с. Городище, Луцького р-ну

Тема в разделе 'Рыбалка в Волынской области', создана пользователем tolstui2, 19 июн 2010.

  1. Alfredsson

    Alfredsson Рыболов

    Сообщения:
    22
    Симпатии:
    77
    Адрес:
    Луцьк
    Возраст:
    Заїхали після Горзвина сьогодні " на розведку" в Городище на другий зліва ставок. Ловили з 10 до 14. Макушатніків з собою не було, пробували ловити на пружинки з пінопластом, з підсадкою червя, опариша. В результаті десяток карасів на ладошку, проскочило пару маленьких карпіків, грам по 150-200. Неподалік сиділа компанія з 3-ох чоловік ше з вчорашнього вечора, то взяли на смоктуху одного карпа десь на 2.5 кг по їх словам, остальне - та ж сама мелочь шо і ми ловилим. З боку ше дідок ловив, то взяв карпіка десь на 1,2-1,3 кг. По оплаті цього року зовсім охерелі - 70 грн. Ми, правда, за ті 4 години шо ловили дали на двох 70. Для пільговиків ціна тепер 40 грн.
     
    • Нравится Нравится x 10

  2. Grek

    Grek Рыболов

    Сообщения:
    273
    Симпатии:
    2.326
    Адрес:
    Луцьк
    Возраст:
    42
    День рибака.

    Трошки з запізненням розкажу про день рибака.
    Так як у мене вже троэ діток то з рибалкою так сказати облом. Но була підписана увольнітельна і ми компаніэю їдем в Городище. Приїхали в суботу після обіду ну поки розложилися. приняли за прийом. Потім шашликі. уха як без неї. Ну а як зашло сонце то на дискотеку біля ставка. Зранку прокинувся нема одніеї удочки, придивився побачив на середині ставка і поплив. Удочку забрав но без риби. Короче улов був слабенький на уху і трошки на коптіння. Ну і карп в сметані. А так відпочили на славу. Ось кілька фото.
     

    Вложения:

    • 10012.JPG
      10012.JPG
      Размер файла:
      422,2 КБ
      Просмотров:
      552
    • 10013.JPG
      10013.JPG
      Размер файла:
      391 КБ
      Просмотров:
      576
    • 10014.JPG
      10014.JPG
      Размер файла:
      400,3 КБ
      Просмотров:
      563
    • 10017.JPG
      10017.JPG
      Размер файла:
      394 КБ
      Просмотров:
      562
    • Нравится Нравится x 14
  3. демедюк

    демедюк гость Временно заблокирован

    Були в на ніч з неділі на понеділок.Оплату скинули зі 100 на 70грн.Клювали карасики з ладошку на пружину та невеликі карпики на макуху.Улов на двох 4,5кг
     
    • Нравится Нравится x 1
  4. mikola77

    mikola77 гость Временно заблокирован

    Всім привіт. Розкажу про Городище - все літо 2012р проседів в цьому місці - рибалка була хороша - без карпа майже ні разу не залишався. На вихідні власник любив погратися водою - це правда, але не на кожні. Поїдеш серед тижня - завжди нормально половиш.
    Восени 2012 запустили малого карася....навіщо???? А весною, цього року запустив карпіків грам 200-300. На рахунок кількості - ходять слухи - всі говорять по-різному:власник каже що тонну, сторожа що пів, місцеві,700кг.Зробив ціну -100гр. На відкриття клювали ті карпікі як дурні (великого, наскільки я знаю не піймав ніхто), але потім - як відрізало.Майже місяць не було кьову. Рибаки перестали їздити - змушений був скинути ціну до 70грн. Прошлого літа в неділю - всі місця зайняті - цього літа - дуже мало три-чотири рибаки як є - то нормально. Але я їздив останніх два рази - то задоволений - трохи половив. Мій напарник взяв карпа 3,5кг. Цього року думаю не буде гратися з водою - щоб рибаки вернулися.
     
    • Информативно Информативно x 1