1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Воблеры Все о воблерах

Тема в разделе 'Все о Спиннинговых приманках', создана пользователем Серёга, 7 май 2007.

 1. B.B.B.

  B.B.B. гость Временно заблокирован

  Е-е-х, внесу, свої 5 коп.
  Якщо глянути на ссилку http://www.fishing-ua.com/showthread.php?t=2628, де приведено Хіт парад спінінгових приманок за 2008 рік, то там відзначив два воба, що у мене непогано спрацювали по щуці:
  - ZipBaits Rigge 46S (смикінг);
  - Daiwa Presso minnow 60 (смикінг). У Вас бачу – цей же воб тільки 40 мм.
  По даних вобах відзначу, як вже і відзначав десь на форумі – не існує як такої ідеальної проводки (моя думка). У мене ж ZipBaits Rigge 46S міг працювати як на легкому смикінгу (твіч), як про це пише Plagus, так і на агресивному – тобто, дуже швидкому смикінгу – окунь від цього шаленіє. Думка Plagus мені імпонує – на рибалці у процесі лову, і справді, вдасться віднайти ту саму проводку – все це експериментально. Єдине, що ZipBaits Rigge 46S – не панацея від „безкльов’я”. А ось кидати вобом – одне задоволення, летить на „ура”. Японці тут молодці.
  Окреме слово про Daiwa Presso minnow – гарний і професійний воб, заслуговує окреме шанування. У процесі смикінгу (твіч) відрізняється своєю вираженою грою – можна робити швидкий смикінг і помірний. Сама потяжка (ривок) може бути і довгою і більш менш короткою, хоча довгі протяжки, як на мене, більш прийнятні. Все решта – самостійно на водоймі.
  Про yo-zuri l-minnow s 44 5g. Дещо про даний воб відзначав ось тут - http://www.fishing-ua.com/showthread.php?t=2708. До сказаного добавлю – летить воб дуже далеко і ще б полетів би. На мою думку, даний воб якщо для головня дуже любить спокійну гру, наче ведемо не воблер, а вертушку, яка ось-ось має перестати обертатись. По спінінгу – це можна відчути. Аналогічно, ця ж проводка спокусить і щуку і окуня. Однак для лову останніх смикінг буде більш прийнятним. Який саме твіч? – тут треба підійти творчо. Провели кілька раз легким смиком, в іншому місці – більш агресивним. За кілька рибалок відпрацюється „свій підхід”, так би мовити, з’явиться „власне відчуття воблера”.

  Бачу ще одного воба із сімейства yo-zuri - 3D Flet Crank. „Забойна вещица”. Харківські спінінгісти-спортсмени, до речі, також відзначають цей клас вобів. Ловить – окуня, щуку, головня, жереха. Проводка для головня – гарно на знос, ледь підмотуємо приманку, можна робити зависання на течії, яку він утримує справно. Однак для головня – важливо буде його призупиняти час від часу, щоб його не так „ковбасило” – на це окрема тема. Для решти хижаків: по щуці – у коридорах серед трави, рослинностей, гарно ловити із човна. Воб спливає при паузі – щуку це манить. Окунь відзивається вкрай рідко, зате трофейний. Бачив, як спокусив жереха даний воб на легкій смикінгові проводці – дуже було виразно. Тобто, колега побачив удари жереха – кинув приманку у той район, далі смик-смик – і пішло.
  Здається, все!
   
  • Нравится Нравится x 7

 2. shapik31

  shapik31 Рыболов

  Сообщения:
  250
  Симпатии:
  859
  Адрес:
  Кировоград
  Возраст:
  Про глубину погружения почитай на сайте voblery.com.ua там о них все написано и отзывы есть. А второй миношка у тебя по - моему флет гранк.
   
  • Нравится Нравится x 1
 3. B.B.B.

  B.B.B. гость Временно заблокирован

  Не в образу - minnow і crank різняться по формі, якщо не помиляюсь . У minnow - продовгуватий мальок, у crank - головастик із пузатим тілом, щось типу того.
   
  • Нравится Нравится x 1
 4. shapik31

  shapik31 Рыболов

  Сообщения:
  250
  Симпатии:
  859
  Адрес:
  Кировоград
  Возраст:
  Я имел ввиду четвертый в правом ряду - флет.
   
 5. ФИКУС

  ФИКУС гость Временно заблокирован

  1

  Вот сделали мне подарочек на праздник...
  Что скажите по поводу такого воблера?!
   

  Вложения:

  • IMG_2548.jpg
   IMG_2548.jpg
   Размер файла:
   857,7 КБ
   Просмотров:
   238
  • IMG_2549.jpg
   IMG_2549.jpg
   Размер файла:
   672,8 КБ
   Просмотров:
   218
  • IMG_2551.jpg
   IMG_2551.jpg
   Размер файла:
   341,8 КБ
   Просмотров:
   246
 6. Rensi

  Rensi гость Временно заблокирован

  угу, эт флет от Ю-Зури.
  сегодня полоскал его, а ни окунь , а ни щука не захотела онннный отведать, впрочем, как и все остальные воблы осталить сегодня девствены, к моему сожаленью....
  вода сегодня была до ужоса мутная, но игру эт вобла можно было наблюдать даже в такой воде.
  плавающий, при легком твиче или равномерной проводке уходит ,примерно,на 1м , при остановке медлено всплывает (10-13секунд )
  Пробывал бросать УЛайтом (вес вобла 7.5) -летит ааабалденно, а потом попробывал брость Тандером (с тестом 7-25) - результат тот же - лЭтыть за хмары ))
   
  • Нравится Нравится x 1
 7. Plagus

  Plagus всё ещё ловлю рыбу Команда форума

  Сообщения:
  6.713
  Симпатии:
  21.564
  Адрес:
  Александрия
  Возраст:
  62
  В первый момент подумал Мегабасс -присмотрелся Виннер.
  Уменьшенная копия X-Joint 100 подповерностого воблера.
  Будем надеяться ,что и копия будет привлекать щуку ,если
  он плававающий то заглубл.ение 20-30 см
   
 8. ФИКУС

  ФИКУС гость Временно заблокирован

  Написано что заглубление до 1.5 метра.Будем надеятся..
   
 9. Plagus

  Plagus всё ещё ловлю рыбу Команда форума

  Сообщения:
  6.713
  Симпатии:
  21.564
  Адрес:
  Александрия
  Возраст:
  62
  Фикус, посмотри для сравнения на лопасть на стр. 56,короче ,утопишь будешь знать точно
   
  • Нравится Нравится x 1
 10. fishhanter

  fishhanter гость Временно заблокирован

  У тех виннеров, что я держал в руках, по-моему, явное несоответствие написанного на коробке с фактическим (касается не только заглубления). Бум надеяться, что тебе повезет.
   
  • Нравится Нравится x 1