Бокшин

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем stal1n, 9 сен 2011.

  1. stal1n

    stal1n Рыболов

    Сообщения:
    160
    Симпатии:
    1.191
    Адрес:
    Рівне
    Возраст:
    Компаньйони: Малафей Діма, Філіпюк Степан, Шевчук Сергій.
    Погода: теплий сонячний безхмарний вечір, після другої ночі небо затягнуло хмарами і сильно похолодало, ранок теж був холодним, потім десь на півтори годинки(з сьомої) вийшло сонце, а потім знову все затягнуло високими сірими хмарами. Постійно дув сильний(метрів 5 на секунду) північний вітер.
    Час ловлі: з 20:00 суботи до 11:30 неділі. 20-21.08.2011
    Місце: з сторонки ставка, що заріс деревами. На полу острові, в прогалині між деревами.
    Зловлено: 30 карасів(розміром трішки більше ладоньки, пару штук чуть більше, два на грам 350),і не менше плотвиць(з палець), одного піскаря.
    Наживка: опариші, на спутніках мастирка. Також безуспішно пробував ловити на перловку, кукурудзу, горох.
    Прикормка: власного виробництва з додаванням вареного гороху, в прикормку налив три корочки ароматизатору FishDream "Big Fish".
    Снасті: фідер, спутніки, вудки, метод.
    Мене запросили на рибалку, де ловити начебто як і заборонено. Ставок поблизу села Бокшин. Це місце знаходиться не далеко від ставку в Городищі. Але людей, що ловили рибу було достатньо. На наступний день появились хлопці, які пояснювали присутнім, що ловити рибу заборонено і трохи народу порозганяли, але не всіх.

    Місць для ловлі з тієї сторони, що ми стали не так вже й багато. А вибрали ми східну сторону тому, що там десь мало бути русло затопленого струмка. Так сказав моєму товаришу господар водойми на минулій рибалці, коли вони погано відрибалились на західній стороні. Західний берег весь порослий деревами, тому потрібно шукати собі якусь прогалину. А мені потрібна була доволі велика прогалина без дерев зверху й ззаду, тому що фідер

    Товариш, який мене запросив сказав, що ловити там добре на перловку. Але я набрав з собою всі доступні наживки. Місце для вудок закормив пареною макухою з комбікормом. Переміряв всі можливі місця для ловлі вудкою - глибина по коліна. "Русла" так і не нащупав, глибина поволі-поволі збільшується з віддаллю.

    Вудку я закинув на кукурудзу і швиденько закинув фідера на опариш. Потім закинув три спутніка. Десь о дев'ятій я спіймав на спутнік пристойного карася - віддав на уху. До настання повної темноти зловив ще з два карасі, вже менших: одного на спутнік іншого на фідер. Закинув ще одну вудку вже з світлячком на дальній закид, наживка - перловка. На неї були якісь покльовки, але я всі їх пропустив, бо непогано клювало на спутніки й фідер. Я ловив десь до другої ночі, можна було ловити успішно й далі, але сон взяв своє і я засув в спальнику прямо біля вудок.

    Зранку в намічений час підйому було настільки холодно й вітряно, що я поспав ще з годинку-півтори. О п'ятій тридцять знову приступив до лову. Зранку клювало не те, щоб погано, але трішки гірше, ніж вночі. Принаймі мені так здалося. Вдалося виловити на горох міні-карася, він на фотографії зліва. Це ж треба стільки махатись з тим горохом і брати майже на кожну рибалку, щоб виловити отаке? .

    Після восьмої ранку клювало переважно на фідер, ніж на спутніки. На вудки, якщо поставити перловку - відразу покльовки маленької плотви. Пробував ще там ставити мастирку - отримав піскаря. Порадували покльовки на метод, але як завжди клювало не на горох(волосяна оснастка), а на маленький поводок вище метода з наживкою "вінгерські кульки". До такого шарика я ще підсажував кукурузку. Кукурудза стояла в мене в холодильнику ще з рибалки в Бочаниці(тобто тижня два точно) в коробці з-під вітамінів. Але я її спробував лише зранку - спорчена, закісша. Якби там не було, але ця снасть/наживка принесла мені спочатку красеня карася грам на 300-350, а потім ще дві не реалізовані покльовки(слабенькі, хоча і перша теж була слаба), і потім ще зо два карасики меншого розміру.

    Взагалі тутешні карасі на фідер клювали не впевнено, а доволі обережно. Тому доводилось чекати зручного моменту, щоб підсікнути на проти хід. І дуже діставала мілка плотва, яка постійно теребенила наживку.

    Коли мені наказав наш водій швиденько змотуватись додому, я наживив на фідер відразу опаришів з десять. І поки діставав спутники, то отримав клювання(знову ж таки не вражаюче) карася грам на 350. Діставив радість при виважування . Я б ще з задоволенням ловив би і далі, але всім моїм компаньйонам потрібно було додому. До речі вони разом на всіх зловили 1 чи 2 карася і може 5 плотвичок.

    По дорозі додому поговорив з іншими рибалками: карпи є, але попадаються вкрай рідко. Коли приїзджає сам господар ставку, то виганяє всіх, а з іншими хлопцями можна й домовитись.

    Джерело інформації
     

    Вложения:

    • IMG_3383[1].JPG
      IMG_3383[1].JPG
      Размер файла:
      31,1 КБ
      Просмотров:
      411
    • IMG_3386[1].JPG
      IMG_3386[1].JPG
      Размер файла:
      72,7 КБ
      Просмотров:
      434
    • IMG_3397[1].JPG
      IMG_3397[1].JPG
      Размер файла:
      92,6 КБ
      Просмотров:
      389
    • Нравится Нравится x 16