Воблеры JACKALL

Тема в разделе 'Все о Спиннинговых приманках', создана пользователем Plagus, 23 апр 2009.

  1. Anton_1986

    Anton_1986 Рыболов

    Сообщения:
    391
    Симпатии:
    300
    Адрес:
    Днепродзержинск
    Возраст:
    37
    Работают на двух спиннингах флагман сенсор джиг 1,98 до 30-ти и фаворит х1 2,29 до 28-ми ,остальные мои не тянут.Для мага не нужно очень злой спиннинг,хотя сенсор свободно протвичивает рудру(монтеру) 130.
     
    • Информативно Информативно x 1

  2. КотикМуркотик

    КотикМуркотик Рыболов

    Сообщения:
    767
    Симпатии:
    1.189
    До речі, "мат шед" - світиться в УФ, зелена спина і точка під лопатою червона,
    "голд&блек" - червоне пузо

    І ось цей колір, Гірона, світиться зеленим з червоним підборіддям.

    І ще багато кольорів, про які навіть не здогадувався.
     

    Вложения:

    • Нравится Нравится x 3
    • Информативно Информативно x 2
  3. Anton_1986

    Anton_1986 Рыболов

    Сообщения:
    391
    Симпатии:
    300
    Адрес:
    Днепродзержинск
    Возраст:
    37
    И шо он у вас ловит?!Наверное,блин,палку с крючками проще разловить!!
     
    • Улыбнуло Улыбнуло x 1
  4. КотикМуркотик

    КотикМуркотик Рыболов

    Сообщения:
    767
    Симпатии:
    1.189
    Мені його гра дуже сподобалася, схожа на Салмо Слайдер, але Слайдер потрібно постіно бити, щоби отримати таку гру. Гірон же видає те саме навіть на рівномірній проводці. А на потяжках - передає в руку вібрацію від гри, і це при тому, що лопати не має.
    Він мені дістався випадково, бонусом. Сам би його не купував. Але поганявши його позавчора, відмітив, що вобчик таки цікавий, і мабуть є сенс придбати більшого розміру.
    Але найбільше вразило те, що Джекал не афішує, що багато кольорів їх воблерів пофарбовані флуоресцентною фарбою, або частково мають такі плями. Так ось цей колір - це кислота в УФ, а під натураль - для нашого ока.
    Знайду час, зроблю фото тих кольорів, що маю.

    Афішують вони вже нові кольори, з наліпкою Violet Power, і ці наліпки є у Джекал, Зіпбеітс, і якщо не помиляюся в Мегабас. Ось як тут на фото:
    https://i.ytimg.com/vi/FBs_SfyRCb4/maxresdefault.jpg

    :trolling:
     

    Вложения:

    • ALL_01.jpg
      ALL_01.jpg
      Размер файла:
      175,7 КБ
      Просмотров:
      217
    • ALL_02.jpg
      ALL_02.jpg
      Размер файла:
      106,2 КБ
      Просмотров:
      180
    • ALL_03.jpg
      ALL_03.jpg
      Размер файла:
      73,9 КБ
      Просмотров:
      223
    • ALL_04.jpg
      ALL_04.jpg
      Размер файла:
      104,2 КБ
      Просмотров:
      221
    • Нравится Нравится x 2
  5. Anton_1986

    Anton_1986 Рыболов

    Сообщения:
    391
    Симпатии:
    300
    Адрес:
    Днепродзержинск
    Возраст:
    37
    Как по мне ничего общего между слайдером и гироном,даже балибушка п 21,хоть и составной,не похож на него.Уж слишком вертлявый гирон,думаю щука немного боится его.Хотя может не попадал на сверх активную щуку
     
  6. КотикМуркотик

    КотикМуркотик Рыболов

    Сообщения:
    767
    Симпатии:
    1.189
    Я його лише кілька разів провів, поки була можливість, відлига, відкрита вода, тепло.
    Схожість зі слайдером - за його гру, розвороти на 180 на місці. Але, як вже писав, Слайдера потрібно анімувати, Гірон же це може робити сам. Мені сподобався. Спробую його вже навесні в очереті по вікнам, по щуці. На якісь результати не дуже розраховую, враховуючи його розмір і тип.
     
  7. Anton_1986

    Anton_1986 Рыболов

    Сообщения:
    391
    Симпатии:
    300
    Адрес:
    Днепродзержинск
    Возраст:
    37
    Надеюсь,когда разловите,поделитесь как его анимировать правильно.У меня терпения не хватило:)