Бий бракам

Тема в разделе 'Рыбалка в Волынской области', создана пользователем vitalij miscuk, 18 май 2012.

  1. vitalij miscuk

    vitalij miscuk гость Временно заблокирован

    вибачаюсь за (ну незнайшов я тему браків). Накипіло, хочеться правди , здорового глузу людей які в нормальний спосіб ловлять рибку, і бачать це свавілля ...:kvock:
    0664196928 віталій ( після 17:00) на даний момент фігурує питанна с.Липа Горохівський р-н, прошу відгукнутись кому не байдуже це свавілля GeKeR (Вчера), Kubik (Вчера), Pallas (Вчера), S.T.A.L.K.E.R. (Вчера), Sem (Вчера), [email protected] (Сегодня), ВУГОР (Вчера) місцевих ЛУЦЬКИХ і підтягуйте голег-однодумців, буде діло
     
    • Нравится Нравится x 9

  2. vikmen2011

    vikmen2011 гость Временно заблокирован

    Привіт усім.Бій бракам. Не знаю, мабуть виступ в темі Липа подіяв. Сіткарів уже не видно, хіба може по вихідних. Інфо доходить і до них, лише невідомо по яких каналах. Але з впевненістю можу сказати, що через рибінспекцію. Стопудово. Повідомили головних, пожалілись, вони в свою чергу "пожурили" підлеглих, а ті в свою чергу сіткарів. Я оповідав про масовий контрольний вилов рибохороною два роки тому. Коли навідь із Луцька підтвердили про це. Я тоді зрозумів, що це таке. Узаконене браконьєрство. Тепер бачив сіток гектари, моторку далеко від берега, на веслах двоє перебирали сітки, не виймали їх. Вони стоять там давно. Може і зараз. Моторка гула, браки чистили сітки. Факту затримання не було. Спостерігав я їх декілька разів, по вихідних. А вчорашній випадок...Я описав його у темі Липа. І кому там дзвонити, у них все схвачено. Просто корупція у тих органах, як і вцілому по всій державі...
     
    • Нравится Нравится x 7
  3. vikmen2011

    vikmen2011 гость Временно заблокирован

    Привіт усім. У темі "Липа" я описав коротко вчорашній випадок з сусідом. Так, браки не пішли, сіток не забрали. Поки ще не відкрився сезон ловлі з човна, сітки стоятимуть. Впевнений, що рибохорона про це знає. Після виступів на форумі сигнал дійшов до них, але сітки не вилучені і двоє, старих знайомих, на дерев"яному човні роблять свою справу далі. Просто по вихідних, уже на воду не виходять, коли багато рибалок на березі. Не малюються, так би мовити. Інспекція-ж з спінінгами, поодаль стереже сітки. Щоб бува ми не зайшли і не зіпсували бізнес, а зайдеш, тебе звинуватять, що ти займаєшся браконьєрством. Закон, нічого не вдієш, самосудом теж не займешся, можна влипнути, на воду на човні не вийдеш, теж порушення. Ось такі справи. Інспекція уся корумпована. Треба нам об"єднуватись, зібратись десь на природі і обговорити ці справи, хто не байдужий. Пропонуйте колеги де, і коли. Ічим швидше. Знаю, на форумі є розумні і розважливі люди, які підскажуть як діяти у таких випадках. Юридично більш-менш. На ФРСВ я надії не маю, там просто, нате телефон і телефонуйте, а самим організувати захист природи, геморойно.
     
    • Нравится Нравится x 5
  4. vikmen2011

    vikmen2011 гость Временно заблокирован

    Привіт усім любителям рибалки. Хочу сказати декілька слів у цій темі. В темі наведені тел. рибохорони. Мол побачив браків--телефонуй. Згоден, допомогти у такий спосіб можна. Але...Багато хто добре знає, скільки коштує поїздка на рибалку.
    1- Снасті.
    2- Приманки.
    3- Бензин для авто, або квиток на автобус + амортизація авто.
    4- Хавчик, мо і сугрів.
    5- Телефон???
    Ні, це вже занадто. Ми телефонуєм у служби порятунку безкоштовно. Тут безкоштовного номера немає, і я, наприклад, не буду тратитись в такий спосіб. Зрештою, рибохорона сама повинна займатись своїми функціями, а не пофігізмом до своїх обов"язків.
     
  5. Дима

    Дима Рыболов

    Сообщения:
    663
    Симпатии:
    2.578
    Адрес:
    Киев
    Возраст:
    45
    Ну если Вам жалко пару гривен на звонок, то через пару лет Вы будете ездить на рыбалку только для того что-бы "сугритыся", т.к. рыбу можно будет увидеть только на картинках.
    ЗЫ Вот он наш менталитет :(
    ЗЗЫ А потом удивляемся про кого пишут - http://fishing-ua.com/showthread.php?p=139918#post139918
     
    • Нравится Нравится x 10
  6. vikmen2011

    vikmen2011 гость Временно заблокирован

    Шановний Дімон. У темі висвітлено не сугрів, а бездіяльність рибохорони, на яку витрачаються не пару гривен. Ви, молодий чоловіче, теж-би подумали наперід, ніж відписувати таке старшому за Вас чоловіку. А до сугріву, я іще і байдужий, гріюсь лише кавою або чаєм. Вловлюєте різницю???
     
  7. Дима

    Дима Рыболов

    Сообщения:
    663
    Симпатии:
    2.578
    Адрес:
    Киев
    Возраст:
    45
    Да какая разница чем Вы греетесь и сколько кому лет.
    Меня возмущает то, что человек готов выкладывать за снасти отнюдь не маленькие деньги, но не готов потратить пару гривен на звонок в рыбинспекцию (1 минута исходящего звонка в Киевстаре, МТС и Лайфе стоит 15 копеек).
    Ведь даже в Советские времена было такое понятие как "в наше учереждение поступил сигнал от граждан", а за бугром это поощряется и всячески культивируется.
    Ведь иначе для эффективной работы надо будет за каждым кустом посадить по инспектору.
     
    • Нравится Нравится x 8
  8. vikmen2011

    vikmen2011 гость Временно заблокирован

    Я уже телефонував. Я переконався у бездіяльності і браконьєрстві, самої рибохорони у тих місцях. у іх кришуванні браків. Ви, шановний Дімон, пробіжіть тему хоча-б через один пост. Куди вкладати гроші, я теж знаю.Перед тим як виказувати своє ФЕ, поцікавтесь, чим дише людина, і її справи. На все добре. І у чужий монастир, зі своїм статутом, не вмішуйтесь.
     
    • Нравится Нравится x 1
  9. Bliashuk Sergey

    Bliashuk Sergey Рыболов

    Сообщения:
    308
    Симпатии:
    2.346
    Адрес:
    Луцьк
    Возраст:
    52
    В рівні виховання ;)
     
  10. Дима

    Дима Рыболов

    Сообщения:
    663
    Симпатии:
    2.578
    Адрес:
    Киев
    Возраст:
    45
    Дозвольте поцікавитися в який саме монастир я заліз? :gi-gi: Да ще й зі статутом?
    Вы имеете в виду то, что я плохо воспитан?
    Если да, то что послужило причиной для таких выводов?
    ЗЫ Потом флуд подчищу.