Киверецкий р-н

Тема в разделе 'Рыбалка в Волынской области', создана пользователем Горыныч, 12 мар 2008.

  1. Grek

    Grek Рыболов

    Сообщения:
    273
    Симпатии:
    2.326
    Адрес:
    Луцьк
    Возраст:
    42
    Берестяне 25.01.2009р.

    Берестяне 25.01.2009р.
    Приїхали на місце в 6.40 із за хмурної породи та дощу було ще темнувато то прийшлось ще 30 хв. зачекати в машині. Дощ йшов непереставаючи добре що взяли плащі, компанія та сама я, мій тесть та його швагро. Розставили жерлиці і я пішов на удочку попробувати половити. Результат, одна покльовка на маленьку дробинку з мотильом, які тільки мормишки не пробував. Половив чи походив по лунках з пів часа плюнув і пішов до своїх. В 10.00 сіли перекусили, Та в 13.00 почали збиратись. Результат 5 халастих покльовок і 2 хороших покльовкі, все як положено крутить катушку зупиняе і дальше крутить з прискоренням і в 2 випадках риба не засіклась. Короче прольот.
    Потім по дорозі додом заїхали подивитись на ті ставки що знаходяться між Цуманем і Берестяним по середині дороги по обидва боки то вони спущені.
    В 15.00 були дома. Начистили та нажарили на передодні куплених йоржів, та під пиво трішки посиділи.
     
    • Нравится Нравится x 4

  2. Craft

    Craft гость Временно заблокирован

    Привіт всім. Завтра я їду в село, до бабусі (с. Знамирівка) і думаю по дорозі покидати спін.
    Де краще мені рибалити, бо буду проїжати Цумань і Берестяни?:в_натуре:
     
  3. B.B.B.

    B.B.B. гость Временно заблокирован

    - кілька разів чув про с. Журавичі, однак там де ми були, без човна не має що робити. Можливо, ще хтось відпише, а так є й інший варіант - запитати у місцевих аборигенів.
     
    • Нравится Нравится x 1
  4. Craft

    Craft гость Временно заблокирован

    Сьогодні в ранці іхав в село, і зупинився покидати спінінгом. Біля Берестян протікає невеличка річка (Кормин). Я був здивований рижим кольором води,%)
    Причина в водоростях які гниють, і ця гниль стоїть на воді бо течії нема .
    Мені невдалось щось зловити.
    Побачив сєтку , витягнув і вній пусто. Порізавши браконєрське знарядя, я зібрав спін і поїхав.
     
    • Нравится Нравится x 16
  5. Grek

    Grek Рыболов

    Сообщения:
    273
    Симпатии:
    2.326
    Адрес:
    Луцьк
    Возраст:
    42
    с.Озерце, озеро.

    Недалеко від Луцька є ще одне непогане містечко. Знаходиться в с.Озерце. Водойма ніколи не спускалась раніше ловили всі безкоштовно, но кілька років вже є господар. Плата становить 70 грн. за світловий день, відповідно пів дня 35 грн. Клюе в основному карась різних розмірів та карп у водоймі є ще товстолоб та білий амур. Того дня коли рибалив мій тесть кльову не було, з невідомих причин вода в озері піднялась на 20 см. Но всеж він зміг виловити 5 карасів по 200 грам кожен на перловку. А так то взагалі риба клюе там непогано. Сам бачив як рибалка за пів дня зловив 4 карпи по 2.5 кг. ну і з кілограм карасів.
     

    Вложения:

    • DSC02914.JPG
      DSC02914.JPG
      Размер файла:
      335 КБ
      Просмотров:
      522
    • DSC02915.JPG
      DSC02915.JPG
      Размер файла:
      404,5 КБ
      Просмотров:
      519
    • DSC02916.JPG
      DSC02916.JPG
      Размер файла:
      386,7 КБ
      Просмотров:
      545
    • DSC02917.JPG
      DSC02917.JPG
      Размер файла:
      351,1 КБ
      Просмотров:
      546
    • Нравится Нравится x 9
  6. Grek

    Grek Рыболов

    Сообщения:
    273
    Симпатии:
    2.326
    Адрес:
    Луцьк
    Возраст:
    42
    Ось такі красені карпи водяться в озері. Ще бачив як власникі з сітки дістали 2х кілограмову щуку. Я думав що там її нема. В цю наділю кльову майже не було.
     

