с. Сосновка, Березновского р-на - "Надслучанская Швейцария"

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Boroda, 6 дек 2007.

  1. Batiskaf

    Batiskaf Рыболов

    Сообщения:
    54
    Симпатии:
    632
    Адрес:
    Березно
    Возраст:
    45
    :offtop:
    "Очень обидные ваши слова, профессор"...
    Однак не перший рік рибалю і підуста від НЕпідуста відрізню....
    То що то точно не підусти - ручаюсь, а чи рибець не рибець - треба (з мого боку) сфотографувати та викласти і розібратись (це вже з Вашого боку)...
    На жаль поки що не маю технічних засобів....:)

    ІМХО - на Случі останніх декілька років кілограмову марену зловити легше ніж півкілограмового ляща, а судак так взагалі тільки недавно почав знову з'являтись - так кого заносити до ЧК?
    :):):)
    ))))
     
    • Нравится Нравится x 13

  2. ВикторGVS

    ВикторGVS гость Временно заблокирован

    Згідний. І про це я вже казав в попередньому повідомленні. Але не я сладав перелік червонокнижних риб:) Так що образи не до мене.
    А на рахунок рибця... Викладайте фото побачимо. Ви будете першими, хто масово ловить рибця на Случі
     
    • Нравится Нравится x 10
  3. Batiskaf

    Batiskaf Рыболов

    Сообщения:
    54
    Симпатии:
    632
    Адрес:
    Березно
    Возраст:
    45
    Маренін

    12.09.2010. Маренін. Фідер
    ...Забивши в неділю на ізобіліє грибів в навколишніх лісах, вирішую їхати на річку... ))
    ...О 6.00 год. я уже був на місці і навіть встиг зробити стартовий закорм, однак, першу покльовку побачив лише біля 8.00 год. Зважаючи на те, що увага за дві години безкльов'я була добряче розсіяна, першу покльовку я добросовісно промазав, але наступну (буквально через 3. хв.) - реалізував. Це була густірка гр. на 400.
    Потім знов майже годинна пауза в кльові, а тоді ще одна густірка, приблизно такого ж розміру.
    Мдя, думаю, мабуть треба починати експериментувати...
    Експерименти почав зі змін довжини поводка, що успіхів не дало, потім спробував дочепити на гачок кульку пінопласту (на самісіньке цевйо, майже на поводок), за пінопластом пару мотилів, і на жало - опариш... Зразу ж покльовка - і симпатична густерина гр. з 300...
    Таким методом я зловив ще 19 густірок, з них найбільша - перша, а найменша була трохи менш долоні, і невеликого окуня...
    Промазав до холєри покльовок - вроді шикарні потяги, відхилення кінчика майже 20 см., вроді ж вчасно підсікаєш - а нема... :(... Причому дефіцитного (у всякому разі у нас в цей час) мотиля теж нема... А на самого мотиля, без опариша, клювати не хоче... Черв'яка добросовісно волочив бичок з пічкуром, рослинні насадки (пшениця, перловка, мастирка) - ігнор...
    Десь біля 9.30 год. під'їхав знайомий, теж з фідером... (власне, він і поділився зі мною мастиркою і пшеницею, а я йому дав опаришів...). Він сів порівняно на міляку і ловив на бутерброд черв'як-опариш досить пристойну плотву... А рослинні насадки у нього теж - ігнор...
    Бачив декількох спінінгістів - ОП, хоча хижак показувався частенько.

    Загальний улов - 3,150 кг.
    ____________
    Прикормка: База власного приготування 60% і Фішка "Река" 40% + жменя корму для прісноводних акваріумних риб + рублений черв'як, теж жменька...
     
    • Нравится Нравится x 25
  4. Batiskaf

    Batiskaf Рыболов

    Сообщения:
    54
    Симпатии:
    632
    Адрес:
    Березно
    Возраст:
    45
    Вчора 24.09.10 по роботі був у Мареніні, ну і, звичайно, не стримався і взяв з собою деякий мінімум снастей. До обіда справився з робочими питаннями і єстєствєнно пішов на річку.
    Сів на своєму старому місці приблизно о 13.30 з опаришем і червяком, прикормку Фишка-Фидер купив по дорозі в кіоску, у шкільній їдальні ще запарив трохи кукурузної крупки для наповнення, так сказать...
    Зразу ж помітив, що вода дещо піднялася, так що на якийсь скажений кльов я і не розраховував... Тим не менше з п'ятого чи шостого закидання зловив досить трофейну плотву - 450 гр. (в Случі таких давно уже не видно). Потім була добра година безкльов'я, знов почалися експерименти з довжиною поводка, з пінопластом і т.д. які результату не принесли і лише біля 15.30 - покльовка і густера гр. на 200...
    Протягом наступних півтори години мав з десяток покльовок, з них сім реалізував - все густера 150-200 гр., а потім стали дзвонити колеги, мол, поїхали додому, так що мусив збиратися і їхати...
    Залишився задоволений - фактично без підготовки зловив трошки більше півтора кг. ще й робочий день зараховано ))).

