добра. А викидалися на поверхню такі "апарати", що дай боже. Тільки треба вгадати з часом і з погодою.

Вложения:

• DSCN0571.jpg
      DSCN0571.jpg
      Размер файла:
      357,7 КБ
      Просмотров:
      176
    • DSCN0572.jpg
      DSCN0572.jpg
      Размер файла:
      778,6 КБ
      Просмотров:
      158
    • Нравится Нравится x 12
  9.  
    FiziK

FiziK Рыболов

Рейтинг:
    1.233
    Вирішили поїхати на коропа . Основний критерій вибору місця – недалеко від Володимира. Поїхали на Кар’єри на ніч. Більше години шкукали місце, так як відпочиваючих і купальщиків було дуже багато і причому при в’їзді красується великий напис- «купатись заборонено». Вимушені були їхати на інший берег який був дуже незручним для облаштунку місця ловлі. Та й потім як вияснилось при маркуванні дно на метрів 70-80 було глиняне і дуже тверде. Хоча рибаків небуло , нажаль більше місця підходящого ми не знайшли, і змушені були ловити над 4-х метровим обривом що теж завдавало додаткові незручності. Все таки була надія що короп вийде на прикормку з кущів верби яким встелене дно половини водойми. За весь час риболовлі викинули в воду десь 12 кг прикормки. В ночі в мене була холоста покльовка, а під ранок сигналізатор в друга проснувся, і спільними зусиллями витягнули амурчика на 2,3 кг. Більше карпових покльовок , нажаль, небуло. Спробував на фідер – ладошечна плотва валить як з кулемета. Насадка (чистий пінопласт, або з підсадкою кукурудзи) навіть невстигала долітати до дна – плотва жадібно хватала її в півводи. Але все таки це не та риба за якою ми приїхали. Витягнув на фідер ще парочку 200 грамових підлящиків і одного карасика. До обіду жара стала нестерпною і ми поїхали додому, причому плотва гірше клювати не стала.

Вложения:

• IMG_8660_1.jpg
      IMG_8660_1.jpg
      Размер файла:
      263,7 КБ
      Просмотров:
      193
    • IMG_8669_1.jpg
      IMG_8669_1.jpg
      Размер файла:
      373,1 КБ
      Просмотров:
      204
    • IMG_8688_1.jpg
      IMG_8688_1.jpg
      Размер файла:
      246,4 КБ
      Просмотров:
      184
    • Нравится Нравится x 18
  10.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Вкотре заїжджаю на знайоме озерце і щоразу отримую велике задоволення від МДЖ та твіча, що далеко не всюди вдається на річці. Сьогодні зранку зловив 6 окунців, з них 3 залікових. Розловив новий воблерок Usami Kira твічем. Пробував зловити щуку - ноль. Єдиний мінус - хмари комарів, які безжально жеруть.

Вложения:

• DSCN0615.jpg
      DSCN0615.jpg
      Размер файла:
      366,8 КБ
      Просмотров:
      155
    • DSCN0617.jpg
      DSCN0617.jpg
      Размер файла:
      456,4 КБ
      Просмотров: