1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Зимний спиннинг

Тема в разделе 'Способы и методы ловли', создана пользователем Горыныч, 12 окт 2007.

 1. Valen

  Valen Рыболов

  Сообщения:
  303
  Симпатии:
  2.019
  Пробував, Віктор, і я повністю з тобою згоден що зимова рибалка заслуговує на увагу не меншу, ніж рибалка по відкриті воді. І азарт не менший, і задоволення від виважування на тонесеньких жилках і улови можуть бути ще більші, але хоча за компанію не відмовлюсь від такої рибалки, сам їздити і огранізовувати серед друзів виїзди небуду. От немає достатьньої тяги до підлідної рибалки, чому навіть пояснити не можу. Я готовий викласти за спін 1000 і 2000 грв. а от на ледобур шкода грошей, краще буду поповнювати запас блешень чи на спін копити - все таки рибалка рибалці рознь. Хоча зарікатись не буду, з часом і смаки змінюються.
  Та й проблема в мене - руки мерзнуть. Батько всю зиму ходить без рукавиць, я вже при +5 так замерзаю що потім відходняк ловлю по десять хвилин в приміщенні.
  Тому з задоволенням буду сидіти і читати ваші звіти..
   
  • Нравится Нравится x 6

 2. Artfabber

  Artfabber Рыболов - теоретик Команда форума

  Сообщения:
  3.269
  Симпатии:
  8.583
  Адрес:
  Киев
  Может Вас это удивит, но у меня тоже такое было... и руки мерзли (без перчаток на улицу вообще не выходил), и ноги тоже мерзли постоянно, пока... не стал ходить на зимнюю рыбалку. Теперь (хоть и зимы стали более теплыми) хожу без перчаток, а на рыбалке при -15 руку в лунку... за рыбой.:1052:
   
  • Нравится Нравится x 5
 3. ВикторGVS

  ВикторGVS гость Временно заблокирован

  Якщо руки розтерти снігом, а потім витерти насухо, руки перестають мерзнути. А ще помітив, що на початку зими руки мерзнуть, а потім поступово організм адаптується до холоду. У швагра пальці рук взагалі відморожені (при невеликому морозі відразу біліють) - альпіністський наслідок. Але це не заважає йому бути заядлим зимовим рибалкою, просто користується рукавицями
   
  • Нравится Нравится x 5
 4. Plagus

  Plagus всё ещё ловлю рыбу Команда форума

  Сообщения:
  6.713
  Симпатии:
  21.557
  Адрес:
  Александрия
  Возраст:
  62

  Тимон
  , :ng_use_search:..:bm:
  все перенес сюдаhttp://fishing-ua.com/showthread.php?t=1083&page=5

  А тема то актуальная , льда то еще нету:ura:
   
 5. Ромко

  Ромко Рыболов

  Сообщения:
  335
  Симпатии:
  1.577
  Адрес:
  Львів, Іваничі (Волинська обл.)
  Возраст:
  31
  Якщо змазка в катушці при нзьких температурах стає густішою і хід стає помітно важчим, то це може якось зашкодити катушці, якщо ловити нею? По логіці не повинно, оскільки змазка не видавлюється, бо густіша, але...хочу застерегтися. :gi-gi:
   
 6. AKSENTI

  AKSENTI гость Временно заблокирован

  При минусовой температуре , обрабатываю шнур автомобильным силиконовым спреем , отлично помагает , при больших морозах ,проделываю тоже самое несколько раз в течении рыбалки . Обработанный шнур не впитывает воду , следовательно не мерзнет !
   
 7. Nikita Mag

  Nikita Mag наложен кляп

  Сообщения:
  2
  Симпатии:
  0
  Возраст:
  39
  Зимняя рыбалка - это хорошо. Я уже приобрел себе зимний спиннинг, и прошлой зимой даже пару раз был со стариками на рыбалке - очень понравилось. На следующую зиму постараюсь почаще выбираться.