    Враження і хороший настрій дома було дещо затьмарено дружиною, яка вставила триндюлєй за "новесенькі штани, перетворені чорт-зна на шо" )))), ну да ладно.... Буває.... )))
     
    • Нравится Нравится x 26
  5. vladislavovich

    vladislavovich Рыболов

    Сообщения:
    601
    Симпатии:
    2.800
    Адрес:
    г.Ровно 0687583122
    Возраст:
    55
    :pБули на цих вихідних!!!. Природа і пейзажі ,,Бомба"! Риби вистачало, заготівлею НЕ займались. Вертушка ,,0" аглія біла перевершила всі сподівання%) Головень і окунь. Соміків хватає, навіть усач клюнув і не один.Деколи карась на перловку.
     

    Вложения:

    • Фото002.jpg
      Фото002.jpg
      Размер файла:
      251,5 КБ
      Просмотров:
      576
    • Фото005.jpg
      Фото005.jpg
      Размер файла:
      381,1 КБ
      Просмотров:
      696
    • Фото007.jpg
      Фото007.jpg
      Размер файла:
      276 КБ
      Просмотров:
      676
    • Фото010.jpg
      Фото010.jpg
      Размер файла:
      263,7 КБ
      Просмотров:
      633
    • Фото012.jpg
      Фото012.jpg
      Размер файла:
      257,9 КБ
      Просмотров:
      653
    • Фото018.jpg
      Фото018.jpg
      Размер файла:
      310,5 КБ
      Просмотров:
      652
    • Нравится Нравится x 24
  6. ВикторGVS

    ВикторGVS гость Временно заблокирован

    Контрабандные сигареты, краснокнижная рыба.... Куда страна котится:)
     
    • Нравится Нравится x 2
  7. Vlad Amator

    Vlad Amator Рыболов

    Сообщения:
    377
    Симпатии:
    4.477
    Адрес:
    г. Ровно
    Возраст:
    46
    После суботней рыбалки на Горыни с другом приехали с утра на Случ. Место возле моста, не доезжая Сколиных гор где замок... Упражнения со спинингом принесли щучку на кило 70 грамм. Фидер приносил исправно мелкую и не знакомую мне рыбу... Утопил всех, забрал только одну для опознания...
    Местный сетовал на бесклевье. На спининг он не поймал ничего, удильщики жаловались на отсутствие карася, который в тех местах, по их словам клевал постоянно...
    Я доволен, потом еще и семью в лес вывез, кролика выгулять и самим подышать да салка на костре пожарить! ;)
    Выходные удались на славу!
    Чего и всем желаю!
     

    Вложения:

    • Нравится Нравится x 24
  8. Batiskaf

    Batiskaf Рыболов

    Сообщения:
    54
    Симпатии:
    632
    Адрес:
    Березно
    Возраст:
    45
    7-8.10.2011 р.
    Соколині гори поблизу с. Губків.
    Із п'ятниці на суботу вирішили останній раз у цьому сезоні переночувати. Приїхали на місце біля 16.30 год., дві машини стояли трохи вище на полянці, але то були відпочивальники з сім'ями, а рибаків крім нас нема, - красота, колєга зразу пішов спінігувати, я ж як чесний адепт фідера занявся стартовим закормом.
    На вечір я не розраховував зовсім, але тим не менше п'ять пліточок і головенчика грам на 300 піддурив, а напарник зловив з десяток окунів грам по 100-150...
    Потім зайнялись ухою, на вогник підтягнулись сусіди з гітаркою, приємна бесіда, кава-чай.... Класика... )))
    Я був залишив закинуті фідери один з опаришом, другий з бутербродом - на обох виявив раків... Напарник порадив закинути на рака і зловить "афігенного сома" )) Я й закинув... Близько першої години ночі потяг - добре шо хоч встиг зловити палку, бо аже вивернуло підставку.... Палка в три погибелі, і пускати, блін, нема куди - там каміння і зацеп на зацепі. Тягну вже нахрапом, думаю авось снасть витримає (там плетінка 0,18 стояла).... Після десяти хвилин боротьби - сход.... Як я до снасті - а гачок-то поламаний. Отаке...
    Я посидів десь до години другої, змерз і пішов в машину спати, а напарник ще сидів, - висидів два сомики до двох кіло кожен на виповзка.
    Сом більше клювать не захотів, тіки вранці, коли я вже ловив на фідер сіло соменя грам на 200 на опариша - благополучно втоплене...
    Чесно сказати, я вранці навіть і не хотів сідати ловити - погода помінялась, дощу не було, але якесь таке мрячило, сиро, холодно.... Бр-р-р-р-р...... Опариш, бідний, ледь ворушився..)))
    Але напарник хотів ше зо дві годинки покидати, то вже і я сів... Чесно сказать - думав шо навіть покльовки не побачу, але шось трохи плотва з густерою покльовували, та ще два карасі грам по 250 вчепилися, та з десяток бичків з пічкурами (куди ж без них? ))). Потім я на одному фідері поставив коротшого повідка (15-см.) і спробував поставити пінопласт з опаришем - плотва стала клювати трошки частіше, а бички з пічкурами ("бичкурі" як каже мій напарник) навпаки відсіклись... А потім у мене закінчилась прикормка, бо я по доброті душевній поставив великі кормухи і ще й з руки бомбив (там річка не широка, можна докинути), і кльов тоже закінчився....
    Тим часом прийшов напарник - він піймав щуку біля півтора кіло і пару залікових окунів - все на кастмастер....
    Я ж піймав 8 густерин, 14 пліток і два карасі, ну і "бичкурі" - все разом біля 2,5 кіло... Зважаючи на те, шо я взагалі не розраховував шось піймати - досить непогано... Практично всі покльовки дуже в'ялі - але гачок виявлявся глибоко, тож сходів чи холостих покльовок і не було, я потім трохи більші гачки поставив, шоб не так ковтало.

