Выбор снастей и приманок для ловли голавля

Тема в разделе 'Помощь в выборе спиннинговых снастей', создана пользователем Hypnotoad, 24 июн 2011.

  1. Старый бродяга

    Старый бродяга Рыболов

    Сообщения:
    1.391
    Симпатии:
    1.633
    Адрес:
    Днепр, Васильковка, заграница
    Возраст:
    70
    Хоча я і не великий спеціаліст по головню, точніше ніякий,
    бо скільки я не полоскав воду в Вовчі в Васильківці, це все було марно.
    Тому те що я скажу це моє IMHO по УЛ спіннінгу, з яким я дружив краще.
    Ви відмовляєтесь від великого діапазона приманок.
    УЛ це до 7 гр.
    Поміркуйте іще, воно вам потрібно?
    У вас є добрий спін.
    Тому попробуйте спочатку ловити ним.
     

  2. fidermen

    fidermen Рыболов

    Сообщения:
    820
    Симпатии:
    2.344
    Адрес:
    г.Знаменка Кировоградская-обл
    Возраст:
    53
    AndriiOsidach, Как по мне, так у Вас есть нормальный спиннинг, который хорошо работает с приманкой от 5 гр. Разницы не вижу в спиннинге, ловить голавля или другую хищную рыбу, здесь уже большую часть играет выбор приманки нежели самого спиннинга
    Рыбачить будете с воблерами и вертушками, так что только одни плюсы. УЛ как правило для ловли мелкой, спортивного размера рыбы. Приманки нужны очень лёгкие, о воблерах на УЛ речи быть не может. УЛ Спиннинг очень мягкий по своему строю, и задать игру воблера, будет невозможно. Здесь как раз нужен быстрый строй. В таком случае у Вас бюджет катушки 500 гр и для УЛ 600-700 гр. Объедините эти две суммы и купите хорошую катушку для своего, имеющегося спиннинга. К примеру шимано 2500 или 3000 тыс.
     
  3. AndriiOsidach

    AndriiOsidach Рыболов

    Сообщения:
    14
    Симпатии:
    0
    Возраст:
    19
    fidermen,
    Я просто думав, якщо у моїй річці, в основному, попадаються маленькі головні (трошки більші за лодонь), то відповідно потрібні менші приманки (<5 гр). Через це хотів придбати ультралайт.
    Отже, спробую взяти меншу жилку або шнур і придбаю більше приманок.
    Надіюсь цей сезон буде більш вдалим.
     
  4. fanat1k

    fanat1k Рыболов

    Сообщения:
    24
    Симпатии:
    12
    Адрес:
    м. Рівне
    Возраст:
    43
    AndriiOsidach На мою думку вам спочатку потрібно "розкусити" смаки риби у вашій водоймі. Зрозуміти, на що її краще і ефективніше ловити...Визначитися чи подобається ця ловля вам і чи хотіли б нею займатися далі (бо крім голавля є ще такі риби, як окунь і щука, яких, подекуди зловити може бути навіть простіше ніж голавля), а вже потім, думати про вибір більш спеціалізованого спінінга, який би максимально закривав би ваші потреби по голавлю.
     
  5. AndriiOsidach

    AndriiOsidach Рыболов

    Сообщения:
    14
    Симпатии:
    0
    Возраст:
    19
    fanat1k,
    Так і зроблю.
    Дякую усім за відповіді.

    До речі щука у нас більше як "легенда", а окуні попадаються ще менші за головнів, і то - на поплавок)
     
  6. fanat1k

    fanat1k Рыболов

    Сообщения:
    24
    Симпатии:
    12
    Адрес:
    м. Рівне
    Возраст:
    43
    AndriiOsidach Щодо приманок....
    Перш ніж вирушати купувати, можу порадити, не лінуватись та переглянути дану вітку форуму, до якої нас перемістив шановний модератор, а також ось цю. Упевнений, там ви зможете знайти згадку (назву, марку, фото) про найпопулярніші приманки (як блешені так і воблери), що добре зарекомендували себе саме у даному виді спінінгу. На мою думку, краще нехай приманок буде менше, але перевірених практикою ніж багато, але...Моє правило приманок могло б звучати так - на 10 більш-менш перевірених приманок можна мати 2-3 нових для тестування/експериментів. А раптом спрацюють?! Буде +1, 2 нових перевірених приманки, але, якщо НІ, то хоч багато грошей не буде витрачено даремно (навіть, якщо приманки бюджетні - це все рівно гроші!!!)
     
  7. КАРАТ

    КАРАТ Рыболов

    Сообщения:
    1.163
    Симпатии:
    3.764
    Адрес:
    Днепропетровск
    Начнем с того что ультра лайт это не дёшево, не знаю как вложиться в указанный бюджет. Палка из бюджетных наверное 1-1,5 тыс грн это по самому скромному, катушка ещё столько же. Я бы смотрел жесткое удилище до 2 м длина, тест до 12 грамм . По воблерам вас вводят в заблуждение, в ультралайте их очень много и вес многих гораздо меньше 5 гр, классика жанра салмо тини весит 2,5 гр, юзури л-миноу 33 весит 3,5 гр и ТД , перечислять можно долго.
    И теперь самый главный момент: голавли с ладошку ещё не очень доросли до спининговых приманок, они конечно попадаются, но гораздо лучше берут кузнечика, жука, червей и моллюсков, снасть в таком случае лучше поплапопер , бомбарда, залупа, или просто нахлыст
     
    • Нравится Нравится x 5
  8. КотикМуркотик

    КотикМуркотик Рыболов

    Сообщения:
    767
    Симпатии:
    1.189
    Свій "ультралайтовий" шлях я починав з Катаною 2,70, 5-25 гр., китайською котушкою "Фенікс", і двома оберталками.
    І це не відбило в мене любов до риболовлі. І у Вас, AndriiOsidach, все ще попереду:)
    Міг би порадити "вторинний ринок" - барахолки, але дивлячись на ваш юний вік і відсутність досвіду, пораджу збирати на новий Ford.
     
  9. Т Михалыч

    Т Михалыч Рыболов

    Сообщения:
    1.230
    Симпатии:
    4.209
    Карат, а последнее это что?
     
    • Улыбнуло Улыбнуло x 2