    Вложения:

    • DSC02920.JPG
      DSC02920.JPG
      Размер файла:
      470,2 КБ
      Просмотров:
      532
    • Нравится Нравится x 12
  7. Grek

    Grek Рыболов

    Сообщения:
    273
    Симпатии:
    2.326
    Адрес:
    Луцьк
    Возраст:
    42
    Вирішив в суботу 14 числа перескочити в Тростянець покидати на спінінг з дамби. Встав в 6.30 і в дорогу 30 км і я в 7.00 вже на дамбі. НО уви. Ставок спущений. Покидав в калюжі результат тільки зілля. Змотався думаю раз вже в Тростянці то махну чисто для спортивного інтересу на годинку в Колки. При вїзді в Колки повернув в право проїхав кілька км і приблизно напроти Семок через лісок спустився з гори до р.Стир. Течія швидка річка повна по самі берега. Найшов чудове місце почав експерементувати. Результат невтішний, наче риби нема і вода просто тече сама по собі. Обірвавши 2 приманки перейшов в інше місце в заплаву без течії (2 фото), там обловив територію но без результатно. Ще бачив по березі кілька закидушок на наліна наживка червяк, наверно місцеві хловчаки ставили. Повітря в лісі просто чудове, риби не зловив но відпочив від міського шуму, і в 10.00 вже дома.
     

    Вложения:

    • DSC02962.JPG
      DSC02962.JPG
      Размер файла:
      288,3 КБ
      Просмотров:
      516
    • DSC02963.JPG
      DSC02963.JPG
      Размер файла:
      361,3 КБ
      Просмотров:
      546
    • Нравится Нравится x 14
  8. Grek

    Grek Рыболов

    Сообщения:
    273
    Симпатии:
    2.326
    Адрес:
    Луцьк
    Возраст:
    42
    Журавичі (торфяникі). 27.12.09р. В суботу на передодні був сусід там непогано відловився. Так як в мене був затіяний ремонт на кухні, поїхав тесть з швагром і двое сусідів без мене. Лід нормальний но слизький так шо кошки на ногах непогано виручали. Рибалка була зі слів тестя клас. Сусід зловив 5 щук і ще кілька не витягнув з корчів 2 ше обірвав прямо в лунці. В тестя з швагром 7 щучок від 400 - 900 гр. ше кілька невитягнутих 8 вкрадених живців і багато халастих вистрелів. Тесть рибалкою задоволений. Рибкою поділились з Юрою.
     

    Вложения:

    • DSC03001.JPG
      DSC03001.JPG
      Размер файла:
      487,4 КБ
      Просмотров:
      499
    • Нравится Нравится x 17
  9. Grek

    Grek Рыболов

    Сообщения:
    273
    Симпатии:
    2.326
    Адрес:
    Луцьк
    Возраст:
    42
    Привіт всім в Новому році. Тіко добрався до інету. Діло було так. 1 січня 2010р в 6.45 виїхали місце призначення Журавичі. Приїхавши на місце вже там був наш сусід ще з кількома рибаками. Потім приїхала ще одна машинка і все більш ніхто не підїзжав. Компанія я, мій тесть, і Юра з сином. В 8.30 почали розтавлятись, в 9.30 перша щучка потім в 10.00 і в 10.30 ще по одній до 12.00 в нас було вже 7 штук. Потім почав мести сніг, добре що був морозець то на одяг не прилипало, струсив і побіг за вистрілившим флажком. В 15.20 почали збиратись, ще коли збирались витягнули 2 щуки остання витякнута потянула на 1.5 кг. Було кілька вкрадених живців, кілька сходів не дотянувши до лунки, одну в лунці обірвали, одна порвала жилку в місці де чіплявся поводок і втікла. і одна зі слів Юри наверно була більше 3 кг розігнула американку і втікла майже під лункою з гачком. В 16.00 відкопавши заметену машину, прогріли та поїхали додом. Результат 18 щук загальна вага 14 кг.
    Ще раз всіх з новим роком.
     

    Вложения:

    • 001.JPG
      001.JPG
      Размер файла:
      247,5 КБ
      Просмотров:
      540
    • 003.JPG
      003.JPG
      Размер файла:
      259,9 КБ
      Просмотров:
      541
    • 005.JPG
      005.JPG
      Размер файла:
      208,9 КБ
      Просмотров:
      538
    • 008.JPG
      008.JPG
      Размер файла:
      283,4 КБ
      Просмотров:
      555
    • 009.JPG
      009.JPG
      Размер файла:
      265,6 КБ
      Просмотров:
      621
    • 010.JPG
      010.JPG
      Размер файла:
      237,4 КБ
      Просмотров:
      506
    • Нравится Нравится x 16
  10. Grek

    Grek Рыболов

    Сообщения:
    273
    Симпатии:
    2.326
    Адрес:
    Луцьк
    Возраст:
    42
    Добавлю ще кілька фото.
    1. Малий Льончик ловив на рівні з нами, половину риби витягував він.
    2. Я з частиною улову.
    3. 16 щук 2 були зловлені пізніще і в фотосесію не попали.
    4. Тесть трудяга суне все, а ми тільки бурики понесли.
     

    Вложения:

    • 006.JPG
      006.JPG
      Размер файла:
      256 КБ
      Просмотров:
      512
    • 012.JPG
      012.JPG
      Размер файла:
      254,4 КБ
      Просмотров:
      478
    • 011.JPG
      011.JPG
      Размер файла:
      294,7 КБ
      Просмотров:
      482
    • 013.JPG
      013.JPG
      Размер файла:
      266,6 КБ
      Просмотров:
      458
    • Нравится Нравится x 11