    Отакий вийшов виїзд - остання моя ночівля в цьому сезоні... Ще на день декілька резів поїду, але ночувати то вже мабуть всьо.....
    Але варто було ночувати тільки заради отого нічного потяга - я такої ваги і не відчував ніколи... Цікаво скільки там тої ваги в ньому було.... не маю особистого досвіду шоб адекватно оцінити... ))

    Прикорм: салапінка з модифікаціями і великою кількістю рубленого черв'яка.
     
    • Нравится Нравится x 22
  9. RomLam

    RomLam Рыболов

    Сообщения:
    160
    Симпатии:
    1.086
    Адрес:
    Рівне
    Возраст:
    31
    Доброго вечора!
    Вирішив сплавитися по Случу від Соснового до Моквина і випробувати нову модель воблера (навіть не розфарбовував його, колір - натуральна бальза:), але як показала рибалка - чудовий колір). Рибалка тривала з вечора 27.05 по 29.05. Місця чудові, але специфічні, на деяких ділянках річки був змушений проходити на лодці декілька десятків метрів, а далі по воді тягнути за собою лодку метрів 100 (глибина сантиметрів 10-15). Всі клювання були при проводці воблерів апстрімом. Для себе зробив висновок, що для економії часу, краще вибрати коротку ділянку річки з перекатами і ловити забродним методом. Декілька фото. Вся риба, звичайно, випущена.
     

    Вложения:

    • IMG_4006.JPG
      IMG_4006.JPG
      Размер файла:
      81,3 КБ
      Просмотров:
      381
    • IMG_4032.JPG
      IMG_4032.JPG
      Размер файла:
      134,4 КБ
      Просмотров:
      418
    • IMG_4044.JPG
      IMG_4044.JPG
      Размер файла:
      42 КБ
      Просмотров:
      371
    • IMG_4056.JPG
      IMG_4056.JPG
      Размер файла:
      103,9 КБ
      Просмотров:
      404
    • IMG_4059.JPG
      IMG_4059.JPG
      Размер файла:
      131,9 КБ
      Просмотров:
      400
    • IMG_4069.JPG
      IMG_4069.JPG
      Размер файла:
      53 КБ
      Просмотров:
      406
    • IMG_4071.JPG
      IMG_4071.JPG
      Размер файла:
      77,8 КБ
      Просмотров:
      404
    • IMG_4079.JPG
      IMG_4079.JPG
      Размер файла:
      84,5 КБ
      Просмотров:
      409
    • IMG_4085.JPG
      IMG_4085.JPG
      Размер файла:
      79 КБ
      Просмотров:
      416
    • IMG_4093.JPG
      IMG_4093.JPG
      Размер файла:
      114,3 КБ
      Просмотров:
      411
    • IMG_4118.JPG
      IMG_4118.JPG
      Размер файла:
      45,1 КБ
      Просмотров:
      377
    • IMG_4132.JPG
      IMG_4132.JPG
      Размер файла:
      173,4 КБ
      Просмотров:
      416
    • IMG_4139.JPG
      IMG_4139.JPG
      Размер файла:
      36,8 КБ
      Просмотров:
      398
    • IMG_4167.JPG
      IMG_4167.JPG
      Размер файла:
      103,3 КБ
      Просмотров:
      391
    • Нравится Нравится x 13
  10. vladislavovich

    vladislavovich Рыболов

    Сообщения:
    601
    Симпатии:
    2.800
    Адрес:
    г.Ровно 0687583122
    Возраст:
    55
    Вітаю ШАНОВНЕ товариство! Був на вихідних на р.Случ. По жереху і головню відірвався, все на вертуху. Глазев на драйвов.:zachet:
     

    Вложения:

    • IMG_0001.JPG
      IMG_0001.JPG
      Размер файла:
      341,7 КБ
      Просмотров:
      328
    • IMG_0004.JPG
      IMG_0004.JPG
      Размер файла:
      418,8 КБ
      Просмотров:
      302
    • IMG_0023.JPG
      IMG_0023.JPG
      Размер файла:
      402,9 КБ
      Просмотров:
      371
    • IMG_0026.JPG
      IMG_0026.JPG
      Размер файла:
      415 КБ
      Просмотров:
      377
    • IMG_0035.JPG
      IMG_0035.JPG
      Размер файла:
      456,2 КБ
      Просмотров:
      321
    • Нравится Нравится x 10