Ловля рыбы на реке Случь в Новоград-Волынском,Барановском и Романовском районах.

Тема в разделе 'Рыбалка в Житомирской области', создана пользователем K.A.S.P.E.R, 9 янв 2010.

  1. K.A.S.P.E.R

    K.A.S.P.E.R гость Временно заблокирован

    Всем привет!!! Меня зовут Захар,я живу в пгт.Першотравенск Барановского района Житомирской области.Река Случь-река моего детства которую я очень люблю.Увлекаюсь ловлей на поплавочную удочку,донки и ловлю в проводку.Ненавижу браконьэров и прочую шваль.

    Добавлено через 7 минут
    Очень хотел бы знать есть ли в Случи налим (минек по местному),говорят лет этак 20-25 тому назад был ,ловили исключительно руками под камнями и в норах летом,хотелось бы верить что и сейчас есть но что-то неслышно чтобы ловили.Может перевелся....Просветите пожалуйста по этому вопросу.

    Добавлено через 23 минуты
    Хотел бы узнать бопьше о ловли голавля в нашей реке.Раньше целенаправлено не ловил,иногда попадались на снасть для ловли сома весной на пучок навозных червей со дна грам этак на 200-300 Заранее всем СПС !!!!!!!!!!!!
     
    • Нравится Нравится x 1

  2. ВикторGVS

    ВикторGVS гость Временно заблокирован

    Приблизно стільки часу назад я і ловив минька на річці і свого дитинства - поблизу с.Кікова Н-Волинського р-ну. Попадався під камінням і в рачих норах, коли ловили руками раків. Думаю нікуди він звідти не дівся, є і зараз, проте потрібно знати, що миньок занесений до Червоної книги України.
    А от головня, або по місцевому - климчука, в Случі є багато і по сьогоднішній день. А методи ловлі ті ж, що і в інших водоймах
     
    • Нравится Нравится x 3
  3. acbar

    acbar Рыболов

    Сообщения:
    153
    Симпатии:
    707
    Адрес:
    Нетешин
    Возраст:
    Привіт земляче. Я сам з Першотравенська і виріс на цій річці. Налім в річці був раніш зараз не скажу, але як перевірити дам пораду. Мій товариш в Горині ловить саме так.Закидушечка з пласким грузиком грам на 20-40 щоб течія не зносила, повідець сантиметрів 20-30 а на гачечок він чіпляе печінку курячу, телячу, головне щоб в ній кров була, Шматочки ріже стрічечками не великими. Закидушки ставить на ніч, в ранці перевіряє. Окленя останній раз ловив влітку коли приїздив до мами погостювати на кільки днів. Ловив правда на Хоморі на вертушку 1- 2 номер. На це літо запланував ловлю окленя на воблери. Приїду обовязково зустрінемось і все розкажу і покажу.
     
    • Нравится Нравится x 3
  4. K.A.S.P.E.R

    K.A.S.P.E.R гость Временно заблокирован

    Дякую за пораду так і зроблю ,та вже мабуть по відкритій воді десь у Березні-Квітні (не фанат зимньої ловлі) поставлю закидухи, хоча все таки маю сумніви щодо наявності минька в нашій річці ,адже років 3 тому назад на річці стався сильний замор ,здається скинули якусь отруту ,нелюди, внаслідок чого загинуло багато риби та раків, раки з'явилися у великій кількості тільки минулого року (переважно дрібні), відчутно поменшало сома з того часу, якого колись вистачало.У минулому році побільшало дрібного сома (до 20 см, я таких відпускаю якщо попадаються) що не може не радувати (хай ростуть).
     
    • Нравится Нравится x 4
  5. Артур Горгович

    Артур Горгович гость Временно заблокирован

    Підкажіть,будь-ласка,де на Случі в районі Баранівки можна половити карася і коропа.Якщо можна,то в подробицях:хто якими снастями ловить,на яку наживку і т.д. Зарання дякую.
     
  6. MARS

    MARS Рыболов

    Сообщения:
    40
    Симпатии:
    169
    Адрес:
    Киев
    Добрый вечер! Подскажите места выше в рвёне Барановке , голавль , щука. Может кто жереха ловил?