Приманки для ловли жереха

Тема в разделе 'Все о Спиннинговых приманках', создана пользователем Андрей-SATIV, 5 апр 2008.

  1. КотикМуркотик

    КотикМуркотик Рыболов

    Сообщения:
    767
    Симпатии:
    1.189
    Якщо бувають виключення, це означає, що є і правила.

    А правила - це воблери жерехового розміру, 35-60 мм, а зараз у квітні-травні навіть до 90 мм, але щоб правильні були.
     

  2. Vidok

    Vidok гость Временно заблокирован

    То есть вы утверждаете, что жерех ловиться, КАК ПРАВИЛО, на воблеров?
     
  3. КотикМуркотик

    КотикМуркотик Рыболов

    Сообщения:
    767
    Симпатии:
    1.189
    Я ловлю жереха воблерами і на живця.
    На живця ловити його доволі складно, є багато нюансів, тому розповідати не буду, бо все залежить від обставин.
    Але розмір жереха на живця - то пісня.

    Воблерами ловиться дуже гарно, особливо в нічний час, але воблери повинні бути максимально схожі з його кормовою базою.
    Байки розповідати не буду, бо такого навіть в казках не буває.

    І ловлять звичайно з бомбардою і мушками.

    І жерех є той, що годується далеко від берега, за 70 і більше метрів. Докинути туди можна бомбардою, і іноді ловлять непогано по кількості, а от розмір його не завжди приємний.

    І є жерех, що годується під травою у березі, тут його легко дістати УЛ воблерами, і розмір зазвичай добрий. Та ще окрім жереха, багато іншої риби, судака, окуня, голованя, язя, чехоні.

    Коротше, на мою думку воблери по жереху - то є щастя.
    І є ще досить рідкісні моделі воблерів, наприклад Рідж Рафаель.
    У мене немає, бо дуже рідкісний і доволі коштовний, такою пулею можна діставати з досить віддалених відстаней.

    По більш бюджетним воблерам: Понтун21 Чирфул СР 40 СП, КрекДжек ДР 38 СП. Колір під натураль.
    ЗіпБейтс Рідж - то легенда, 56-ті розміри.

    Моделі з червоним низом - у мене працюють відмінно.
    Можливо справа навіть не в самому кольорі, а в кількості різних кольорів на воблері.
     
    • Нравится Нравится x 3
    • Информативно Информативно x 1
  4. Старый бродяга

    Старый бродяга Рыболов

    Сообщения:
    1.391
    Симпатии:
    1.633
    Адрес:
    Днепр, Васильковка, заграница
    Возраст:
    70
  5. Vidok

    Vidok гость Временно заблокирован

  6. Владимир111

    Владимир111 Рыболов

    Сообщения:
    1.602
    Симпатии:
    4.202
    Адрес:
    Киев
    Возраст:
    62
    Если коротко: - Виды искусственных мушек
    Мокрые.
    Приманка, похожая на утонувшее насекомое, пиявку, головастика или личинку насекомого...
    Сухие
    Визуально похожи на стрекоз, мух или оводов, которые упали в воду...
    Нимфы.
    Такие приманки имитируют насекомых на стадиях их подводного развития...
    Стримеры.
    Визуально напоминает малька для ловли крупной хищной рыбы. Это самый тяжелый вид искусственных мушек...

    Крючок, тройник с распушенным хвостиком из ниток тоже мушка. Распространенная козья бородка, тоже мушка. Вот их к бомбарде или перед кастмастером и используют.
     
    • Информативно Информативно x 1
  7. yray

    yray Рыболов

    Сообщения:
    928
    Симпатии:
    2.225
    Адрес:
    черновцы
    Возраст:
    63
    Ключевое слово Я, потому как я его ловлю на блесны, мало того, блесны он берет гораздо лучше воблеров :).

    Но это для кого как :), для меня давно пройденный этап, потому как есть стики и получше.

    Купи себе ( для примера ) LACKY CRAFT Wander 60 и будет тебе счастье :) - он получше Рафаэля будет.

    70-й Ридж как минимум не хуже.

    Пишут много чего ( например, что он очень умный и осторожный :), а я считаю, что наглее и любопытнее рыбы нет, и плевал он на осторожность :D), время козьих бородок практически прошло ( во всяком случае в нашем регионе :) ), а мушки он у меня берет гораздо лучше стримеров.
    Но в принципе , ловят его все по-разному, но и результаты у всех разные :).
     
    • Нравится Нравится x 2
    • Информативно Информативно x 1
  8. КотикМуркотик

    КотикМуркотик Рыболов

    Сообщения:
    767
    Симпатии:
    1.189
    Я ж і кажу, що байки розповідати не буду про жереха.
    Зараз він не відмовиться і від 90х воблерів, після нересту він їсть все.
    А от потім, трохи пізніше, він може кружляти біля живця, навіть тицяти носом, а брати не буде, бо щось бачить.
    Я їх добре знаю, і певен, що вони і мене бачать, може тому і не беруть, але ходять спокійно поруч.
    :privet:
     
  9. yray

    yray Рыболов

    Сообщения:
    928
    Симпатии:
    2.225
    Адрес:
    черновцы
    Возраст:
    63
    Я вроде как тоже с ними знаком :). А не берут, потому что ему не то подсовываешь .Мне приходилось ловить в 10-ти метрах от себя в чистую воду, причем уже взрослого, на 3,6 кг. и видел он меня прекрасно :).

    Кому надо, тот что-то почерпнет для себя в моей писанине, кому не интересно, пусть считает, что я рассказал "байки про жереха" :).
     
    • Нравится Нравится x 1
  10. КотикМуркотик

    КотикМуркотик Рыболов

    Сообщения:
    767
    Симпатии:
    1.189
    Хто як хоче, так і ловить. Не приймайте на свій рахунок.
    Я наприклад не ловлю джигом і колеблом, за те успішно ловлю іншими методами.
    Про що і пишу.
    :idea:Ще я махом ловлю хижака на живця.


    Нехай клює!